Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem gay, jsem na to hrdy a budu na to hrdy. My gayove volime Karla!
  • S USA prisla bida na zem!
  • pod státem, který vznikl na základě vyvraždění indiánského obyvatelstva a ukradení jejich půdy, pod státem který je svou doktrínou loupeží na pokraji ekonomického krachu, potlačuje svobodu a demokracii a vyhrožuje a vydírá ostatní svět svou armádou, bohatě stačilo.

    Až se vrátíme zpět domů ke svým Ruským předkům, bude všeho dost, bude poctivá práce a zloději a paraziti typu modrotopáckého tečky buď přestanou krást a začnou poctivě pracovat, nebo je vyženem do zkrachovalého západního demokratůrního režimu.
    • Mluvte výhradně za sebe - pokud vy osobně máte ruské předky. Já nemám ! Takže se k nim logicky nemůžu, nebudu (ani nechci) vracet ... *3*
      • že ty ruské předky mít nemůžeš. něco tak ubohého v Rusku nikdy vzniknout nemohlo. škoda že jsi sem přivandroval a otravuješ nám tu vzduch. měl by ses vrátit zpátky do buše..... *4* a měl by ses vrátit rychle než Obama prosadí imigrační zákon jinak tě budeme muset poslat na opuštěný ostrov kde nebudeš moci nám škodit a krást...
        • Těžký omyl - takže ještě jednou pro ty méně bystré - nejsem jakási tečka ! Napiš něco o své vlastní ubohosti, to bude jistě mnohem zajímavější. A další omyl - nejsem původem z buše, ale Západní a Střední Evropy. Nějak si nepamatuji si, že bychom si kdy potykali, ty hlupáčku. Který jsi ročník narození - podle arogantní tykačky jsi asi mladý, arogantní a "životem" frustrovaný blbeček. Takové jako ty by měli poslat osídlit pustiny Sibiře anebo Grónsko. Tam by tě drzost i arogance rychle přešly. To je zase můj názor na TEBE !
          • tak jsi čárka. mně je jedno jaký příbuzenský poměr mezi vámi panuje. degeneraci ale máte zjevně společnou. máte každý svůj vlastní počítač nebo to cvakáte z jednoho společného?
            • Potom ty ale jsi čárka v kosočverci, ne !? Nepochybně jsi "vzniknul" z opice, jen je otázkou, zda z primáta nebo té fotříkovy. Takže o degeneraci (hlavně své vlastní !) určitě něco víš, to jsi už tady dokázal pouze svými příspěvky, "intalYgente". Léta mám svůj, neměj péči, ale co ty, klepeš ta svá "moudra" na vlastním, nebo je vás na to více - takhle "postižených" ?
  • Rusko připojí a my se tak vrátíme do své staré vlasti zpět k našim Ruským kořenům. Zavládne konečně normální demokracie a svoboda.
    • Píšete blbosti, který že jste ročník ? To už tady "fungovalo" od r. 1945 - děkuji, ale o takovou "demoktracii" a tzv. svobodu opravdu nemám zájem (i po zkušenostech po r. 1989 !) ...
      • zbankrotované domoviny na západ. kdo tě tu volal?
        • Problém je ten, ža takového blbečka jako ty by tam, ve tvojí "pravlasti" Rusku, už zpátky nechtěli (mají tam dost vlastních) !
        • Nápodobně - až ty se vrátíš do "demokratického" Ruska, své "domoviny" a ráje na zemi. Kdo se tě ptal na tvůj hloupý a primitivní názor ? *7*
  • Se Sovětským svazem, přišla bída na Zem!
  • že má v čele osobnost typu Putina. Kdyby se tam k moci dostala zlodějská modrotopácká verbež jako u nás, do pár let by byli na úrovni Somálska.
  • Východních imperialistů se nezalekneme!
  • A pokud tyto volby ještě neuzná Kalousek, Štětináč a kníže, tak to bude na mašli, asi se nervově zhroutím. *1*
  • CCCP - fašistický vřed této planety!
  • NATO - pevná hráz demokracie a míru!
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit