Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nekecej, starý Lavrov natáh kožku?
  • přéééésně

    vivat Lavrov






    YEAH !!!
  • No vzhledem k tvému ročníku narození o tom víš naprosté howno. Já se narodil v 70. letech a nic z toho jsem nezažil ty jedno zvěrstvo *7*
  • Jo, přesně, komunistická zvěrstva a svinstva za vraha Gottwalda, no ale v podstatě nic nového, jací jsou komáři, jsme se už přesvědčili od r.45-89.
  • https://www.novinky.cz/veda-skoly/421043-zpackana-operace-velky-metar.html
  • Já bych tu Simonu nacpal do jitrnic.
  • A zač by si ji chtěl zavřít?
  • Já bych tu ruskou běhnu zavřel bez možnosti propuštění. Ale ta kreatura by ji asi udělila milost.
  • no já ti nevím současné průzkumy voleb (kdyby kandidoval) mu dávají hodně šancí na znovuzvolení.
  • A do kolikati vepřovic budou cpát Ovara?
  • kauza Brady otevřela všem občanům oči v tom, jak Zeman lže jako když tiskne, o ovčinci nemluvě
  • kdyby ale zatím to platí jen o Havlovi *1*
  • Havel je jen debiilní účes.
  • Kdybys pověsil dehonestující foto( jakékoliv, ono to je u něj jedno)toho ožrana a lháře Zemana, bylo by tam negativních lajků milion za pouhou hodinu, potácející se obluda u klenotů měla pozitivních(!!!) lajků 567845 za půl hodiny a to ještě nebylo uveřejněno foto české koruny s jelitem a prejtem na povrchu.
  • Simon alias blijec pitomec se vychrněl, byl tu celou noc, blbec teplej a už pilně přispívá na Tiscali. To je diskutér, taky je tu velice oblíben..hi..hi *1* *1* *1*
  • Simonku, myslíš zrzaveho Věškrnu, chudáci v pohřebnictví, museli ho cpát do třech uren..hi..hi *2* *2*
  • On už tam někdo to hovadské stvoření zemana konečně rozšlápl?
    Takový ovarový hnijící chrchel jako zeman to se bude těžko odklízet - chudáci technické služby a kafilérka kde toho vředa rusácko-číňanského budou likvidovat.
  • mastnej chrchel na chodníku
  • Kdo je Havel?
  • Rovnez kdosi na FB vyvesil dehonestujici foto Havla. Behem nekolika hodin pozitivne lajkovalo pres 2 tisice lidi a dalsich 600 sdilelo. Nasdilene rovnez pozitivni lajky. Z temer 3 tis. lajku bylo 12 negativnich. Tolik k oblibenosti Havla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit