Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Já jsem holka Simona. Takže ta ne ten.
    Tiradore jsi lhář podvodník a protože ti soustavně vadí holky tak zřejmě i Gay.

    Ano USa již dávno s IS tvrdě bojuje. Zatímco rusák kterému fandíte jen planě žvaní.

    Lojza je kamarád kterého jsem poznala přes stránky facebooku. Nabídla jsem mu
    osobní setkání a on přijal. Ty jsi tuto nabídku odmítl tak si nyní nestěžuj,
  • Pamela
    V pátek turecká armáda provedla dvě vlny útoků na IS v Sýrii. Zahynulo při nich několik desítek bojovníků IS.

    Nálety, kterými bude bezpečnost v zóně zajištěna, budou provádět hlavně americká letadla, jimž dá Turecko k dispozici základnu v jihotureckém Incirliku. Turecko bude do operací zasahovat, jen bude-li to nezbytné. Poskytne k tomu nejen svá letadla, ale také dělostřelectvo
  • No není to prča? Vrátil se ten Simona a odporoučel se Lojza. Tedy, jakýsi podvodník s nicky a obsahem svých "příspěvků". Nikde není doložitelné číslo 10 tisíc zabitých isisáků díky bombám USA letectva. To je tvůj výmysl.

    Tvé podvody jsou zcela markantní, když dostaneš stopku, jedeš klidně dál. To poctivý diskutující nedělá!!! *16* *16* *16*
  • Pamela
    USA s IS dávno bojuje. Tvůj Rusák o tom jen planě žvaní-

    To jsou fakta a na nich nic nezměníš zloději nicků.
  • Pamela
    USA opět útočily na Islámský
    stát, cílem náletů byly rafinerie

    . Při nočním bombardování zahynulo nejméně 14 radikálů a pět civilistů, uvedla agentura Reuters s odvoláním na syrskou exilovou organizaci SOHR.

    Terčem dvou náletů byla oblast jihovýchodně od Arbílu v iráckém Kurdistánu, další dva útoky směřovaly západně od Bagdádu a jeden na pozice islamistů v Sýrii.
  • Neschopné amrdolarmy komických dragounů co víc stojí než jedou, musí pomoci ta skutečná armáda, tedy jedině ruská. Výsledky se dostaví brzy.
  • Pamela
    Já jsem holka Simona.

    Kradeš moje jméno. Nepíšeš k tématu. A hrubě napadáš názorovou odpůrkyni.
    Je jasné že porušuješ kodex tiscali a měl bys být doživotně zablokován pavliku alias
    caligulo alias tiscali visitiore.
  • Opět vedle multinicku Simone...
  • Pamela
    Při náletech koalice vedené USA zahynul v Iráku druhý nejvyšší vůdce IS

    Podle irácké vlády spojenecké letouny zasáhly mešitu ve městě Tal Afar v provincii Ninive, kde se v tu chvíli nacházel právě Afrí spolu s několika dalšími vysoce postavenými veliteli radikálů. Při útoku zemřelo přes deset radikálů.
  • Pamela
    Pasv.liku alias caligulo alias tiscali visitiore - jsi zloděj nicků a jmen.

    Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí jdi se léčit holkofobe.
    Jediný multinick je tu zlej BTW rybanna hrdina Putin bez registrace troll
  • Pamela
    Já jsem holka Simona. Neustále komolíš moje jméno takže lhář a podvodník
    jsi ty tiradore.

    Nálety USA zasahují IS což potvrzují Syrské!!!!!!!!!!!! humanitární organizace.
    Mrtvá a raněná těla členů IS se totiž utajit nedají
  • Opět zde tapetuješ bludy multinicku Simone.
  • Pamela
    Nálety USA v Sýrii ochromily produkci ropy ze strany IS

    IS už přišla minimálně o 15 rafinérií
    Poškození měla utrpět i rafinérie společnosti Conoco, která je největším zařízením na zpracovávání ropy v celé Sýrii. Koalice Spojených států a 5 arabských států jen do pátku zničila ve východosyrské provincii Dajr az-Zaur minimálně 12 rafinérií, jež jsou pod kontrolou IS. Tři bombardované rafinérie se podle SOHR nacházejí při na severu Sýrie při hranicích s Tureckem nedaleko města Rakka. To je zároveň hlavním terčem spojeneckého bombardování.

    Kampaně v Iráku se účastní i evropské státy
    Spojenci se domnívají, že IS využívá ropu jako hlavní zdroj svého financování. Než letecké údery začaly, produkovala IS v Sýrii údajně víc ropy, než samotná syrská vláda. Další údery proti IS pokračují i v sousedním Iráku, kde letectvu spojených států pomáhají vojenská letadla z Francie, Belgie, Británie a Dánska. Hnutí Chorásán, které je složeno povětšinou z bývalých členů organizace Al-Káida, rovněž oznámilo, že minulý týden při náletu zahynul jeho šéf Muhsín Fadlí.
  • Přéésně. Tak neefektivní bombardování pouště nedělal ani slavný severokorejský bombarďák Čárlí v MASH 4077.

    Každý ví, že existuje 60 výcvikových táborů isisáků, každý ví, že 60 procent Sýrie patří isisákům a tak i po slepu je nemožné něco netrefit. Lži USA a realita to potvrzují. Styď se podvodníku simone, že ty lži tady podporuješ.
  • Pamela
    Ty jsi ubožák který nestojí za reakci ani za plivnutí.

    Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit holkofobe.
  • Pamela
    Já jsem holka tedy ta. Vadí ti to? tak se jdi léčit holkofobe.

    Zlej ruskej troll má také u nicku obrázek. Tak tu nelži a nevytvářej konspirační
    psychoteorie
  • Pamela
    Tiradore jsi lhář podvodník a manipulátor.

    1. Jsem holka tedy TA: Pokud ti hoky stále vadí navštiv sexuologa.
    2. Nikdy jsem tu celé dny v kuse nebyla. Další vaše oblíbená lež jako věž.
    3. Byla tu prostě falešná Pamela a zloděj nicků se ještě drze podepisoval jako Simona.

    4. Právě proto jsem žádala ať Tiscali zveřejní IP adresy. tato žádost se dá snadno
    dohledat. Pak budou mít lháři jako ty po lhaní že jsem všechno kolam napsala já.
    5. Jsou zde jedinci kteří kopou za Rusko a dokonce popírají okupaci z roku 1968.
  • Simone, ty smraďochu, nepřeháníš už to trochu s tou proamerickou osvětou.
  • Není problém psát z několika různých IP adres *7* Mimochodem docela zvláštní, že jako jedinému ti funguje obrázek u nicku. Už to samo o sobě něco znamená *5*
  • Pamela
    Lžeš.

    Syrské humanitární organizace potvrzují že bomby letadel USA dopadají na teroristy z IS.
    Mrtvá těla a hromady raněných se totiž utajit nedají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit