Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • probihaji naprosto spontanne za radostne ucasti pracujiciho / byt treba mometalne na pracaku treba / lidu , delniku , rolniku , pracujici inteligence , mladeze a zajmovych organizaci. Bezpecnostni slozky , tajne i verejne dbaji na jejich hladky prubeh a aby to nekdo moc s tou oslavou moc neprehnal. Ucast lidu je velika nadseni jeste vetsi. Pry prekonalo / to nadseni / a ucast dokonce oslavu prejmenovani Letiste Ruzyne na Chrchlak a toto oznaceni se ihned vzilo mezi siroke masy obyvatelstva . Lid ho vzal za sve .
  • Už žádné fronty na banány! (kkintkoúp)
    • toho drobet !!!
  • Politické a zločiné spolčení se dá nazvat "Sametovou revolucí", alkoholik, neúspěšný
    rádoby spisovatel a dramatik je zachráncem národa, největší zloději jsou vzorem této doby.
    Takto jsme pokročili za 24 let. Zamyslete se nad sebou...........
  • a jejich organizatori ... nejak me napada jako kdyby Hitler a jeho stoupenci slavili v r 45 nebo potom pri vyrocich jejich pohrobci ze prohrali valku.
    • Jenze Hitlerovi pohrobci v techto koncinach onu valku doopravdy vyhrali...
      • tu dalsi kdy uz netahli do Evropy a sveta s kverem ale naditou prkenici , tu vyhrali , o tom neni pochyb.
        • Jo, v Německu panuje jiná morálka, než tady! Jak u nás je vzácností slušný politik (jestli vůbec existuje), tam je "vzácností" korupčník.
          • velkou ne , jen v tom umi lepe chodit a potom si to dovedou lepe ohlidat. A to nejdulezitejsi. Pokud neco podobneho na nekoho praskne , musi skodu uhradit . Podobne jako dalsi velky vzor USA , tam to funguje podobne. Taky neznam zadneho bohateho ameriKnce ktery by mel v Chorvatsku vilu , bydlel v Monaku a predmetem jeho podnikani by byl prodej vlasaku nebo pinglovani a veksl pred tuzexem. Asi meli ti americane tu smulu ze nemaji tak velkeho ekonoma , klimatologa , lecitele a prognostika jako cizkove.
      • mysleno jako oslavy prohrane valky v Nemecku , treba v letech 65 a tak. Pripadne hned v r 45 v rozbombardovanych mestech tamo.
  • Komunista z SPOZ by rad predal budoucim generacim co???
    Asi korupci,kradeze,krivarny,vlastizradu,nebo jeste neco dalsiho?
  • Našim generacím předáme nesplatitelný dluh vše vytunelované rozprodané,zničené a rozkradené nic nám nepatří ani voda jsme osvobozeni od všeho....
  • Šaškárna
  • Listopad 1989 přinesl pro tuto zemi a lid samé zlo.Vzniklo občánské forum kde vstoupili různí živlové,zloději a ti,kterým se nechtělo pracovat a pote udělala všemu korunu nše nyní slavná zlodějská ODS,která rozkradla co se dalo,přivedla tuto zemi k dluhům,lid k bídě a nezaměstnanosti.Je tedy opravdu na co vzpomínát.Studenti díky.
    • Mně přinesl Listopad 1989 SVOBODU. To je ta největší hodnota, kterou člověk může mít. Lépe být svobodný a chudý než bohatý otrok. Svoboda znamená, že se každý musí postarat o sebe. Kdo je schopný, pilný a skromný má se líp než lempl, lenoch a rozmařilec.
      STUDENTI DÍKY ZA SVOBODU !!!
  • Žádný slušný člověk neoslavuje podvod zvaný sametová revoluce ve které se státní
    majetek tzv. všeho lidu převedl na soukromá konta kádrů KSČ StB.
    Rodinky kariérních soudruhů jsou dnes úspěšní podnikatelé podporující tzv. pravici.
    Čekatel na rudou knížku Rusnok řeční o úspěchu sametu. To je na zvracení.
    Nemáme stát ale rozkradenou zadluženou trosku plnou převlékačů kabátů a zlodějů.
    Každý legionář který za vznik naší vlasti bojoval se jistě obrací v hrobě.
    Na současnou převlečenou rudou bandu je třeba začít řvát ne máme holé ruce
    ale máme hole a klacky v ruce!
    • Malé upřesnění: To nebyl majetek "tzv. všeho lidu". Já jsem patřil k tomu "lidu", ale ten majetek mi nepatřil. Vlastnictví znamená, že majetek mohu mít u sebe, užívat ho, nakládat s ním a brát z něho požitky. Měl jsem jenom rodinný domek po rodičích a to co jsem si za vydělané peníze koupil nebo sám zhotovil. Ten majetek "všeho lidu" komunisti uloupili původním vlastníkům a přivlastnili si ho.Sami s ním nakládali a hospodařili podle hesla "lehko nabyl, lehko pozbyl".
      Jinak souhlasím. Poslední věta vyjadřuje největší chybu, k níž došlo. Komunističtí zločinci si nevážili odpuštění a morální zásady "nejsme jako oni", tomu se vysmívají a považují to za slabost.Komunisti měli skončit dílem v kriminále, dílem v blázinci a tvrdě pracovat a ze svého platit všechny škody.
  • V Lánech se slaví od půlnoci, soudruh domácí právě načal třetí litr hruškovice.
    • Doufám, že psa zavřeli do jiné místnosti, aby neshrnul koberec a skříně obalili peřinami, protože náraz do nich je tvrdší než do zdi.
      • k svatecnimu obedu. Slecna dcera byla spatrena na lanske zahradce pri vyryvani korenove zeleniny a cesneku .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit