Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej tomu tečkovi nějakej milenec natrh ve středu v gay klubu zlatou žílu, to jsou poměry co se dneska děje, víte o tom něco?
    • To prý byl nějaký Hrebeníček? Na ptáku měl vytetovanou Naděždu Krupskou?
    • Tečka, ten proruský komunistický aberant prý zbalil nějakou mladou komunistku, co na to ta jeho rudá škatule ze sněmovny? Nachytal ji asi na kecy o vrahovi leninovi *1*
    • To jo, chudák tečka, tady si o něj pucují boty a ještě tohle.
  • Jó rusko. Tam je demokracie. Tam vrchní velitel RA zapůjčí svým vojákům na dovolenou na Ukrajinu i pár tanků a minometů. A u nás? Když Nagyová nechá sledovat vojenskou rozvědkou starou svýho vošousta, padne vláda. to jsou poměry. Máme se od rusů ještě hódně co učit. *3*
  • Foto - puťka už utíká z kremlu? Já myslel, že zdrhne až dýl, tak do tejdne. *1* *1* *1*
    • Puťka to má už spočítaný,věc se vyřeší bilogicky *5*
      • To už má opravdu celej mozek na sra-ky? Já myslel, že mu alespoň funguje ten malej. *1*
    • Tobě by seděl nick - PUSSY RIOT ty vyjebaná ku*do!
      • tak proč si tam Putin tyhle ku.dy drží, v Americe by už byly v base.
    • Lidová moudrost říká: Co můžeš udělati hned, neodkládej na zítra !!! *2*
      • tečka s čárkou melou kraviny navzájem mezi sebou.... *6*
        • A tzv. duchaplný intelYgent (bez vlastního nicku ?), kterému proto pracovně říkám "čárka v kosočtverci" je z toho skoro na prášky, viď !?
          • srandu..... *4*
            • Tvá blbost přmo kvete a to máme zimu na krku ! Kdo se směje, neví čemu, podobá se přihlouplému, říká staré přísloví. Asi bohužel zase neznáš, co "čárko v kosočtverci" ...
  • Ahoj. Já se mám dobře. Topím se v milionech a nic mi nechybí. Díky moc.
  • Každý komunista krade. Když se mu zrovna nedaří, krade alespoň nicky!
  • Stále se ještě najdou pravicoví bezmozci, kteří vychvalují fašistický pravicový režim.
    Tak ještě jednou:
    Bydleli jsme v domku rodičů postaveném ještě před válkou. Nedostatkem jídla jsem netrpěl: na zahradě se pěstovalo ovoce, zelenina, brambory, vajíčka snášely slepice v přihradě, na maso se v králíkárně pěstovali králíci, před vánoci se krmila husa. Volný čas se trávil prací na zahradě a péčí o domácí zvířectvo. Mnohé oblečení mi šila máma doma na šicím stroji...
    Když to srovnám s tím, co si mohu dnes dovolit, zboží o jakém se mi tenkrát ani nesnilo a ze kterého se můžu otrávit nebo si dnes mohu koupit, chujoviny zadlužit se, a pak příjde exekutor, který mi zajistí bydlení pod mostem, cestovat můžu prstem po mapě protože mám taktak na jídlo.Důchodci dnes zaplatí byt a pak vybírají popelnice
    před měsícem byl zrovna v TV důchodce kterému po zaplacení nájmu zbude 754 Kč a s toho má žít, opravdu hnus.Po válce jsme byli bohatší než Švýcarsko a válečná fronta se nám vyhnula. Tak mohli zloději pravičáci za 25 let po r. 89 celých 25 let"budovat šťastné zítřky" než to všechno prošustrovali. a jsme na dně!!..

    Pokud se lidem po minulosti stýská tak chápu proč, protože bylo dobře
    • Tu husu jste tečko krmili jen před Vánoci, nebo i jindy?
  • A co na to fašisti z KSČ???
    • Že ti daj po tlamě chromajzle!! *15* *2* *1*
      • tobě dají do držky.
      • Tak už vím, co jsi zač.
        • Ku*da sem, ku*da tam.....
    • co nato říkají tví němečtí soudruzi z NSDAP...proč se ptáš nás?
      • to se zeptej svých soudruhů z KSČ co se přebarvili na modro
  • fašisto...aspoň že se přiznáš k svému původu nickem a tím že přicházíš ze západu. Tebe tu už každý podle tvých hloupých názorů pozná jako bryčku s hnojem podle pachu. V prvním tisíciletí tady přišli Moravané, kteří měli s Rusy společné předky. Průměrně inteligentní lidé to poznají podle jazykové blízkosti. Ti méně inteligentní, jako ty tečko, to nepoznají ani kdyby to už četli v novinách. Tady se někteří Moravané začali křížit se západní germánskou rasou, z níž zřejmě podle tvého přiznání pocházíš i ty. Tak vznikli Češi. Češi mají, jak dějiny ukazují, blíž k Němceckým než k Moravským předkům a Ruským kořenům. A to je celý historický problém.
    • Tak nyní již nejen pro méně bystré, ale jmenovitě pro blbečky - nejsem tečka ani mamlas, který mění své nicky jako ponožky ! Na tvou argumentaci společných předků s Rusy ti řeknu jen toto: po nejméně tisíci dvěstě letech (cca 60 generací) mísení Moravanů (a Čechů) v daném prostředí (a "křížení" NEJEN se západní germánskou rasou !) bych rád znal významnější "Ruskou stopu" ve svém vlastním genofondu a též u většiny spoluobčanů, ty svépomocný vědátore "děsně chytrý" i bez novin ! Ano, hlupák tvého formátu může moje názory pochopitelně považovat za hloupé - na tom ostatně není nic divného. Bohužel. Jen motáš jednou Moravany, podruhé Čechy, kteží podle tebe "vznikli" !? S pitomcem, marně se snažícím hrát inteligenta, je diskuze zbytečná. Trošku se to douč na úrovni, gúgl nebo učebnice ZŠ je opravdu trochu málo ... *3*
      • těžko uvěřit že takových oslů jako tečka je tady více. takže tečka má sourozence....tím se vše vysvětluje.... *6*
        • Zato ty jsi nepochybně jedináček, protože takových "intelektuálních" blbečků snad více ani být nemůže. Ledaže by jsi byl třeba s tím tečkou (když o něm pořád blábolíš !) jednovaječné dvojče ... *3*
    • to se mýlíš, mopravané jsou kříženci pitomců s blbounama *2*
      • Nejsem si jist, ale "Mopravané" by mohli být ti, co pijí víno odrůdy MOPR !!! *2*
      • A ty pocházíš z pitomců, nebo z blbounů?
        • z práglu *1* *1* *1*
  • CCCP = válečný štváč a fašistické impérium!
  • Fašisti z KSČ jsou zcela mimo, protože nevědí, co se děje. Uznal fašista Putin ty volby, nebo ne? Zase mají vztekem pěnu u těch svých rudých prolhaných rypáků a vztekle kopou nožičkama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit