Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni všichní ti lumpové,kteří tuto zem rozkradli o sobě tvrdí,že jsou poctiví,takže uvedené nelze brát vážně.Chce ten politický dobytek posílat šupem na katovské mučírny.
  • Kradou komunisti, lidi ne!
    • Kradou především lidi, s politickou příslušností To nesouvisí. Politika jim pouze zlepšuje možnosti krást.
      • Ale kdepak jednisi. S politikou to souvisí v první řadě. Právě přes politiku se do té funkce dostala. A politická strana si ji dosadila do funkce. Až se budou obsazovat funke podle odbornosti a ne podle počtu mandátů v PS, tak by se tam takováto diletantka nikdy nemohla dostat. A jestliže jim na takovou funkci kývla a sedla si na takové místo, tak na ní zároveň spadla i odpovědnost. Tak ať se zodpovídá !!! Výplatu zodpovědně strkala do šrajtofle každý měsíc !!!!!!! *12* *12* *12*
  • ...jo Zvonečku, svým způsobem máš pravdu...on i ten prokurátor Vaše, nebo s.Polednová byli svým způsobem "poctiví" ...neboť se dá říci, že také nikoho vlastně ne-zavraždili, neboť poctive chránili bolševizmus a poctivě sloužili straně a vládě...nakonec žijeme v bizardním státě, kde je prolmčená dokonce i vražda gen. Píky...takže z úhlu tvého pohledu je asi i s.Vaše vlastně poctivým straníkem a hodný dědeček...a s. Polednová hodná stařenka...záleží jen na tom, zda-li vítězí totalitní demagogie a ideologie = lež a nenávist, nebo pravda, lidská důstojnost a zdravý rozum...
    Takže Zvonečku s tou tvojí poctivou ženskou....přece nejde o ukradené prachy ale o princip...jako je obranyschopnost státu, vlastizrada, odpovědnost a občanská hrdost vlastence...tedy v právním státě... nikoliv ve fašisticko-bolševické chochárně mocných...
    Takže Zvonečku...podle tebe asi tedy ministři, politici a vláda sedí u koryta moci jenom proto, zda-li něco ukradnou nebo nikoliv?? ... kvůli takové maturitní zkoušky poctivosti je přece národ neplatí...Já naopak věřím, že tam sedí a jsou placeni za to, aby konali službu veřejnosti jako vzorní hospodáři atd....Zrovna tak, jako hajzlbába nesedí na WC proto, aby kradla-nekradla, nýbrž aby se starala o čistotu prostředí....dle mého
    názoru...
    Takže Zvonečku....podle hesla: kdo jako straník nekrade, okrádá nejen svojí rodinu, ale především svojí partaj..takže s.Parkanová asi okradla svojí partaj tím, že ...ne-poctivě pro ní nic ne-ukradla??...dle mého názoru...
  • Jsi tu už nějakou dobu a tak si taky pamatuji jak ti Knížák platil apanáž ze státní kasy za obrazy které namaluje i dítě(rómské z polepšovny).Tak si nejsem jist zda tvůj názor je tak čistý a nestranný.
    • Zjišťovala jsem to - není to pravda, nedostal 750 000,- Kč za obraz "Zvířátka koukají na pí.."
      *9*
  • Ringo, drž se svého kopyta. O patro níž seděl pan Barták, který se po paní Parkanové stal ministrem. Jak úspěšně ministroval, to víme všichni. Jeden lump krade a druhý mu dělá zeď. Oba patří za mříže. Nám všem vznikla škoda a někdo se tou škodou napakoval. Co je na tomto neřešitelného? Smlouvy a návrhy přeci někdo zpracoval a podepsal, schválil, takže není problém ukázat na viníky. Že jsme v Čechách? Aha, na toto jsem zapomněl. Tak to sorry, nic se nestalo, všechno je v naprostém pořádku.
  • Nevěděla, neznala, jen podepisovala.... ale prachy brala, jako by věděla a znala????
    • Od takové právničky (není náhodou z Plzně?) bych si fakt rád nechal tak akorát.....
  • Ringo ty kluku ušatej vinu určí soud a ne ty ani já to že na funkci "nestačila" ví i Pepek Vyskoč.
  • Asi bude pravda,když se říká,že nejblbější v kapele bývá bubeník !!! *3* Mám obavy,že stejným bílým koněm,jako byla radarová Vlasta,tak bude družinářka Hanáková při církevních restitucích. *16*
    • ... to tebe ani nelze někam zařadit, jak jsi blbej :))))
      • Je fakt,že tvé inteligenci a slušnosti nemohu konkurovat !!! Jen se mi zdá,že tak dlouho budeš bojovat proti Paroubkovi,až z něj uděláš premiéra. Tak jako pravicové strany, svým zlodějským počínáním od listopadu 89, se postaraly o to,že místo aby komunisté byli v rezervaci,tak budou ve vládě a naopak oni budou vystavováni v muzeu pro výstrahu dalším generacím,jak lze zplundrovat stát,bez války !
        *3*
  • V kriminální hantýrce fungovala pí Parkanová něco jako "bílí kůň", nastrčená figurka, která o ničem nevěděla, ale podepisovala smlouvy(nejen je, rozhodovala o zrušení Záchranných praporů a navýšení vojáků do misí).Koho šetří policie v případě"bílého koně" u hospodářské kriminality? Tak jaké cavyky či pardony, každému stejně.Když o tom resortu nic nevěděla a neměla na to, jej řídít, stačilo říct, pánové já to neberu.Ale to ne, prachy nesmrdí a 100 táců měsíčně se hodí.Tak, ať teď nese i politickou zodpovědnost.Stejně jako u nás obyčejných smrtelníků, neznalost zákona neomlouvá, při spáchání tresného činu z neznalosti nebo neumyslného taktéž.Soud pouze bere jako polehčující okolnost, jako právnička by to pí Parkanová měla znát a také ctít.Ne, se schovávat za Kalouska a imunitu.
  • Ringo, ty kluku jeden popletenej ... šéfovala ministerstvu? Šéfovala! Může tedy i za svý podřízený, to se holt nedá nic dělat ... poctivá říkáš, budiž ... ale slabší v úsudku, bude aspoň výstrahou jiným, rovněž v úsudku slabším (třeba Nečasovi) ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit