Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co ten rozhovor, že tady za pár let bude taková bída, že bude každému jedno, co se bude restituovat. To byla kachna nebo pravda. Nakonec už jsme dost závislí, já v našem obchodě vidím čím dále tím častěji německá vajíčka. A když nebudem hodní, nebudou ani ta. Je to reálné? Já si myslím, že někdy ano.
    • Já taky... psali to v Haló novinách...
    • To lemnič: Nechápu souvislost s článkem..
  • To je vidět co to je za "Čecha" ten zrádce Trautenberg, toho zvolit tak se tady mluví za deset let německy, i když němčina vlastně není jazyk, jsou to hrdelní skřeky.
    • Ty si děláš asi legraci.... viď.... On ten problém je asi opravdu v nás, že jsme se s odsunem /jak probíhal/ ještě nedokázali porovnat a pojmenovat, co už bylo mimo rámec..... Němci mají takové velikány jako je Goethe, Bach.... navíc jsme společnými dějinami tak provázáni, že se nemůžeš tvářit, že nemáš sousedy a že s nimi prostě nemluvíš.... Možná se ti tak žije jednodušeji... ale tebe bych za souseda mít nechtěla....
      /www.youtube.com/watch?v=JaIQm0ToQJw

      Co takhle ........krásou proti hlouposti a špatné náladě.....
    • Zrádce jsi ty, dobytku, a přestaň mi laskavě, úchyle, krást můj nick...!!!! Již vás o to, soudruzi pacienti, žádám několikrát, ale co soudruh, to zloděj!!! A od rudokožců to sedí, ti by nejradši, aby se vrátila povinná ruština do škol, že? *7* *8* *9* *3*
      • Nebuď sprostý úchylný prasáku, i tebe stihne spravedlivý trest!!
      • To Justicia: jen klid. Každý hned pozná, že je to komunistické *12* které krade nick, protože na věcnou přímou diskusi nemá.
        • To point: Taky to nemáš jednoduchý.. *7* Úchyl, všude kam se podíváš *7* Díky za podporu *3* *4*
          • To Justicia: to je v poho. Oni ti komunističtí kr.téni nechápou, že se tím jejich běsněním bavím a že sem zajdu zejména pro relaxaci. *1*
  • Český loutkový premiér se ve skutečnosti jel do Bavorska omluvit za nezvolení knížete. Neexistuje totiž jediný důvod. proč by se premiér suverénního státu jezdil omlouvat do sousední provincie. To je jako by se Merkelová dostavila na krajské zastupitelstvo v Plzni a omlouvala se za Protektorát Čechy a Morava.
    • Ty dumejš, čto jemu nado bylo ponechať v Moskvu?
      • Když to neumíš, tak ne ku rvi jiným jazik ximdle de bi l ní *16*
  • Vlastizrádci. Celou vládu i s Klausem rovnou postřílet, bez soudu. A toho debila Nečase s degenerovaným knížetem ještě před tím přivázat na pranýř a nechat kamenovat.
    • Vy se mi tady, chlapci, líhnete jak houby po dešti..... Jen se předveďte, ať víme jak vypadá také levicový extremismus... fašismus už víme..... Co ve vás jest?
      • Ano, pravicový extremismus známe, byli to fašisti a jsou to české pravicové vlády. Ta poslední je nejextremistější.
        • Pravicový extrémismus se zakládá na rasové nesnášenlivosti. Levicový extremismus se zakládá na třídní nesnášenlivosti... Jen abys nemátl termíny....Tak kam se zařazuješ Ty, soudruhu? Ale odpověz si sám...
          • Kterou pomocnou jsi vychodila? *15*
    • To Apač: Apropo, pokud mě paměť neklame , tak již Karel May, i přesto, že nikdy nenavštívil Severní Ameriku, tak popisoval Apače jako zloděje koní. A ty se zabýváš jakou trestnou činností , Apači? *1* *1* *1*
      • Já například dovedu jen lhát podvádět a brát dávky. *1* *1* *2*
        • Bravo, soudruhu, teď jsi se krásně odhalil. *3* Co nám na sebe ještě povíš..? Taky nějakou další trestnou činnost...? *3* Z Vás bude mít MUDr.Chocholoušek obrovskou radost. *1* *1* *1*
      • Samozřejmě žádnou, pokud zrovna někomu nespílá... ale anonymně moc toho neriskuje... Apačové také byli popisováni v májovkách jako rudí gentlemani.. *10*
        • To já se zase dovedu vydávat za jiné, třeba za Pištu.
          • Když Tě to baví... upozornění Alenka anonym je jiná Alenka než Alenka inkognito....
      • Okrádám kapitalisty a všechny pravičáky. Už to učím i má děcka. Dávám jim za vzor Jánošíka a Žižku. Ale mají se pořád hodně co učit. Na zlodějny pravicových vlád pořád ještě nemají.
        • To apač: Opět máš mezery ve vědomostech.. *1* *1* *1* Např. soudruh Žižka, kterému kdosi dokonce přimaloval "ĺahký gulomeť" ve 14.století *1* *1* *1* (viz jeden nejmenovaný film) byl obyčejný lapka, poberta a ničitel všeho co mu přišlo pod ruku...Tuto verzi jste se asi neučili v dějepise, že? A soudruh Jánošík také zrovna nebyl vzor ctnosti...Ten si jenom na tu dobrotu hrál..Dneska by měl nálepku defraudant a kapesní zloděj...Takže byste si celkem rozuměli, že? *1* *1* *1*
          • Ano, proto byl ruml-vykradač obecních samoobsluh rovnou ministr vnitra a vrazi dostali metál. Pálí ti to, jsi dobrej. Co se týče jánošíka, nikde jsem nečetl, že by existoval. Jistě budeš oponovat, že jsi ho znal osobně a žižkovi si radil jak má krást, protože pravičáci jsou prostě zloději, kteří až všechno ukradnou, budou si to krást navzájem. Docela tě lituji chudáčku *9*
        • Fakt je tě v tom inkognito škoda.... jseš na nejlepší cetě vstup do politiky... Bolševici takové /prý/ berou.
    • Naprostý souhls!!!!!!!
  • Taky dávám přednost Zemanovi před rakušákem.
    • a nízkosti před velkorysostí...
      • To už je tvůj problém, ne?
  • Ajeto! Tys mě zabil dítě, ja tobě kuře, navzájem se omluvíme , podáme si ruce.
    • Tobě někdo zabil dítě?.... Tyjo to jsou argumenty. Nic podlého nám není podlé.....Já to říkám furt.... měli je postavit komunisty mimo zákon hnedle...
      • Což postavit mimo zákon... zbavit se jich nadobro jsme měli! Ty tak zruinovali společnost, že to stejně povede k další velké válce... a doufám, že tentokrát naše strana vyhraje na plné čáře a nemilosrdně levici zničí. Už je načase.
  • Slafenberg jen potvrdil, ze vse co bylo receno proti jeho osobe za tzv prezidentske kampane v souvislosti se sudetaky a 3. Velkonemeckou risi, bylo pravda.
    Mel by, za sve protinarodni reci, skoncit jako vazalsky ministr zahranici.
  • Zeman je můj prezident..
    • A co tam máš dalšího?

      *6*

      http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-hnizdil.php?itemid=18998... bez komentáře
      • Trpíš takzvanou schizofrenií.Schizofrenie patří díky své výraznosti mezi jednu z prvních popsaných duševních poruch vůbec a její popisy se nacházejí už v hebrejské bibli, odkud pochází také zlidovělý výraz pro tuto nemoc (a přeneseně pro duševní poruchy vůbec): mešuge.
        • Jo, je to možný.....Každej jsme nějak postiženej.... Kde se to prosím Tě nachází v té hebrejské bibli? Ono těch Alenek se tady, bratře, potuluje více.....
  • Když to tady čtu tak se pomalu rozuzluje klubko kolem Šlafenberka,kalouska,restituce apod.Bylo asi za 5min.12,že se národ vzpamatoval.Kdo se omluví příbuzným vyhnaným ze Sudet do okleštěného vnitrozemí?Dějiny se opakují.
  • No vida, jak se nám pěkně "vybarvuje" ten šišloun. A to tomu nikdo nechtěl věřit, co je to za šmejda.
    • Pokud vím, tak Zorro se stavěl proti bezpráví. Není podstatné jak vypaadá, jak mluví... Ale podstatné je co říká, jestli je to uvěřitelné..... Bez hrubostí a urážek..... Je úplně normální... aspoň zdravý člověk tak funguje, že chce s druhým vyjít v dobrém... Jen psychopatické osobnosti se rvou a štvou kvůli každé blbině..... Tak,Zorro, neblbni... tak moc *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit