Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten prasák zase provedl?
    • To myslíš toho Trautenberga, tak ten furt chrápe.
  • Pověs si svého bolševika!
  • Pokud národ Čechů nemá odvahu všechen ten politický dobytek,který třiadvacet roků tuto zemi zbídačuje,odporážet,co nejkrutěji na katovských mučírnách,tak už by si měl trenovat nástup do dobytčích vagonů,až je budou vagonovat na odsun do Izraele.Tam je pak Arabové vybijí místo Židů. Zde si Židé a Němci rozparcelují bankrotující Česko.Za to,že zde třiadvacet roků nechal národ Čechů vládnout lumpy se bude platit tvrdě.
    • Jo??? už začnou ten lidský odpad - komouše a jejich poskoky konečně likvidovat? No je na čase. Ale proč je vozit někam daleko, mám za to, že soudruh putin vyjde soudruhu bechevko-slivockému NIC zemanovi rád vstříc a nabídne jim ubytování v některém gulagu.
  • Pokud národ Čechů nemá odvahu všechen ten politický dobytek,který třiadvacet roků tuto zemi zbídačuje,odporážet,co nejkrutěji na katovských mučírnách,tak už by si měl trenovat nástup do dobytčích vagonů,až je budou vagonovat na odsun do Izraele.Tam je pak Arabové vybijí místo Židů. Zde si Židé a Němci rozparcelují bankrotující Česko.Za to,že zde třiadvacet roků nechal národ Čechů vládnout lumpy se bude platit tvrdě.
  • Rozumné je investovast pouze do kvalitních bejkovců a okovaných násad od krumpáčů.Těmi vlastizrádný dobyek od politických koryt vypráskat.Potom je odporážet na katovských mučírnách co nejkrutějším způsobem.Jiné investice jsou pouze dalším zadlužováním této země.
  • Jakým právem je v nadpisu článku "opilec Zeman". Kde je úcta k panu presidentovi ať je to kdokoliv !!!!! Kéž bychom měli celou vládu takových opilců jako je pan president, tak jsme někde úplně jinde .......
    • Jakým právem? Právem sděleno pravdivé informace. Když je někdo opilec tak je to opilec, i když je to dočasně prasedent. Úctu si získá člověk nikoli tím, že se posadí do úřadu, ale svým jednáním. Kdybychom měli celou vládu takových opilců jako je pan prasedent, tak jsme někde úplně jinde na vostokě v širokoj straně rodnoj...
      • tak mi řekněte kdo ho volil? vyhrál přímou volbu, je tedy dle mého, víc jak 50% lidí s ním spokojeno! nebo se pletu?
    • Někdy mi někdo říkal: kdo s čím zachází s tím i schází. Myslím, že jak on se vyjadřuje a komentuje vše okolo sebe, tak se mu to jen vrací. I když osobně si myslím, že by bylo přece jen lepší zachovávat určitá pravidla:((
  • Kde komunista v průvanu se houpá, tam mír, bezpečno a pohodový život!
    • Fakt jsi magor?
    • V kterém kanálu bývaš ?
      • V Plzni pod náměstím, právě jsem poobědval potkana, tak mám výbornou náladu a píši výmysly - po krysách a potkanech mi to myslí nejlépe
  • Je pochopitelné, že investice se pořizují proto, aby se zvýšilo tempo ekonomiky.Jasně to kdysi ukázal Agrokombinát Slušovice. Ale k čemu investice, když není znám odbyt. Zeman sliboval, že když se stane prezidentem, tak bude sebou vozit podnikatele, a bude se snažit aby se čeští kapitalisté uchytili na zahraničních trzích. Ano, toto je správná cesta. Není však možné dlouho otálet. Pospávající ministr zahraničí jako předseda destrukční strany, nic za svého ministrování nedokázal. Ministři by měli na své posty nastupovat s programem, se kterým seznámí voliče, aby jeho působení měli s čím srovnávat. Většina ministrů své posty bere jako dobré trafiky.
    • Máte pravdu. Když mají ministři potažmo vláda v hlavách slušně řečeno piliny, tak co od nich chceme.
  • Pravičáčtí primitivové píšou příspěvky horem spodem. To je dobře, alespoň vím, že umějí alespoň psát. Já myslel, že jen vykřikují obavy z komunismu. Nikdy už se tento stát (občané) nebude mít tak dobře jako za bolševika. To je svatá pravda !!!
  • Komunisticky odpad ma vozraleho prasedenta-tak ten napis je pravdivy.To vam luzo nikdo nikdy neodpare!
    Chlasta-tak chlasta.Mel by se zamyslet sam nad sebou a jit k Nesporovi na pohovor.Treba se jeste da zachranit.
    Jinak si myslim,ze kdyby nechlastal jako dobytek,a jeho vlezprdelkove mu nenosili chlast,tak vzhledem k tomu,ze se nejedna o primitiva,tak by prestal ponizovat a urazet-a je mozne,ze by byl prijatelny pro vice lidi,nez pouze pro odpad lidstva,jakym komunisti bezesporu jsou!
    • To Not CSSD: jistě nemusím zdůrazňovat, že sdílím stejný názor.
      • Jasny-drzim record!
        -18 bodu *3*
    • Najdi si v googlu v obrázcích ZEMANI:Jsou to pěkné obrázky. *1* *1* *1*
    • Jsi ubožák a primitiv. Tvoji zploditelé museli být z rodu hovězího dobytka.
      • Not je kříženec člověka s vepřem, vznikl ve zkumavce výzkumného ústavu zemědělského!! *12* *12* *12*
    • Ty máš akorát v hlavě piliny, klidně tady mutuj dál, všichni pochopí, že jsi pitomec !!!
      • Mutuj *1* *1* už se stalo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit