Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiříku,volila jsem ODS, volila jsem TOP 09 a zůstali mi oči pro pláč.Samí zloději, kteří chtěli Prahu vylepšit. Takže budu volit slovy: Babišovo ANO ! A co ty Jiříku. Máš už věk na to, abys mohl volit? Tak také prozraď, koho. *4*
  • Víš, že máš pravdu, bobo? Jsem ještě rozespalej, anebo blbej *1* *1* *1*
  • soudruh Plzeniak, raději správně psát SleZsko, ty ignorante ! *2*
  • Už aby prohnilý chcípající Západ šel pod kytky, protože dokud se tak nestane, bude neustále podporovat kyjevskou juntu bez ohledu na to, jestli se to obyčejným občanům líbí nebo ne. Naštěstí vynikající prezident Voloďa je muž na svém místě, který je vždy minimálně o dva tahy napřed před evropskými blby a určitě kyjevskou juntu spláchne jak h..na do žumpy.
  • Protože není až takový sadista. *11*
  • demo 28.9.2014, 11:55, Praha – Václavské náměstí
    http://www.nwoo.org/2014/09/22/pozvanka-ne-sankcim-ano-miru-28-9-2014-1155-praha-vaclavske-namesti-2/
  • už se stalo !
  • Až se ty naučíš počítat: 3 000 000 000 USD x 21,66 = ? miliard Kč. Tak nemel a opraš si raději "kupecké" počty, konkrétně násobení ! Pomůcka pro ty jednodušší - klidně ořízni ty nuly a pak je dodej k výsledku (pokud máš náhodou VŠ, tak si to uprav s pomocí koef. 10 na devátou). Jinak je to jen ztráta času ... *2*
  • Všimli jste si, že používám nový nick? Váš Tečka Čapisral Kozomrd.
  • Ty už máš rozdvojení osobnosti?
  • Ty se z toho Putina jednou zblázníš.
  • Dg. Dementos absolutos
  • Feldkurát Katz v Dobrém vojáku švejkovi pravil: To se nám to hoduje,když nám půjčují.V Ukrajině je to stejné.
  • 2x!
  • !
  • zase samej rudej mozek,ke zdi s váma vy fízlové udavačský
  • české exekutory? Ti by vymohli Kyjevský plynový dluh, že by Porošenko šel spát pod most!
  • Obávám se, že stejně ten plyn pro ukrajinský fašouny nakonec zaplatíme my! Každý šáhneme do kešeně protože nám to unijní blbci poručí. Fašouni se budou hřát a nám bude kručet v břiše.
  • že někdo chce nazpátek své půjčené peníze. Drzost nehorázná.....
  • Až Američani zaplatí Vietnamu válečné reparace, blbe *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit