Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Jsem mladá a pěkná. Je pochopitelné že se užíráš závistí kolobrndo. *14*
  • Já jsem holka Simona zlato.

    Myslím si, že o tvých slovech by se dalo s úspěchem pochybovat...
  • ... a ty sekvoj vždyzelená :)))
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381962-z-fronty-na-ukrajine-maji-byt-stazena-i-mensi-dela.html
  • Pamela
    Já jsem holka Simona zlato. Jdi se léčit holkofobe.
  • zlejtroll
    Kdyby blbost kvetla, z USA je botanická zahrada. Praktický příklad je k nalezení zde: muhehéééééééééé *1* *1* *1* *1* Blebleblééé !!! žádná chyba není!!! Blééé!!!http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14739-kdyby-blbost-kvetla-z-usa-je-botanicka-zahrada-americany-vyskoleny-oddil-umirnenych-povstalcu-presel-i-s-vybavenim-k-syrske-al-kaide-a-nebo-je-to-zamer-.aspx
  • Jaké osobní stránky? Anonymních nicků máš tady plnou "píp", a najednou by ti vadilo mi poslat anonymně ten požadovaný údaj?! Jdi někam, simone!
  • Od tebe to sedí.
  • Každý třetí Izraelec je Rus.
  • Nesmíš všemu věřit. Nám taky nevěříš. Tak se vzpamatuj. simone.

    Sýrie si s pomocí Ruska sjedná pořádek. A my si oddechneme od zbytečných běženců.
  • To je jisté. A usáci utřou, protože Asad to přečká a Sýrie bude zase OK.
  • ... nejsi na derby pražských S :)))
  • ... ty podle toho určitě nemáš 200 cm :)))
  • Pokud se Rusko zapojí do bojů, tak je téměř jisté,že se konečně začne karta obracet ve prospěch Sýrie. Potom se vyřeší i problém s uprchlíky.
  • Ty nejsi holka ale takové zvířátko, většinou strakaté, má rohy a dává mléko. Pokud jsi muž, to samé bez mléka ale s kastrací. A tak to bude navždy.
  • Obamových 185 cm mínus 30 = 155 = důvod proč geroj potapěč archeolog putin musí používat dětskou velikost tlakových lahví. *1* *1* *1* Skřet zakomplexovaný.
  • Simča zase řádí, asi jim slíbili prémie, nejlépe je ignorovat její příspěvky, vždyť už jsme je četli mnohokrát
  • Pamela
    Syrský generál tvrdí, že Rusko školí a cvičí teroristy islámského státu

    Čelný syrský představitel brigádní generál Ahmad Aljjdeaa uvedl, že Kreml destabilizuje situaci v jeho zemi.
  • Po boku bojovníků IS nalezneme tisíce občanů EU, Velké Británie i USA a to především z řad přistěhovalců. Tuto krutou pravdu nelze zastírat, prohlásil Juncker.
  • Pamela
    V Rusku jsou čtyři vojenská výcviková střediska, ve kterých jsou vyškolení fanatici, kteří následně odejdou do islámského státu, jako bojovníci ISIS. Mezi nimi jsou také Čečenci.“

    Je pravdou, že asi pět tisíc bojovníků islámského státu patří k občanům Ruské federace, a je také pravdou, že mezi nimi jsou i Čečenci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit