Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Vy kradete můj nick proruští ubožáci.

    Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit holkofobe.-
    Jediný multinick je tu váš zlej ruskej trolll alias rybanna alias BTW
  • S tebou, simone, ani náhodou. Ještě bys tam na mě hupnul a chtěl mě znásilnit.

    Tak když už jsi a nejsi hen ten Simona, tak proč si píšeš Pamela? A proč Lojza? A další? Já si vystačím s mým nickem, a bez okecávání.

    Proč podporuješ ty amíky? Protože tvé druhé já podporuje Ruskáky? To je tak infantilní pokus, simone.
  • Tyto nálety vždy popisují buď nulové ztráty, nebo jednotlivce, nebo omylem zasažené jednotky Kurdů a vládních vojsk. Nikoliv 10 tisíc vybombených teroristů. *16*
  • Multinick Simon se zde snaží trapně moralizovat, přitom je sám zloděj nicků a neurvalý zasírač diskuzí co zde plevelí nonstop...
  • Abychom to zkrátili: jednoho prý teroristu bombardovala polovina amerického letectva. Poslat na něj pěší jednotky si netroufli.
    No s takovou efektivitou to je každému jasný, že to takto nikdy neskončí. Zbrojní oligarchové si mnou ruce, američtí daňoví poplatníci jim zaplatí miliardy dolarů...za bombičky, fedrpuše a kyrysy...neřádi to jsou...!!! *16*
  • Pamela
    Ty komolíš moje jméno Simona na Simon ty ubožáku.

    Měla jsem nick Simona ale ruská strana ho jako vždy ukradla
  • Pamela
    Měla jsem nick Simona. Ale ruská strana ho jako vždy ukradla.

    Chováte se jako *12* a né jako muži. Jděte do háje.
  • Pamela
    V květnu do bojů v Hasace zasáhly kurdské milice a Islámský stát vytlačily z jeho pozic s podporu mezinárodní letecké koalice.

    Náměstek ministra zahraničích věcí Antony Blinken ve středu oznámil, že nálety mezinárodní koalice od září zabily v Iráku a Sýrii více než 10 000 bojovníků Islámského státu.
  • Ne, ty nejsi Simona, ty jsi Pamela!!!
  • Mám ti sem hodit kopie těch příspěvků, ve kterých se ti marně vysvětluje, že termín "simon" nemá se jménem nic společného? Že to je termín-synonymum, pro "pitomce"?! A když ti vadí komolení jména Simon, tak proč? Ve tvém nicku je přece Pamela!!! *16* *16* *16*
  • Pamela
    Já jsem holka Simona. jdi se léčit zloději nicků a holkofobe.

    Multinick je váš zlej ruskej troll alias sto dalších jmen
  • Pamela
    Já jsem holka Simona. Jakej máš problém co? hojíš si tu mindráky?
    Vadí ti holky . Tak se seber a táhni se léčit sprostý ubožáku

    Dala jsem tu různé odkazy o boji USa s IS. To ti nevoní.
  • A teď tu o Karkulce multinicku Simone...
  • Čí fakta?
  • Pamela
    Nikdo Rusko o nic neprosí ty Kremelský propagandisto a srandisto.

    Máš v tom trochu zmatek. SSSR dostal v Afghanistánu na frak a poražen odtáhl.
    USa odešla poté co splnila úkol - zajistit předání moci civilní vládě.
  • Hm, jak kulturně prozápadně jsi to popsal. simone. Já tvé jméno nekomolím, neznám je. Čteš ruské stránky, a dáváš sem odkazy, že ti není stydno, simone. Ačkoliv, kde jinde se můžeme něco dozvědět, že? Jak to vlastně je a jak to stojí za ...s tou hrdinnou americkou bombardovací technikou.
  • Pamela
    Já jsem holka Simona. Jdi se léčit holkofobe.

    Já jsem opakovaně odhalila tebe - pavliku alias caligulo alias tiscali visitiore.
    Jsi zloděj jmen a nicků.


    Jediný multinick je tu váš zlej ruskej troll alias BTW alias bez registrace alias Rybanna
  • Pamela
    Džihádistu prozradilo selfie, dům během pár hodin rozmetal nálet USA

    Jen jedna jediná selfie napomohla americkým zpravodajcům určit polohu jedné z jednotek Islámského státu v Sýrii. Během několika hodin na místo udeřily koaliční nálet

    Selfie na internetu našli vojenští experti působící na Floridě, kteří se specializují na aktivity bojovníků Islámského státu na internetu, informoval čtyřhvězdičkový generál amerického letectva Herbert J. Carlisle

    „Chlapci pročesávají sociální sítě a našli tohodle blbce,“ uvedl generál podle serveru The Jerusalem Post a dodal, že nejmenovaný bojovník Islámského státu se v komentáři pod fotografií vychloubal svými velitelskými schopnostmi.

    „Abychom to zkrátili: asi 22 hodin poté ten barák vymazaly tři chytré bomby z povrchu,“ zakončil vyprávění generál, který si ve službě vysloužil přezdívku Jestřáb.
  • Tirador uhodil hřebík na hlavičku a přesně odhalil multinicka Simona.
  • Tak je vidět, s čím - kým si Američané poradili. Z Vietnamu je vypráskali, z Afghánu taky, kam přijdou, tam dostanou před držku. A tady už prosí, Rusové, pomožte nám, jsme naprosto neschopní boje. Máme strach tam poslat naše hrdiny, proto jen zbaběle bombardujeme poušť a sem tam sejmeme nějakého vemblouda, na kterém jel jistě nějaký velitel ISIS.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit