Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin je válečný agresor který na Ukrajinu posílá zbraně i vojáky.
    • teď na maďarsko ukrajinských hranicích ale čapli někoho jiného než Rusko... jak je to možné, Simčo?
      • Simčo, chtěla jsem si přečíst mateřidoušku ale maminka říká je to na mě
        ješto moc náročná literatura. *8* *8* *8* *8* *8*
  • Tyto úvahy Nečase byly za jeho vládnutí zcela nepostřehnutelné. Asi si politik musí nabít hubu, aby se choval rozumně.
  • Jedině Putin je opravdový mírotvůrce a proto by si zasloužil i Nobelovou cenu míru. Je to největší muž 21. století. Ať žije bohatýr Putin. Jednou se budou o něm vyprávět byliny jako o Muromci. Je to náš slovanský bratr a přítel. Ať žije internacionála.
    • Ruská Akademie věd stále odmítá poslouchat Putina

      http://kostlanova.blog.idnes.cz/c/465286/ruska-akademie-ved-stale-odmita-poslouchat-putina.html
      • To si sem trolle nacpal už nejmíň 100x.
        Co tam máš dál? *1*
        • Stačilo by, kdybys to dočetl do konce a pochopil, což zjevně přesahuje tvé schopnosti.
  • Už jsem to psal.Nečas sice ty problémy s babama měl a když zrovna přemyšlel nečím jiným! Jinak si myslím,že to na něj pomalu nahráli a vlastně BIS to kryla a ne že sledovali Nečasovou.Dnes už je to jedno ale hlavní důvod pády vlády byla připravená smlouva s Ruskem o dostavbě Temelína!!!!
  • Putin - sponzor Ruských teroristů na Ukrajině.
  • Krásná metafora: EU-Ocas Ameriky! *3*
  • S Ruskem je třeba jednat ale tvrdě!
  • Konečně vás pustili! To zase bude práce odsýpat jedna radost! A kde je Jana? Šla si odpočinout na rotu? (Spíše na štáb, že?)
  • zajímavé, jak každý politik, když odejde od koryta (např. Tlustý, Paroubek, Klaus...) prohlédne a přestane nesmyslně žvanit, jak činil po celou svou politickou kariéru
    • Protože se domnívá, že si ho voli-čové zvolí znovu!
  • Putin se chová jako Hitler.

    Napadá slabší sousedy a krade jim území.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit