Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud bude komu předávat, jestli další generace nepochcípají hlady až na pár "vyvolených"...
    • tak tak a díky sametové revoluci
  • Nejvíc slaví komunisti.
    • proč ne,za ně byl blahoobyt,nyní chudoba a nezaměstnanost.
    • ano , jen v ktere dnesni demogratycky partaji ? Ptaci modri , oranzovi , ano , ne , verejne nebo suverene a jak se ta svoloc dneska pojmenovala?
  • Poselství událostí ze 17. listopadu 1939 a 1989 musíme předávat dalším generacím jako zprávu že jsme skočili na laciný špek a vzdali se práva na Svobodu a Demokracii a zdravý Občanský stát výměnou za tučná korupční koryta, banány a dvoubilionový dluh.
    • musim castecne oponovat. Banany proste a jasne za te tzv totality byly !! Bezne k dostani , tehnle canc nekdo siri umyslne. Moje 2 z chovani za bananovou slupku velice presne hozenou spoluzacce behem vyucovani na ZDS a prima trefa do obliceje , jeji jeceni potom a nasledne potom moje snizena znamka z mravu hovori za vse. Vlastne bych se ted mohl vydavat za tu vobjet ty totality nee ? Kdyz vidim jakym xindlum ty medajle davaji a za co !!
      • Banány byly, ale pouze před vánoci a to ještě v omezeném množství. Když si někdo nabral víc než soudruzi dovolili, tak mu to pokladní odebral.

        Nevím jak s banány souvisí přidělování medajlí.
        • Banani byly bezne cely rok. A da se rici kdekoliv. Ne ze bych denne potreboval kilo / staly 17 kcs dlouha leta / , ale bezne byly . Dost jsem s rodici cestoval a tak nejak se nepamatuji ze by byla o ne nejaka nouze v normalnich obchodech. Zamerne sirena lez a blabol. Kolik soudruzi dovolili ? Ja si stejne jako tenkrat koupim tak 2 - 3 kusy a nikdy mi nikdo nic neodebral , nebo me matce tenkrat pri nakupu. Jestli dnes taman koupi pro svoji smelinu bednu a neprodaji mu ji , je vec jina . Medaile davaji asi tem padelatelum dejin co tvrdi ze banani nebyly , jedna z mnoha souvislosti o cinnosti tech parazitu tenkrat i dnes za ktere je dnes medailuji .
          • Banany byly,jedla jsem trsy,byly levne,i pomerance,klementynky,bylo toho dost porad.Toho cukroviho a po vanocich slevy,1 kg vanil.rohlicku stalo 20 kc,i min,aby se vse doprodalo...Nyni banany kupuji malo,nebot se rychle kazi a je vse predrazene,radsi,nez drahe banany koupim maso a uvarim.Vanoce byly plne i exotic.ovoce,ananas,pomerance,banany,kokos...,ruzne para orechy,kesu...,jedle kastany,fiky,datle,i svatojansky chlebicek myslim,ci co to bylo,jako lusk a jedlo se to...Od podniku kazde dite dostalo zdarma velkou pohadkovou kolekci,na Mikulase balicek s ovocem a mlsky,akce,maskarni pro deti,tolik toho bylo,levne a chodili vanoc.trubaduri,troubili po domech,i jsme chodili na pulnocni...Jeste ze jsem tu dobu zazila,o co jsou dnesni deti osizeni,nebot rodice nemaji penize a delaji Vanoce skromne,nekteri lide Vanoce prestali delat,i ja nebot nepodporuji predvanocni zlodejny..,kdy se hodne zdrazi a pak jsou slevy,aby se i ruznych cetek,co prodavaji zbavili...
  • ze se najde dost a dost lidi kteri by tu vsivarnu co se 17 listopadu 89 odehrala bez namitek ozeleli. Prineslo to jen skodu zadny uzitek . Tech par flakacu a ozralu , pardon dyzydentu melo zustat tam kde bylo. V kriminalech , kotelnach a v jakem odpadu jeste. Tam byli doma a tam se vyznali. A take v prognostickem ustavu , coz neni moc velky jestli vubec nejaky rozdil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit