Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli něco potřebujeme, tak rady pan Přesčase.
  • Bohužel to bylo to co ho stálo místo ne nějaká jeho žena .Ale to že chtěl aby rusové dodělali Temelín.Tak že ho amici nechali zničit.protože oni chtěji mít nad naším jádrem kontriolu *13*
  • Rusko po Hitlerovsku napadlo Ukrajinu a ukradlo ji území.
    Rusko vedené zločincem Putinem nemá v civilizovaném světě co pohledávat.

    Sankce fungují přestože zdejší propaganda KGB drze tvrdí opak
    a Ruská ekonomika se mění na potápějící se Titanic.
  • Najednou mluví Nečas normálně...nechápu, proč ta změna oproti těm kravinám dříve. Ale, je pravda, že sankce proti Rusku jsou pikovina. Stejně tak mluví Italský premiér.

    Deniso, Terezo, Simčo, ty jdi s tvým praseckým postojem do pudele! *12* *16* *12*
  • Nečas má svůj názor?
    Toto mu někdo poradil nebo přímo nařídil. Já si myslím kdo to byl, podívejte se kdo řídí náš stát. Moraváci např. Topolánek. Kdo je ve vládě si každý může zjistit, jak potom může vypadat naše republika. HAMBA.
  • Jsem tradiční Ruská hospodyňka.

    Mám zemljanku jedna plus nula a pokud se k nám do vesnice zatoulá pes
    tak mám i večeři. *14* *14*
  • od kdy je nečas veden jako prezident -??? kterej odborník to tam napsal ?
    • No a není to v podstatě jedno - nečas nebo zeman - obě IQ vyflabané tykve.
  • Může mi redakce říci,kdy tento omyl byl presidentem?
  • A jak je řeč o Rusku, megablb Simon zde nesmí chybět... *15* *15* *15*
    • Simon a Tečka jsou jen tvoji imaginární kamarádi. Jsi s nima už docela nudný.
      Byla tu jen Simona neználku. *5*
  • Ten pubertální slaboch a zločinec ať raději zaleze k té své domině a nechá se zase spráskat bičíkem. Stačila jedna blonďatá "píp", aby mu nastrčila "píp" a zachoval se jak puberťák když poprvé uvidí "píp". Opustil rodinu a plazil se za smradem z "píp" té hokynářky. A za to, že za zády vlády tak zákeřně podepsal Klausovi tu amnestijní prasárnu patří do kriminálu. Tak ať si nechá své pubertální kecy. Na Rusa platí jedině pořádný klacek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit