Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sleduji xenofóbní výpady a nepřístupnost k věcným a jasným argumentům. Uvědomte si, že pokud si dal někdo práci s tím, naučit vás číst, myslet musíte sami... Teď jak se to dělá: Když vám někdo něco dokola opakuje neznamená to, že je to pravda. Jestliže někdo působí agresivně neznamená to, že je silnější. Pokud někdo křičí, neznamená to, že má pravdu a tak pokračujte...třeba k něčemu přeci jen časem dospějete... Netvrdím, že to zmáknete do voleb, ale nikdy není pozdě. Volte Karla! *14*
    • A ty jsi nána !!! Postupoval jsem přesně podle tvého návodu a tady je výsledek, který mi vyšel. Lituji...
      • Nevzdávej to! *14*
    • Volte člověka který tu celou dobu žije. Hlavně je to čech. Volte Zemana !!!!!
      • Přesně tak. Nechci za prezidenta někoho, kdo má i cizí státní občanství! A už vůbec ne někoho, komu česky pomalu není rozumět.. To by byla moje smrt.. Při novoročním prezidentském projevu by tam museli dát titulky.. Ostuda. Volte Zemana!!
        • Vy si ho skutečně zasloužíte, kdybych měla dva hlasy tak bych jeden pro vás Zemanovi dala-)))))) *14*
      • Lojza neví a ruší! Typický hambář.
    • Až na toho Karla dobrý.Tak se to pokazilo. *9*
  • Trautenberk je ulhaný a už opravdu neví co by...Už v minulosti nám více jak dva roky lhal o radaru v Brdech, když byl ministr zahraničí Topolánkovy vlády .. Nečekaně ho ještě nenapadlo se za to omluvit..
    • To Jana Medvedova: Můžete mi laskavě vysvětlit, v čem Vám p.Schwarzenberg lhal??? Pokud vím, tak hlavně členové KSČM pořádali mítinky proti radaru. Obyčejní lidé ví, že to bylo míněno jako ochrana před režimy typu Írán, Irák, Severní Korea. Ale soudruh Putin dal pokyn, že si nepřeje radar a jinak , že nám ukáže co pro to, když bude instalovat balistické střely dlouhého doletu někde u Kaspického moře...A to u nás měl být jenom ochraný "deštník". Základna měla být v Polsku!!! *8* *7* Tak o co Vám jde??? Předtím ukazovali, že stejný typ deštníku je instalovaný někde na Havaji a nikomu to nevadí, ale rudým komsomolcům z Čech a z Ruska vadí vše MADE IN USA *1* *1* *1* Již z principu!!!
      • Pro Justícii. Konečně pravda, ano nám vadí cokoliv z USA přijde k nám. Nemohu si vzpomenout na nic dobrého, co z USA poslední dobou přišlo. Pouze vykrádání našeho
        Know how, ekonomická krize atd. *16* *1*
        • To Lojza: Ty, už sis vyjednal pobyt v Bohnicích??? *1* *1* Rozhodně by ti prospěl *1* *1* *1*
          • joo, ptali se na tebe. Blbe *12*
          • Kolik ti zaplatili za obhajobu Trautenberka?? Normálně myslíčí člověk se nezapojuje s takovýmy bláboly do takové diskuze..
      • Instalovat na našem území radar který nás neochrání je jen provokace a nic to nežeší.Proč by islám posílal rakety zrovna na nějakou ČR když se tam cvičí piloti na polsení let.
        • To Romek: Bohužel jsi blbý jak ten patník....Radar měl být varováním...V případě vyslání rakety z Iránu, jsme měli mít cca 2 minuty na to, aby např. z Polska vyslali protiraketu, která by ji zlikvidovala.. Kdybychom o tom nevěděli a Ahmadínežád to sem "fouknul", tak by sis ani nezabalil do krytu, ale stal by se z tebe druhý Temelín *1* *1* *3*
    • Souhlasím s Janou. Lže jak když tiskne. Navíc měl jako jeden z mála, ne-li jediný, ve svém programu zachování institutu amnestie. Opravdu nechci aby se opakovalo to co se stalo na začátku letošního roku.. Volím Miloše.
    • To Zemanovi kufříky,oposmlouva ... jsou jistě ta správná kvalifikace *2*
  • To Tom a dalším individuím: Když se vám nelíbí jediný solidní a slušný kandidát, který zbyl a to kníže Schwarzenberg, doporučuji, ať si neděláte násilí a můžete klidně tuto zemi opustit!!! Tvrdit o knížeti, že může za odsuny sudetských Němců, že neumí česky a jiné bláboly..Hlavně, že vy všichni vulgární přispěvatelé umíte česky.. Kníže má české a švýcarské občanství, vy trubky!!!! Takže jakýpak cizák..A to že se soudruh Zeman paktuje se soudruhy z Moskvy vám očividně nevadí....To ano, pouze sprostě nadávat a lhát o věcech, které si přečtete v Blesku a jiným bulváru a jiných lživých komentářích na Facebooku a na Twitteru...Většina z Vás nezažila ani protektorát ani bolševický komunismus ani rok 1948, ani rok 1968 a ani rok 1989..!!! Takže jste ideální skupina pro soudruha Klause-Pružinského a soudruha Zemana, kteří takovéto jednoduché stádo ovcí, spíše mul, dokáže jednoduchými bonmoty a kravinami typu o ztrátě suverenity Vás a nás všechny zásobovat. Jakápak ztráta suverenity...Jsme plnoprávným členem EU, jste členem NATO a to se právě nelíbí agentu KGB Putinovi, který vidí ČR stále jako svoji gubernii. Kdyby jsme jako vyjednavače podmínek pro EU měli kvalifikované odborníky a ne absolventy VUMLU a ekonomických škol z Moskvy, kteří nedokáží prosadit více dotací pro zemědělce, kteří nás mají živit a uživit, tak bychom dneska nemuseli mít drahé základní potraviny, které navíc z větší části jsou ovládané STbákem Babišem, který vlastní přes 80% potravinářského průmyslu u nás....
    !!!!ZDE DÁVÁM DŮKAZ PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!

    !!!!!!STO TISÍC A JEDEN DŮVOD, PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!!!

    Namátkově vyberu - opoziční smlouva mezi ODS a ČSDD-Kikina-Klaus versus Zeman,
    akce Olovo - politická a skoro fyzická likvidace kolegyně Buzkové(bývalá ministryně školství) a pokus o likvidaci novinářky Sabiny Slonkové, když objevila spojitost Zemana s českým a ruským podsvětím!!!!! Mám pokračovat??
    ->Zde si ovšem a o všem můžete v klidu přečíst, jak se věci měly a mají dodnes!!!

    http://www.hrebenar.eu/2013/01/nevolte-zemana-je-proti-lidskym-pravum-lze-a-bude-hrat-roli-nacionalniho-klause-2-0/
    • Jo tady to vidím, jednoduše zaprodaná....... je Justicia.. (něco bych řekla, ale nechci být sprostá)
    • Už to prosím nekopírejte mám to uložené.Asi vám dochází argumenty *3*
  • Požádal bych pány a dámy ,kteří nechtějí diskutovat ale urážet ať jdou jinam. Mám na to jenom jeden život. *4*
  • Paní Schwarzenbergová nemůže být první českou dámou, jelikož neumí česky...
    • Tak znám někoho, kdo její názor na Čechy osobně slyšel. Nemám důvod mu nevěřit. Její názor zněl: " Tschechishe Schweinerei " !!! Chcete takovou "první dámu" ???
    • Ale může,jen to nejde,je po těžkém úrazu,ale není dáma žádnou podmínkou pro protokol,zato p i p i n a nadutce,se kterým nai nežije je ta správná volba *1*
    • Zato ty můžeš být voličem Miloše, neb seš úplně vypatlanej.
      • Njn,co na to říct,snad jen to,že máš zase pravdu,je to blb *3*
  • Lojza z Koziho placku ,nebo spis z kozi V A G I N Y je komunistickej blb,nedodal ani VUML-zato se jedna o zaslouzileho clena Lidovych Milici!
    Jeho napn prace byla-triskat mlade lidi,kterym se nelibil komunisticky rezim.Dokonce dostal i vyznamenani od soudruha doktora Gustava Husaka!
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1* Ty mě určitě znáš *1* *1* že Ty jsi se do té vag*ny chtěl dostat ?? *1* fuj *12*
  • Včara jsem četl, že regovat na Not.. je stejné jako házet perly sviním. Myslím, že se to týká též korektora, alfa, justicie, tečky - tzn. placených provokaterů.
    • To : Ty rudej d*bile, nikdo mi za to nic neplatí, ale mám svůj zdravej rozum, na rozdíl od tebe *1* *1*
      • Když vás bolí hlava a nemůžete souložit tak ani nepiště. *1*
        • Chachachacha , to je ale vzteku !!! Dóbro došli !!!
    • Chudáčku bolševickej, máš strach, že někdo zneužívá tvoje metody?
  • Opět další výkřik, který po dotazech bude to usl...kníže "upřesňovat".
    Důchodce na vysočině po dobu 6ti let tvoří mocenské centrum.
    Ti západní poradci neví, co by dědkovi poradili. Proto taky kníže své prohlášení v Olomouci jen PŘEČETL A ODEŠEL. DOTAZY novinářů NEBYLY POVOLENY, aby zase ve svém lhaní nějak neujel.
    • Ještě jsem neviděl na knížepánovi jedinou slinu,zakže nechápu proč uslintanej,možná jsi byl chvilku u zrcadla,nebo máš hodně lesklý monitor,nevím,ale rozumu jsi moc nepobral,zato naivity na rozdávání. *3*
  • Dějiny se opakují Pražíci si zvolili němce a pak tady nezůstal kámen na kameni.Beneš měl pravdu.Poprvé v životě jsem dostal šanci se svobodně vyjádřit a tak to nepropásnu a budu obhajovat svoji volbu.Né jako volby do parlamentu kyd si zvolíte stranu a pak se děj vůle boží.Nechci mít za svého představitele němce. *3*
    • Přesně tak! Prezident který má i cizí státní občanství, to už je vrchol. Nemluvě o ostudě, kterou by nám udělal. Mluvím plynuleji rusky a anglicky, než Karel česky a to v ani jedné z těchto zemí na prezidenta nekandiduji!!
    • 1. knížepán není troubo němec,ale čech a švýcar
      2.tvoji volbu ti nikdo nebere.ale musíš být spokojený s Klausem,že si přeješ stejného samolibce a hlupce.
      3.taky svoji volbu nepropásnu
      4.Rozumní lidé,neseďte doma,projevte své přání,tupá masa má docházku,když už jí schází
      úsudek *3*
      • To je ale občanství, ne národnost. Ta je rakouská. Tedy vždy Rakousko bývalo "druhým Německem, používá i německý jazyk a Hitler vykřikoval, že Vídeň zůstane německá !!!
      • Kníže pán Šláfnberk není čech. Jejich rod pochází z Bavorska. Orlík, Hlubokou a další hrady a pozemky dostali po bitvě na Bílé Hoře jako léno, a dík za přátelství s Liškou Ryšavou Zikmundem.
      • Když říkam že SW je němec tak to je po otci nebo chcete tvrdit ,že jeho otec byl švýcar.To že získal po válce občanství švýcarské ještě neznamená ,že se nehlásí k německému národu.Jinak si odpuste ty invektivy ,pokud chcete diskutovat jsem pro.
        • Když říkám čech a švýcar,tak to není němec.Má švýcarské a české občanství,nikoliv německé *3*
  • Knize hovori asi o sobe.
    Karl von Schwanzenberg je mocensky spojen s dnesni nekompetentni, nejhorsi, nejskodlivejsi vladou po roce 1990.
    A navic za svoje vlastizradna slova, ktere pradpovedl i prezident E. Benes, je n e v o l i t e l n y!!
    • Neprolomení Benešových dekretů je pro mě zcela zásadní věc.
      A proto musím volit Zemana. Na válečná a poválečná léta nelze zapomenout a nelze vytrhávat v současnosti skutečnosti minulosti. Nechci platiti z mých daní restituce Němcům nebo dokonce navrácení jejich majetku v bývalých Sudetech. Ono stačí restituce církevního majetku, které jsou v tom rozsahu také nenormální.
      Přesně tak - Karel je nevolitelný!
    • Ono je rozdíl něco slyšet a pochopit to.Viz. dekrety.Musíš poslouchat knížepána i když je mu špatně rozumět a ne kývajícího se tupana co to samozřejmě pochopí podle toho,jak se mu to hodí. *2*
      • Nechápu, proč "musím" poslouchat knížepána jenom proto, že mi to nařizuje nějaký tupec z rodu "blbounů nejapných"...
    • Ty mas novy comp?Nak ti blbne klavesnice-bez to reklamovat. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit