Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme ti, my každého idioota nechceme aby ho podporoval.
  • víme sajmon, stydíš
  • víme sajmon, nejsi
  • může retarde, co s tím naděláš, nic.
  • No vidíš a ještě si k tomu připochcanej..hi..hi
  • Já toho starého opilce a lháře Zemana nepodporuji. Stydím se za něj.
  • Ano, tak to je, téměř 80% není spokojeno s EU a více než 70% občanů podporuje Zemana. Výrazně tomu napomohla kauza Brady a vítězství Trumpa.
  • Já nejsem žádná Simona se Zemanovou držkou!!!!!!!!!!! To bych se hanbou propadl, vypadat jako ten opilec!!!!!!!
  • To samé jako věčně připochcaná Simona s ovarovou držkou, smrdící po chcankách, psát zde na Tiscali pitomosti, které nikdo nečte a to celou noc pod nickem blijec pitomec.
  • Jak může taková ruská filcka kecat takové žvásty? Proč už dávno nebručí v base? Ku da jedna .
  • V.I.L.,ty máš úroveň,zřejmě pocházíš odněkud ze Severní Ameriky, kde jsem potkal hodně takových blbů.Větší hov.do než jsi ty,jsem u nás a směrem na východ nepotkal.
  • Za 2.světové války byla v Německu povinost, učit ve školách Hitlerův Mein kampf
    a v Saudské republice je dnes povinnost učit Korán.
  • Souhlasím. Jenom si dovolím uvést, že jsem v CCCP poznal také mnoho obyčejných Rusů a byli to lidé srdeční, přátelští a ochotní v případě potřeby nezištně pomoci. Tím ovšem vůbec nepopírám tvrzení přispěvatele, chci jenom říci, že skutečnost není dvoubarevná, je vždy složitější. *4*
  • ten blábol zajímá?
  • víme sajmon, 10. prosince
  • Vzorová rusácká coura - co víc.
    Lze snad čekat něco jiného od rusáckých křiváckých, podlých, chvástavý, lživých potratů ??
    Co rusák - to podlá bestie - a ta čubička není nic jiného než putinem nastrčený vřed, podporvaný jeho podadným vlastizrádným rusácko-číňanským zemanem.
    Jen projev inpotence českých orgánů - v normálně fungující zemi by ji vypráskali tak rychle, že by společně s tou číňanskou běhnou (tzv. velvyslankyni) nestačili ani pořídit letenky a ty dvě bolševické běhny by běžely pěšky. Pokud by jim vlastizrádná zrůda z pražského hradu neposkytla osobní doprovod.
  • zalez do nory. Tady smrdíš a zacláníš svým puchem.
  • Ahoj sestřenko a koukej se taky jednou vykoupat ať pořád nesmrdíš po těch chcankách. Jak ji znám tu starou krávu, tak za půl hoďky je tu nazpátek, samozřejmě bude se maskovat nickem ale její vrozená blbost ji jako vždy prozradí.. *2* *2*
  • U nás v ústavu běžná praxe.
  • Zaplať pánbůh Alepo je opět bombardováno vládním vojskem a rebelové brzo pojdou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit