Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prezentuj zde laskavě VLASTNÍ názor multinicku Simone ju? Diskuze není Ctrl+C Ctrl + V...
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. jdi se léčit holkofobe.

      Ty kradeš můj nick. komolíš moje jméno. Nepíšeš k tématu ale sprostě
      napadáš názorovou odpůrkyni. Jasně porušuješ kodex tiscali ty falešný svatoušku
      • Ty nejsi holka ale takové zvířátko, většinou strakaté, má rohy a dává mléko. Pokud jsi muž, to samé bez mléka ale s kastrací. A tak to bude navždy.
  • Pamela
    Je to také Sýrie, která se podílela na rozvrácení a zničení kdysi nádherného Libanonu.

    V roce 1948 se tato země podílela na arabské agresi vůči Izraeli, naštěstí byla poražena. O necelých dvacet let později se rovněž zúčastnila proslulé šestidenní války s Izraelem, při které byla zase na hlavu rozdrcena. Tento konflikt vyprovokoval Egypt uzavřením Tiranské úžiny, což se rovnalo z hlediska mezinárodního práva vyhlášení války Židovskému státu. Sýrie přišla v tomto konfliktu o Golanské výšiny, ze kterých trvale odstřelovala území Izraele včetně důležitého vodovodu, který spojoval severní a jižní část země. Od roku 1970 vládne v Sýrii klan Asádovců, ovšem v nenávistné protiizraelské politice se nic nezměnilo. V roce 1973 v tzv. jomkipurské válce Sýrie společně s Egyptem překvapivě zaútočila na Izrael, nicméně opět se dočkala zdrcující porážky.
  • Drž se laskavě tématu multinicku Simone.
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. Jdi se léčit holkofobe. Multinick je váš zlej ruskej troll.

      Ty jsi ještě k tématu nenapsal ani ň. Jen komolíš moje jméno a kradeš můj nick.-
      Takže nekaž o pravidlech která sám pošlapáváš
  • Pamela
    V Rusku je ročně zavražděno brutálními partnery na 14 tisíc žen

    Vladimír Putin se rád pasuje na ochránce tradičních a konzervativních hodnot. Úcta k ženě k nim však v kremelské říši rozhodně nepatří. Počet zabitých žen při domácím násilí je děsivý. Rusko proto rozhodně není civilizovanou zemí.

    Seriózní ruští historici tento problém nezastírají. Třeba v Dějinách Ruska 20. století, editované Andrejem Zubovem, v I. díle, na jehož začátku je shrnuta historie této země od nejstarších dob, se autor příslušného textu domnívá, že hrubé chování k ženám v Rusku má počátek v ničivém tatarském vpádu ve 13. století, po kterém zhrubla celá společnost a bití a týrání podřízených se zde na rozdíl od Západu stalo běžnou normou
    • Hezká statistika mimo téma, ehm, a jak si stojí Američtí vrahounci?

      Co tak zatrollovat zase jako zlej trolda? Já se ti na toto něco, podporovat tvoje schízoiny.
      • Pamela
        Já jsem odpůrkyně Putina- Zlej troll je proruský přispěvatel.
        Takže neslučuj dvě různé osoby do jedné paranoiku.

        Já jsem tu jediná psala k tématu - tedy IS. Vy jen komolíte moje jméno a sprostě
        napadáte názorovou odpůrkyni. Takže nekaž o mimotématech když sám jsi mimo téma
        • Opět lžeš! Vydáváš se za oba! A myslíš si, jak jsi geniální. Stopnout trolda nejde, stopnout Simona nejde...co to znamená? To je jasné každému. A na čem ujíždíš taky. Přece si nebudete "vy dva" notovat?! To by žádná "diskuse" nebyla... *16*
          • Pamela
            Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí vem tvého imaginárního kamaráda
            jménem Simon a jděte se oba dva léčit.

            Lojzu jsem poznala přes facebook- Na rozdíl od tebe je to slušný chla a přijal
            nabídku na setkání kterou jsem mu dala.
            Takže zase lžeš a slučuješ dva různé lidi do jedné osoby.
  • Multinick Simon se zde snaží trapně moralizovat, přitom je sám zloděj nicků a neurvalý zasírač diskuzí co zde plevelí nonstop...
    • Pamela
      Vy kradete můj nick proruští ubožáci.

      Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit holkofobe.-
      Jediný multinick je tu váš zlej ruskej trolll alias rybanna alias BTW
  • Pamela
    V květnu do bojů v Hasace zasáhly kurdské milice a Islámský stát vytlačily z jeho pozic s podporu mezinárodní letecké koalice.

    Náměstek ministra zahraničích věcí Antony Blinken ve středu oznámil, že nálety mezinárodní koalice od září zabily v Iráku a Sýrii více než 10 000 bojovníků Islámského státu.
    • Tyto nálety vždy popisují buď nulové ztráty, nebo jednotlivce, nebo omylem zasažené jednotky Kurdů a vládních vojsk. Nikoliv 10 tisíc vybombených teroristů. *16*
      • Pamela
        Jsi proruský lhář.
        • Od tebe to sedí.
  • A teď tu o Karkulce multinicku Simone...
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. jdi se léčit zloději nicků a holkofobe.

      Multinick je váš zlej ruskej troll alias sto dalších jmen
      • Ne, ty nejsi Simona, ty jsi Pamela!!!
        • Pamela
          Měla jsem nick Simona. Ale ruská strana ho jako vždy ukradla.

          Chováte se jako *12* a né jako muži. Jděte do háje.
          • Jaké osobní stránky? Anonymních nicků máš tady plnou "píp", a najednou by ti vadilo mi poslat anonymně ten požadovaný údaj?! Jdi někam, simone!
          • Jako jsi mi nabídnul zaslat jeden údaj a chtěl po mě jméno, adresu atd. Jako by nestačila emailová adresa...Neposílej nikoho do háje, je to nekulturní chování. My tě také neposíláme tam, kam patříš, podvodníku s nicky, hlasováním a IP adresami.

            *16*
            • Pamela
              Nejsem hloupá abych na své osobní stránky pustila anonyma který se není
              schopen podepsat. Vy tu komolíte moje jméno a sprostě napadáte.

              Jsem holka. Pokud ti to vadí jdi se léčit holkofobe.
              Nabídla jsem všem osobní setkání. Když nechceš tak nekvič když jiní té nabídky využijí
          • S tebou, simone, ani náhodou. Ještě bys tam na mě hupnul a chtěl mě znásilnit.

            Tak když už jsi a nejsi hen ten Simona, tak proč si píšeš Pamela? A proč Lojza? A další? Já si vystačím s mým nickem, a bez okecávání.

            Proč podporuješ ty amíky? Protože tvé druhé já podporuje Ruskáky? To je tak infantilní pokus, simone.
            • Pamela
              Jsi sprostý lhář. Jsem holka. pokud ti to vadí jdi se léčit.

              Nabídla jsem osobní setkání. Nabídla jsem přístup na Facebook ale chtěla
              jsem aby každý zájemce uvedl také své jméno. Nejsem hloupá abych tam pustila
              nějakého anonyma.

              Kdybych podváděla při hlasování jak lžeš tak bych v nich vítězila. To se neděje.
              Podvádí váš zlej ruske troll a jeho 6 mínusů za vteřinu
            • Pamela
              Co tu zase lžeš ty ubožáku jeden.

              Já jsem, holka Simona. Vadí ti to? tak se jdi léčit holkofobe.
              Lojzu jsem poznala přes facebok. Nabídla jsem mu osobní setkání a on přijal.
              Tobě jsem také nabídla setkání. Nechtěls tak nyní neskuč.

              Kdyby vaše ruská strana moje nicky pravidelně nekradla nestřídala bych je.
              Měla jsem nick Simona. Také byl ukraden-
  • Pamela
    Džihádistu prozradilo selfie, dům během pár hodin rozmetal nálet USA

    Jen jedna jediná selfie napomohla americkým zpravodajcům určit polohu jedné z jednotek Islámského státu v Sýrii. Během několika hodin na místo udeřily koaliční nálet

    Selfie na internetu našli vojenští experti působící na Floridě, kteří se specializují na aktivity bojovníků Islámského státu na internetu, informoval čtyřhvězdičkový generál amerického letectva Herbert J. Carlisle

    „Chlapci pročesávají sociální sítě a našli tohodle blbce,“ uvedl generál podle serveru The Jerusalem Post a dodal, že nejmenovaný bojovník Islámského státu se v komentáři pod fotografií vychloubal svými velitelskými schopnostmi.

    „Abychom to zkrátili: asi 22 hodin poté ten barák vymazaly tři chytré bomby z povrchu,“ zakončil vyprávění generál, který si ve službě vysloužil přezdívku Jestřáb.
    • Abychom to zkrátili: jednoho prý teroristu bombardovala polovina amerického letectva. Poslat na něj pěší jednotky si netroufli.
      No s takovou efektivitou to je každému jasný, že to takto nikdy neskončí. Zbrojní oligarchové si mnou ruce, američtí daňoví poplatníci jim zaplatí miliardy dolarů...za bombičky, fedrpuše a kyrysy...neřádi to jsou...!!! *16*
  • Tirador uhodil hřebík na hlavičku a přesně odhalil multinicka Simona.
    • Pamela
      Já jsem holka Simona. Jdi se léčit holkofobe.

      Já jsem opakovaně odhalila tebe - pavliku alias caligulo alias tiscali visitiore.
      Jsi zloděj jmen a nicků.


      Jediný multinick je tu váš zlej ruskej troll alias BTW alias bez registrace alias Rybanna
  • Bez zapojení Ruska si s IS neporadíme, přiznal velitel koaličních sil v Sýrii.
    • Tak je vidět, s čím - kým si Američané poradili. Z Vietnamu je vypráskali, z Afghánu taky, kam přijdou, tam dostanou před držku. A tady už prosí, Rusové, pomožte nám, jsme naprosto neschopní boje. Máme strach tam poslat naše hrdiny, proto jen zbaběle bombardujeme poušť a sem tam sejmeme nějakého vemblouda, na kterém jel jistě nějaký velitel ISIS.
      • Pamela
        Nikdo Rusko o nic neprosí ty Kremelský propagandisto a srandisto.

        Máš v tom trochu zmatek. SSSR dostal v Afghanistánu na frak a poražen odtáhl.
        USa odešla poté co splnila úkol - zajistit předání moci civilní vládě.
        • I tak se tomu dá prostřednictvím propagandy říkat. Vivat hrdinní američtí vojáci! Tuhle válku vyhráli! S pomocí NATO. Jen se to trošku zvrtlo, když USArmy vzala do zaječích a Talibán stále existuje, bojuje a dobývá další pozice. Kdepak asi američtí bojovníci udělali chybu?
          • Pamela
            USa nevzala do zaječích. Odešla poté co zajistila konání voleb a vytvořila
            spolu se spojenci z ČR Afghánskou armádu a policii.

            Takže lžeš jako tradičně ty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit