Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou plané sliby, přece nebude střílet do vlastních lidí, teď, když dobývají Afganistán. To by snad neudělal ani Hitler.
  • Pisálek by se měl vrátit do základní školy a pak ho třeba napadne co má v nadpisu špatně.
  • Pamela
    Putin tedy přiznal že Rusko se dosud do boje s IS vůbec nezapojilo a že naopak
    západní spojenci již proti IS řadu měsíců podnikají nálety.

    Stalkere já jsem holka Simona,. Pokud ti holky stále vadí vyhledej odbornou
    pomoc sexuloga. *15* *15* *15* *15*
  • Jen dobře. Ukázalo by se, kdo v tom bombardování simčoval.
  • Pamela
    Stingu Rusák má námořní základnu i na Krymu který po Hitlerovsku ukradlo
    Ukrajině. Ukrajinská ústava totiž jasně říká ža až pronájem v roce 2017 skončí
    musí ruští vojáci odejít z Ukrajiny.

    Janukovyč to nerespwektoval a v rozporu se zákonem rusákům pronájem prodloužil.
    Rusko by o tamní základnu púo právu a legálně přišlo. Proto ji sprostě ukradlo.

    Putin je usvědčený lhář když popíral Ruské okupanty na Krymu aby později přiznal
    že je tam sám poslal
  • USA stále trvají na pádu prez.B.Asada v Sýrii.Kdo by po jeho nuceném odchodu zaujal jeho pozici?Samozřejmě,některá z loutek dosazená USA.A byl by potom v Sýrii trvalý mír?Nebyl by,vždyť to vidíme na příkladu Iráku,či Lýbie,kde pouze dosazení samovládci zkrachovali, důsledkem jsou nekonečné boje mezi znesvářenými bandami.Jak si to vlastně USA a EU představují?Tím,že odstraní právoplatně zvoleného prezidenta-apropó- stejně jako na Ukrajině--se domnívají ,že dosáhnou v této zemi míru?Jsou nepoučitelní,jejím hlavním krédem je uškodit Rusku,které má námořní základnu- mimochodem v místech,kde vadí především USA.A přidal se i franc.prez. Hollande,který si také nevidí na špičku nosu.S takovým postojem k Sýrii dokážou USA s EU dosáhnout 30- cetileté války v délce trvání bojů v Sýrii.Ničeho nedosáhnou,vyhrotí pouze již tak geopolitickou situaci.A přitom to je tak jednoduché-nechat to na Syřanech,koho chtějí za svého prezidenta.Ten dosavadní byl řádně Syřany ve volbách zvolen.
  • ... na Stanleye nikdo nemá :)))
  • ... ať žije češtin na tiscali :)))
    • ... idi*ti zde mi neva :)))
  • Pamela
    Pusine o Minských dohodách raději pomlč.

    Vaše ruská strana na Ukrajině porušila Minskou ohodu ve stejný den kdy ji
    podepsala. Místo klidu zbraní totiž pokračovala ve vojenském tažení proti Debalcevu.
    • Simčo, pročpak je po tebe tak těžké přiznat, že já . na rozdíl od tebe . jsem žena? je to proto, že operace nebyla povolena nebo se nepovedla?
      • Pamela
        Já jsem holka a proto jsem vždy četla.
        Ty jsi pusine napsal že jsi četl. A když jsi četl tak jsi kluk.

        Jsem mladá a pěkná. Je pochopitelné že se užíráš závistí ale nemusíš se snižovat
        k hnusným pomluvám.
        • Simčo, takže jsem uhodila hřebíček na hlavičku? i ty chudinko...
          • Pamela
            Jsi tradičně vedle jak ta jedle.

            Já jsem pěkná mladá holka a jsem ráda že se užíráš závistí pusine *2* *2* *2*
    • no tak se vrať na zem a šup do historie místních zpráv.protože celej svět ví o prohlášení ukrajinské armády že těžkou techniku nestáhne.a to hned ten den podepsání dohody...
      • I kdyby to nebyla jen ruská propaganda, proč by Ukrajina stahovala těžké zbraně z vlastního území, když byla napadena ruskými fašisty vyzbrojenými raketami, tanky a děly. Má povinnost se bránit, jinak popírá oprávněnost vlastní existence. Český pohled na věc - když tam nebudou - hurá ně, když tam budou - zdrhneme, jinde neberou. Je jasné, že kdyby Putin napadl ČR, tak tu bude tlupa mocichtivých kolaborantů a fašo-bolševiků stavět šibenice pro opozici a přitom vítat okupanty šeříky šlohnutými v americkém supermarketu.
        • že by proto, že se k tomu mezinárodní smlouvou zavázala?
      • ... jsi k smíchu, nikdy se nenaučíš ani správně psát :)))
  • o nedodržování minských dohod měl Obama dát řeč hlavně s Prošenkem - ale nakonec, mělo by to smysl? vždyť Porošenko je už doma jen páté kolo od vozu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit