Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemana jsem v prvním kole nevolil a mám spoustu výhrad proti němu ale je proti Trautrnberkovi stokrát lepší! I když je možná dávno rozhodnuto,protože se jedná o peníze a u nás je dost jidášů,kteří jsou ochotni a schopni pozměnit i volby! Jestli někdo bude tvrdit,že to není možné tak já říkám,že u nás je za peníze možné všechno!
  • Nechápu jak jak někdo může volit rakouského zbabělce, který nám všem zvednul od ledna DPH, to už raději alkoholika z vysočiny...
    • Milý blbe,od kdy zvedá ministr zahraničí DPH?Jen pomohl propustit ty dva z řeckého vězení,to jo,ale že by se tím zvedlo dépéháčko o tom se dá s úspěchem pochybovat zrovinka tak jako o tvém dobrém úmyslu protože v tobě je soudruhu dobroty jak v prdeli medu !
      • Alfe ty přírodní vole, zřejmě jsi zapoměl, že Šláfnberk je druhý po premierovi a šéf Kalouska ve straně. Vrať se do mámi a tady neslintej voloviny. :))
  • Vy hoši jste názornej příklad jak se povedlo těm dvou lišákům oblbnout pomalu celej národ !Vsadím se že požádat Zemana aby zazpíval hymnu tak spustí píseň práce !
    • Píseň práce je porád lepší jak "Zachovej nám hospodine císaře pána a jeho rodinu"!
      To je totiš i tom,že lidi se pomalu za práci stydí!
    • Nechtěj vědět, čeho názorným příkladem jsi ty, naivko.
      • To že se nechci zařadit mezi mužiky to ti vadí nádivo ?
  • Schwarzenberg sám o sobě je důkazem toho, že lhal, když tvrdil, že byli VŠICHNI SUDETŠTÍ NĚMCI ODSUNUTI! ON SÁM JE DŮKAZEM TOHO, ŽE JICH TU PÁR ZŮSTALO ZAPOMENUTO A ŽE ŠKODÍ DO DNES! *10* *16*
    • Od kdy je Hluboká v sudetech a Orlík je taky sudety,no tos dobře pohnojil,jistě jsi absolvoval zvláštní školu s vyznamenáním soudruhu !
      • Alf = opravdu v-l. Nemá cenu mu odporovat. To je blb XXXL.
    • Tobě neškodí. Jsi naprosto neškodný chudák.
      • Jee korektor...ten blbec ..uz je zase tady..
  • héézký, jak se provařuje a pútočí na všechno české... no holt němco-rakušák se nezapře. Jo a taky nezapře, už ten jeho výraz, co by nás čekalo. jen se na něj koukněte....
    • Jestli je tvůj výraz jako tvůj pravopis a tvé plky, nechycházej za světla ven, šašku.
  • Klaus se Zemanem jsou možná "mocenské centrum", ale ČESKÉ MOCENSKÉ CENTRUM!

    Pořád lepší, než Kalousek s Posseltem a jejich Slintajícím Rakouským Maňáskem! *16*
    • Mýlíš se, RUSKÉ MOCENSKÉ CENTRUM.

      Klaus je potomkem přivandrovalců z Haliče, tedy z východu. Zeman je stejně namyšlený, egocentrický a možná i on je vydírán Kremlem za svou minulost jako Klaus.
      Naproti tomu kníže Schwarzenberg je potomkem slavného ČESKÉHO šlechtického rodu.
      • To je pro mě novina, že Schwarzenbergové jsou česká šlechta. Ještě jsi měl napsat, že čeština je jejich mateřština. Je to degenerovaná rakousko-německá šlechta a ušišlaný Karlík by byl určitě "výborným" prezidentem, který by při projevech potřeboval tlumočníka do češtiny. Prostuduj si v dějinách o jižních Čechách jakým jazykem celé generace hovořily.
      • Samosebou,ze mas pravdu.Ale to krysam z KSCSSD nikdy nevysvetlis!
    • Chceš poučovat? Nemáš na to, blbe.
      • by měl skožit zkoušky z jazyka českého, jako obyčejný Vietnamec, kterému je rozumět lepší *1* *1* *1*
        • Nemáš na to, abys pochopil, že záleží na úplně jiných věcech, trotle.
  • Jestli pan Schwarzenberg bude prezidentem tak se stěhuju z české republiky pryč.Styděl bych se za tnhle národ.Mít za prezdenta někoho jako je on.Například že mu 75% lidí nerozumí jelikož neumí mluvit....takže jediná možnost je Miloš Zeman a to ho nemám v lásce
    • Vydej se na cestu,my tě urychlíme řádným kopancem zvaným bodlo do (_!_) !
      • To nedelej,nebot se jedna o komunistu a ti kradou!Po tom bodlu by stahnul konecnik a mas po bote! *1*
        • Chtěl jsem reagovat, ale cenzura reakci odmítla, přestože se v ní objevily pouze výrazy, které tento génius běžně používá.
          • Jen to napis primitive... *3*
    • Já ti na tu cestu také přidám.
      • Cikán Pišta bude někomu přidávat na cestu ??? To je fór tisíciletí !!!
      • Ja tez neco prihodim... *3*
    • Zaplatím ti jízdenku a táhni hned zítra, pako.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit