Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je urcite nazor blondyny. Ta jej ma za uplneho blba. Ja mam pro nej radu, zalez.
  • Blil bych z celé diskuse zde vedené , protože je to jen vzájemné urážení ubožáků.
    Z Nečase taky, hlavně když si vzpomenu na jeho výroky s USA na věčné časy !
    • *11*
  • Nečas by si měl udělat pořádek první na svém dvorku. Jeho cuchty nás stály nemalé prachy.
    Pak si může stoupnout do fronty za Klause a Zemana. Když Lukoil zaplatí může být příštím prezidentem *1* *1* *1*
  • S fašistickým režimem diktátora a teroristy Putina se nevyjednává! Svůj gulak zvaný Rusko z velké části izoloval sám, zbytek dokončí civilizovaný svět.
  • no tak to se ta mezinárodní izolace Ruska a Putina tedy nepovedla, že. Celý svět mimo NATO a EU jej zve, obchoduje, i papež, Čína se za Rusko jednoznačně postavila....nakonec i ty USA, když poručily svým koloniím neobchodovat s Ruskem, samy hned nato obchodní výměnu zvýšily....
  • rusko je náš jediný opravdový spojenec,ostatní jsou jen zbabělci kteří se hrají na spojence,važme si spojenectví s ruskem,budem ho ještě potřebovat,proti muslimákům
  • Zločinec Putin je mezinárodní vyděděnec.

    Na summitu v Australském městě ho každý ignoroval až nakonec potupen
    bez fanfár odjel domů.

    Australský premiér mu pouze suše vzkázal: svět by byl bezpečnější
    kdyby Rusko neusilovalo o vzkříšení bolševického impéria.
  • uvidíme, jak dlouho bude Rusko stát o dialog s námi, přechytralým NATO agresorem
  • Není o čem jednat. Rusko napadlo ukrajinu a ukradlo ji území.
    Tím se zařadilo mezi válečné zločince a agresory.
  • Putin napadl Ukrajinu a stal se z něj zločinec - mezinárodní vyděděnec.
    • pí.a simona je kr.va a píše kr.viny do každé jiné diskuse *16*
      • Ano to vše jsem, ale když já si nemůžu pomoct, zasírání diskuzí mě fakt baví!
        • Mluv za sebe proruský zloději nicků. *12*
      • Soudruh Rejpal je zase podle slovníku častým návštěvníkem hospod 4 cenové. *15*
        • slovník uměrný dědkovi simonovi.já alespoň někam jdu ty sedíš chcí.áku doma a píšeš blbosti
          • Jsem mladá holka. pokud ti to vadí vyhledej pomoc sexuologa.

            Ráno jsem odešla z domu kolem půl osmé a vrátila jsem se po jedenácté.
            Tak si tu tvoji pohádku že jsem tu byla nonstop strč za klobouk ulhaný Ivane * *12*
            • Hele Simone, ulhaný Ivane říkáš přece mně, tak si vymysli něco jinýho, ju? *1* *1* *1*
          • Jinak si lidi všimněte kolikátý už ten lhář simon má NICK.
            To pak každé jeho slovo ztrácí na důvěryhodnosti co?... *1*
            • to tvrdiš ty lháři s milionem nicků? to ti tak věříme dědku *16* *16*
            • Jsem holka takže Simona.
              Simon a Tečka jsou pouze tvoje nálepky pro odpůrce a odpůrkyně Putina.

              Napsala jsem pravdu která se ti prostě nehodí do Kremelského krámu ulhaný Ivane *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit