Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nestraš? To ti dovolí si sednout k internetu až 10.12? *1*
  • A co je několikrát zkoušené schválení CIA zabití Asada?Naštěstí Obama je v tohle směru slušňák a nedovolil to.
    A co je finanční a materiálová podpora CIA pro rebely v Sýrii.(A ty jim pak zběhli k IS a Al Nusře)
  • Mějte se dědečkové. Odcházím do tepla domova, přijdu až 10. prosince!
  • Ruská destabilizace ukrajiny za pomoci ruských vojáků v neoznačených uniformách jest opravdu trorismem.
  • Tak že podpora rebelu v Sýrii a rozklad a destabilizace Sýrie je terorismus.Tak to se nám to v OSN pěkně pohádá Rusko a USA.
  • Pokud se dotyčná ozve tak se ozve jen podvodnice a ne žádná konzulka.
    Pokud policie placená z našich daní nehodlá proti proruským zločincům zasahovat tak to holt budou muset udělat slušní lidé.-
    Je třeba jí i nečinnou policii mediálně zlynčovat tak že justice bude muset konečně konat i když se jí nechce. Na ně totiž platí jen pozornost kamer a lidu. Toho se bojí.
    Bye. Odchod 19:10. Howgh
  • Mějte se dědečkové. Díky za milostné e maily ale jste bez šance. Jsem lesbicky orientovaná a na chlupatá zvířata co si říkají muži jsem nikdy nebyla. *5*
    Stačí sem jednou za týden nakouknout. Za víc žumpa jménem tiscali a v ní plavající BTW ruská hovínka opravdu nestojí *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

    Mám ráda pohádku ferda Mravenec. Autor byl geniální. Kmen červených mravenců krade a pořádá pustošivé nájezdy do okolí. Lépe už ruské červené komunisty popsat nemohl *2*

    Čao dědkové. *5*
  • Pozor, pozor. Tohle podle nového zákona o terorizmu zavání nabádáním. A platí to bez ohledu na subjekt. Zákon v demokracii totiž nerozlišuje to proruské a protiruské. Tak aby se dotyčná konzulka neozvala...... *8*
  • Ne pan Brady je nikdo a asi i nadále bude. Jen co se to uklidnilo neštekl po něm ani pes. A Herman pomaže *1* *1* *1*
  • No co dodat když rozkládá Rusko (UA) OSN burcuje když rozkládá USA (Sýrii) je to v pořádku.

    Když tu muže být organisace AI a dělat tu neplechu může tu být i tahle paní. *3*
  • Ano tvůj Miloš Zeman je skutečně nikdo.
    V ČR máme parlamentní systém a prezident je pouze bezvýznamná nic figurka *5*
  • Tak že nikdo to jsem chtěl vědět.
  • Takzvaná konzulka neexistujícího státu je obyčejná podvodnice a patří do vězení.
    Ovšem to od policie ČR která je až po uši zalezlá v ruské a čínské zadnici samozřejmě čekat nemůžeme. Takže zbývá zákon lynče. Její adresu znáte, takže vlastenci směle do toho
  • text *5*
  • Frajer který zesměšnil lháře Miloše Zemana *5*
  • jistě simčo *1* *1*
  • https://www.novinky.cz/domaci/421077-dva-afghanci-zbehli-z-leteckeho-vycviku-v-hradci-kralove-do-nemecka.html
  • To jsou nicky rusáka BTW. Nauč se číst. *5*
  • Kdo je Brady?
  • jak ty jenom všechny své nicky znáš že :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit