Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381962-z-fronty-na-ukrajine-maji-byt-stazena-i-mensi-dela.html
  • zlejtroll
    Kdyby blbost kvetla, z USA je botanická zahrada. Praktický příklad je k nalezení zde: muhehéééééééééé *1* *1* *1* *1* Blebleblééé !!! žádná chyba není!!! Blééé!!!http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/14739-kdyby-blbost-kvetla-z-usa-je-botanicka-zahrada-americany-vyskoleny-oddil-umirnenych-povstalcu-presel-i-s-vybavenim-k-syrske-al-kaide-a-nebo-je-to-zamer-.aspx
    • ... a ty sekvoj vždyzelená :)))
  • Pokud se Rusko zapojí do bojů, tak je téměř jisté,že se konečně začne karta obracet ve prospěch Sýrie. Potom se vyřeší i problém s uprchlíky.
    • To je jisté. A usáci utřou, protože Asad to přečká a Sýrie bude zase OK.
    • ... nejsi na derby pražských S :)))
  • Obamových 185 cm mínus 30 = 155 = důvod proč geroj potapěč archeolog putin musí používat dětskou velikost tlakových lahví. *1* *1* *1* Skřet zakomplexovaný.
    • ... ty podle toho určitě nemáš 200 cm :)))
  • Simča zase řádí, asi jim slíbili prémie, nejlépe je ignorovat její příspěvky, vždyť už jsme je četli mnohokrát
  • Pamela
    Syrský generál tvrdí, že Rusko školí a cvičí teroristy islámského státu

    Čelný syrský představitel brigádní generál Ahmad Aljjdeaa uvedl, že Kreml destabilizuje situaci v jeho zemi.
    • Nesmíš všemu věřit. Nám taky nevěříš. Tak se vzpamatuj. simone.

      Sýrie si s pomocí Ruska sjedná pořádek. A my si oddechneme od zbytečných běženců.
      • Pamela
        Já jsem holka Simona zlato. Jdi se léčit holkofobe.
        • Já jsem holka Simona zlato.

          Myslím si, že o tvých slovech by se dalo s úspěchem pochybovat...
          • Pamela
            Jsem mladá a pěkná. Je pochopitelné že se užíráš závistí kolobrndo. *14*
  • Po boku bojovníků IS nalezneme tisíce občanů EU, Velké Británie i USA a to především z řad přistěhovalců. Tuto krutou pravdu nelze zastírat, prohlásil Juncker.
  • Pamela
    V Rusku jsou čtyři vojenská výcviková střediska, ve kterých jsou vyškolení fanatici, kteří následně odejdou do islámského státu, jako bojovníci ISIS. Mezi nimi jsou také Čečenci.“

    Je pravdou, že asi pět tisíc bojovníků islámského státu patří k občanům Ruské federace, a je také pravdou, že mezi nimi jsou i Čečenci.
  • Uměle vytvořený stát Izrael bez mandátu Valného shromáždění OSN, který nelegálně obsadil území Palestiny nemá právo cokoliv požadovat. Existuje jen díky podpoře Amrdolie a až tato skončí, skončí i Izrael...
    • Pamela
      Sni dál ruský zloději nicků.

      Kreml dodával Arabášům zbraně desítky let ale v každé válce kterou začal dostal
      Arab po zásluze od Izraelců na frak. *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      • Každý třetí Izraelec je Rus.
  • Pamela
    Na rozdíl od Jordánska a Egypta Sýrie neuzavřela mír s Izraelem, odmítá jeho existenci a podněcuje násilí v této zemi, stejně jako v Libanonu. Pak ovšem nemůže dostat zpátky Golanské výšiny, které obsadil Židovský stát, protože nelze vyloučit, že by odtud opět odstřelovala jeho území. Přitom Izrael je schopen se domluvit se svými sousedy. Důkazem je campdavidská dohoda s Egyptem, kterému výměnou za mírovou smlouvu vrátil Sinaj obsazený v roce 1967. Kdyby Sýrie chtěla, mohla mít mír se svým sousedem už dávno.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit