Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pamela
    Koalice za den provedla proti IS 10 náletů

    šest náletů bylo uskutečněno v Sýrii, přičemž se podařilo zničit 4 taktické jednotky, dělostřelecký systém a několik kontrolních stanovišť ozbrojenců.

    Čtyři nálety byly uskutečněny v Iráku, kde byly zničeny taktické jednotky, dopravní prostředky, palebná pozice a jedna budova.
    Číst všechno: http://cz.sputniknews.com/czech.ruvr.ru/2015_02_22/Koalice-za-den-provedla-proti-IS-10-naletu-5390/
    • Simone, ty čteš ruské stránky? Takže jsi taky proruský putinovský holkofob? Tvá schizofrenie je v nejvyšším stadiu. Zlej troll simon, holka ve věku 25 let...ty vogo, co bude příště?
      • Pamela
        tiradore to co předvádíš je ubohost.

        Já jsem holka Simona,. Tobě to vadí takže holkofob jsi ty.
        Neustále komolíš moje jméno. Jdi se konečně léčit.

        zlej troll je proruský přispěvatel. Já jsem odpůrkyně Putina.-
        Takže neslučuj dva různé lidi do jedné osoby. Jsi
        *12*
        • Hm, jak kulturně prozápadně jsi to popsal. simone. Já tvé jméno nekomolím, neznám je. Čteš ruské stránky, a dáváš sem odkazy, že ti není stydno, simone. Ačkoliv, kde jinde se můžeme něco dozvědět, že? Jak to vlastně je a jak to stojí za ...s tou hrdinnou americkou bombardovací technikou.
          • Pamela
            Já jsem holka Simona. Jakej máš problém co? hojíš si tu mindráky?
            Vadí ti holky . Tak se seber a táhni se léčit sprostý ubožáku

            Dala jsem tu různé odkazy o boji USa s IS. To ti nevoní.
  • Co kazí nálety amerického letectva? Logistiku? A kde? Nikdo nebombarduje ropné rafinérie, zdroj isisáků. Nikoho netankuje, že si v klidu kšeftuji s ukradenými ropnými vrty. Kdo tady léta dělal bordel? USA a jejich přátelé. Jak dlouho trvá konflikt v Sýrii, 5 tý rok? Jak je možné, že se v této době narodilo dětátko Chocky- ISIS? Kdo je tady evidentně neschopný? Respektive, kdo to tak chce? Komu to vyhovuje? Jednoznačně USA, které čekají na Asadův konec!!! *16* *16* *16*
    • Pamela
      Po náletech USa se snížila produkce ropy v rafinérkách které ovládá IS:

      Článek na toto téma jsem tu již vložila. Takže nepopírej fakta tiradore
      • Čí fakta?
  • Amrdolarmy je v koncích a oprávněně kritizována za nevýsledky v boji s IS, hranatá hlava již škemrá u Lavrova...
    • Pamela
      Psalo Halo tady Kremelské pohádky vid zloději jmen a nicků *1* *1*
  • Smraďoch Simon dostal záchvat.Kontaktní adresa pro smraďocha:
    Psychiatrická nemocnice Bohnice

    Adresa: Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika

    Tel.: +420 284 016 111
    Fax: +420 284 016 595
    Web: www.bohnice.cz
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. Takže léčit se jdi spíše ty holkofobe
  • Pamela
    nálety USA kazí logistiku IS

    Mezinárodní koalice vedená Spojenými státy oznámila, že se jí v sobotu po téměř dvou desítkách leteckých útoků podařilo vážně narušit infrastrukturu radikálního hnutí Islámský stát (IS) v jeho hlavní baště na území Sýrie, ve městě Rakka. Mluvčí koalice Thomas Gilleran sdělil, že letadla útočila na cesty, kudy IS vozí své bojovníky a výzbroj. Při náletech v Rakce zemřelo nejméně 22 lidí , uvedla syrská exilová organizace SOHR
    • Jó, když to hlásají USA jako takové, tak se tomu musí věřit. Je poněkud kuriozní, když se popírá a neprovádí pravidlo platící v historii vojenství - v tom, že jedině tam je bitva vyhraná, kde vstoupila noha pěšáka.
      A tady noha amerického pěšáka evidentně vstoupit nehodlá. Mají strach? Nebo je pohodlnější bombardovat poušť, či mešity?

      A Simone, jaký rozdíl je v tom, když nick "zlý troll" a ty se nedá vůbec stopnout? Každého napadne, že žádný. Že tady jen někdo prostě podvádí. A to děláš ty. Já, když jsem stopnutý, tak hned nediskutuji jako ty, nebo zlý troll". Kdo to vůbec je? Jak dokážeš, že nejsi obojí? Nijak... .
      *16* *16* *16*
      • Pamela
        Já jsem holka Simona. Pokud máš neustále potřebu komolit moje jméno
        tak se jdi léčit. a pokud ti stále vadí holky tak také.


        Otázkou na základě čeho se admin rozhoduje o stopnutí. Já byla například stopnuta
        za slušný!!!!!!! protest proti přijímání ilegálních uprchlíků.
        Zatímco nick ludmila alias kabelka nebyl stopnut přestože použil otevřeně sprosté slovo.
        • Simona byla stopnuta, ale to ji nezajímalo. Zákaz byl asi od zlého rusofila, který je navrch holkofob. Podvodník je simon a simon jsi ty.

          Letecké útoky ruských vojsk jsou na místě. Čím dříve, tím lépe. Někdo se už konečně musí trefovat do zcela jasných obrovských plošných cílů. Jako jsou např. pozice ISIS a jejich výcvikové tábory. To nemůže nikdo netrefit, ani zásobami.
          • Pamela
            Já jsem holka Simona. Kluk simon tu nikdy nebyl. Toho vytváříš ty.
            Mám jiný názor než ty ale přesto ti nekomolím jméno. Ty moje jméno komolíš.

            Rozdíl je v tom že já jsem slušná a ty sprosták.

            USA už proti Is dávno bojuje a ty ještě mínusuješ zprávy o zničených cílech IS.
            Rusko jen planě žvaní. dosud nehlo ani prstem.
            • Pamela
              Ty komolíš moje jméno Simona na Simon ty ubožáku.

              Měla jsem nick Simona ale ruská strana ho jako vždy ukradla
            • Mám ti sem hodit kopie těch příspěvků, ve kterých se ti marně vysvětluje, že termín "simon" nemá se jménem nic společného? Že to je termín-synonymum, pro "pitomce"?! A když ti vadí komolení jména Simon, tak proč? Ve tvém nicku je přece Pamela!!! *16* *16* *16*
        • Jasně - Pamela = Simona + dalších X nicků...
          • Pamela
            Kdyby ruská strana nicky pravidelně nekradla neměnila bych je.
            • Můžeš mít třeba 100 nicků, stejně pozorný čtenář pozná, že to píšeš ty...
  • Pamela
    V pátek turecká armáda provedla dvě vlny útoků na IS v Sýrii. Zahynulo při nich několik desítek bojovníků IS.

    Nálety, kterými bude bezpečnost v zóně zajištěna, budou provádět hlavně americká letadla, jimž dá Turecko k dispozici základnu v jihotureckém Incirliku. Turecko bude do operací zasahovat, jen bude-li to nezbytné. Poskytne k tomu nejen svá letadla, ale také dělostřelectvo
  • No není to prča? Vrátil se ten Simona a odporoučel se Lojza. Tedy, jakýsi podvodník s nicky a obsahem svých "příspěvků". Nikde není doložitelné číslo 10 tisíc zabitých isisáků díky bombám USA letectva. To je tvůj výmysl.

    Tvé podvody jsou zcela markantní, když dostaneš stopku, jedeš klidně dál. To poctivý diskutující nedělá!!! *16* *16* *16*
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. Takže ta ne ten.
      Tiradore jsi lhář podvodník a protože ti soustavně vadí holky tak zřejmě i Gay.

      Ano USa již dávno s IS tvrdě bojuje. Zatímco rusák kterému fandíte jen planě žvaní.

      Lojza je kamarád kterého jsem poznala přes stránky facebooku. Nabídla jsem mu
      osobní setkání a on přijal. Ty jsi tuto nabídku odmítl tak si nyní nestěžuj,
  • Pamela
    USA opět útočily na Islámský
    stát, cílem náletů byly rafinerie

    . Při nočním bombardování zahynulo nejméně 14 radikálů a pět civilistů, uvedla agentura Reuters s odvoláním na syrskou exilovou organizaci SOHR.

    Terčem dvou náletů byla oblast jihovýchodně od Arbílu v iráckém Kurdistánu, další dva útoky směřovaly západně od Bagdádu a jeden na pozice islamistů v Sýrii.
  • Neschopné amrdolarmy komických dragounů co víc stojí než jedou, musí pomoci ta skutečná armáda, tedy jedině ruská. Výsledky se dostaví brzy.
    • Pamela
      USA s IS dávno bojuje. Tvůj Rusák o tom jen planě žvaní-

      To jsou fakta a na nich nic nezměníš zloději nicků.
  • Opět vedle multinicku Simone...
    • Pamela
      Já jsem holka Simona.

      Kradeš moje jméno. Nepíšeš k tématu. A hrubě napadáš názorovou odpůrkyni.
      Je jasné že porušuješ kodex tiscali a měl bys být doživotně zablokován pavliku alias
      caligulo alias tiscali visitiore.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit