Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nečas i Schwarzenberg jsou dva vlastizrádci národa Čechů,zralí na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách,tím nejkrutějším způsobem.
  • Nečas je vlastizrádce jako celá vláda! Přijde den kdy zúčtujeme spolu....
  • Svůj k svému. Už začínají prodávat republiku Němcům. To se lidičky budete hodně brzy divit. A učte se provolávat slávu novému protektorátu ....a nezapomeňte na výuku němčiny - nemám nic proti německému jazyku, jenom si myslím, že by nemusel být naším úředním jazykem...
    • Koukám, že ti z toho hrabe. Kdyby nám Rusáci poskytli bratrskou pomoc, to bys jistě vítal. A co začít psát azbukou, to by se ti líbilo? Jestli pak vůbec govoriš po russki? *1*
      • Rusky hovořím, Slovanské jazyky jsou všechny pěkné měkké, ale němčina to je opravdu humus jsou to takové škaredé hrdelní skřeky, fuj tajksl!
        • Čeština je velmi tvrdý a nemelodický jazyk - tedy pro cizince, v tom je velmi podobná němčině.
          • Ty asi nevíš že jsou jazyky Germánské tvrdé a Slovanské měkké, ale neboj to tě v první třídě naučí.
            • Proto se němčina nehodí ani na zpívání písniček, všechny skupiny zpívají anglicky, angličtina coby rovněž germánský jazyk je daleko příjemnější a ohebnější, němčina je opravdu, fuj tajksl!
    • Tak mě se zase německý jazyk nelíbí, jsou to takové hrdelní skřeky.
  • Omluvit by se měl českým lidem, že přivedl za jeho vládnutí staré, imvalidí, nemocné lidi a rodiny s dětmi do bídy. Omluvit by se měl , že někteří lidé ze zoufalství (nemají na základní živobytí) páchají sebevražfy...................Němčourům se nemá co omlouvat. Leda, že by...................
  • Věřím že se jim nepodaří znovunastolit Bohmen und Mehren.
    • Alenko, ale z Vás je mi smutno, trochu si oprašte historii prosím. Možná pochopíte a nebo nepochopíte. Nechápete historii a na mejlu jen plácáte nesmysly. Tak se prosím ukažte, "z anonymu". Můj mejl máte k dispozici. Těším se Alánku.
    • no nevím, nevím
      • Němcům závidím jejich prezidenta....
    • To Alenka: To si myslím nehrozí, ale ekonomicky jsme pevně provázaní. Např. máme společnou energetickou soustavu. I když zrovna nyní není kancléřka Merkelová to pravé ořechové, co bychom jako obchodní partneři potřebovali... Ale Německo má v současné době asi zatím nejlépe fungující (rozuměj stabilní) ekonomiku v Evropě...Dnes se stejně války vedou úplně jinými zbraněmi než před 60 lety... A to tzv. kybernetickým způsobem... *7* *9*
    • Alenka anonym je levicový extrémista... Já jsem Alenka inkognito.... To jsou stbácký metody...
    • Tady je ten zlodějjjjj.......
      • Co ti ukrad? Sebevědomí, to se ani nedivím! *1* *1* *2*
        • Se sebevědomím nepracuji.... Je mi líto takto sebevědomých lidí... kteří jsou i sebevědomě j pak i hloupí...Takové sebevědomí /zleděje a hrubiána/ si laskavě ponechej...
      • Alenko, klid, To je stále ten jeden pomatený komunista kterému chybí argumenty, ale především rozum a stále tady ventiluje ty své estébácké způsoby. Střídá nicky jak pos.ané podvlíkačky a ještě provokuje a "baví se" tím, že krade cizí nicky. Avšak jeho intelekt je tak nízký, skoro jako měl Pepek Vyskoč, že se to hned pozná.
        • On je ten nicka? *3*
        • chápu.... *4*
        • Tak co Pišto, ještě udržíš moč?A co svěrače ještě slouží?
  • Ony řeči proti Schwarzenbergovi při volbě prezidenta údajně nejsou pravda. Proč si premier stahuje kalhoty aniž by brok opustil ústí hlavně a není snaha z německé strany sundat flintu z věšáku a začít střílet.
    • Václave, volby byly nedávno, každý jsme to nějak prožívali.. Pan Schawarzenberg řekl, že jsou dekrety právně vyhaslé.... to ostaně řekl i pan Zeman a dříve....,. Pan Schwarzenberg ale přidal, že ZA DNEŠNÍCH PODMÍNEK BY BENEŠ A SPOL. STÁLI U SOUDU V HAAGU... Což je asi pravda,.. Proti odsunu nic nemám...Nikdo to nezpochybňuje.Byl to nějaký výsledek té doby, ale mám hodně proti způsobu, jak někteří naši vlastenci se mstili většinou na civilním obyvatelstvu...Navíc je Beneš omilostnil... nebyl ale důvod...
      • Němci se měli vyhladit ze světa! To naši sovětští přátelé podělali.Válka by trvala o rok déle ale byl by klid!
      • A fašista se nemstil na obyčejných lidech! Alenko ! Jste to kráva.Přečíst si o tom by Vám neškodilo.
  • No to musel být Tolja v Bavorsku hodně servilní, když si za to vysloužil pochvalu od knížete. Možná ho za to s Kalouskem nechají půl hodiny vládnout.
  • K majetkovému vyrovnání se Sudeťáky jsou dveře dokořán, jak se píše na jiném místě.
    Nechtěl bych bydlet v konfiskovaném domě po Němcích. Doufám, že nájem za posledních 68 let zaplatí stát. Kdo zaplatí náhradní bydlení pro Čechy z pohraničí? Budou moci své neprávem nabyté domy zakoupit jako první kupci? Fakt jsem zvědavý jak se to bude řešit.
    Ale myslím, že když polovina voličů s tímto souhlasí, tak že se na ně každý vykašle.
  • Za koho se vlastně omlouval Němcům? Za národ? To snad né. Agresoři způsobily tolik roků lidem úkoří a tolik mrtvých a on se omlouvá za to, co se nedá z dnešního hlediska hodnotit. Je to.................. Pěšinku a druhou stranu a knírek a je tu jasná podoba.
  • Co nám ještě povíš Pišto alias Alenko?
    • Že je tvůj prezident Zeman už víme, něco nového.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit