Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se, že pan "kníže"má pocit, že mu už teče do bot. Jeho argument je dost falešný,když si představíme, co jeho prohlášení představuje. Klaus je bez strany a pouze s několika fandy z ODS a to samé Zeman. Jaký mocenský monop mohou mít??!! Je naprosto jisté, že každý z nich je jak politik, tak ekonom naprosto nedostižný a myšlení je opravdu "prognostické" a exaktní. Knížepán se již cítí být na hradě, ale opravdu jejich kvality nemá.
  • Volte Karla,ja ho volím taky
    • Nebudu volit za člověka někoho, kdo nezvládá náš národní jazyk, mluvím plynuleji anglicky a rusky, než Karel česky a v ani jedné z těchto zemí na prezidenta nekandiduji!
      • vada řeči je něco,za co nikdo nemůže.Jsi hlupačka!Za pokřivený charakter naopak může sám jedinec a ten K.S. nemá *3*
        • Ale může si za to, může. Německy přece mluví plynně... A navíc, ve svém věku a postavení by mohl vědět, že existují logopedové, kteří by jej to naučili. Ale tam on nepůjde, jednak je to zbytečná práce, lehčí bude přinutit 10 milionů Čechů, aby se naučili kvůli němu německy. Ostatně, Sudeťáci mu pomohou... No a pak na tu logopedii také nepůjde, protiže by při ní musel mluvit a přitom se nedá chrápat...
      • Nebudu volit za prezidenta někoho, kdo nezvládá náš národní jazyk, mluvím plynuleji anglicky a rusky, než Karel česky a v ani jedné z těchto zemí na prezidenta nekandiduji!
    • Toho rakouského žvatlajícího starce volit? NIKDY.
      • Zato s kývajícím se přiopilým hluponěm to bude ono,co ? *1*
    • Vol si třeba opici Judy, ale nevnucuj to ostatním.
      • Tu volíš ty...zkus brejle-)) *14*
  • Zástupci Karla mají štěstí ,kdyby to samé co předvedl Karl udělali na slovensku tak je umlátí.(myšleno zpochybnění státnosti)
  • prohlášením prezidenta Beneše zrádcem:
    a dále. 1. otec členem Vlajky
    2. jeho manželky zas zarputilý NACISTA
    3. a k tomu on sám ČLEN KALOUSKOVA KLANU

    toho nikdo nezvolí
    • Zeman 2002:

      Každý dokument, a Benešovy dekrety jsou takovým dokumentem, musíte posuzovat v daném historickém kontextu. Já jsem byl první politik, který jasně řekl, že Benešovy dekrety jsou vyhaslé a byl jsem za to mnohokrát kritizován a přesto jsem měl odvahu to říci prostě proto, protože si myslím, že je to pravda. (ČRo Radiožurnál 28.února 2002).
    • Měl by jít na svůj zámek a neotravovat lidi, feudalista.
    • Ale jo, inteligence ho volit bude a kromě ní i lidi, kteří jsou poctiví a slušní a kromě nich ještě lidi, kteří znají historii a historickou pravdu a kromě nich ještě lidi, kteří si pamatují opoziční smlouvu a také lidé, které během jejich vládnutí okradli a kauzy zametli pod koberce a ještě bych mohla pokračovat, ale ti co Karla volí, tohle všechno vědí a pamatují... tak nic.... *14*
    • Přesně tak, volba knižete = volba Kalouska!!!
      • Ne Kalouska to právě oslabí.
        *2*
  • Chcete za prezidenta Karla Schwarzenberga, člověka, který jako předseda TOP 09- strany, která se spolupodílela na prosazení zákonů ožebračujících důchodce, rodiny s dětmi, na návrhu školného, na neskutečném propadu státního rozpočtu o více jak 160 miliard Kč, na zhoršení sociální a zdravotní péče?
  • Mám návrh pro pí Justicii můžete si knížete strčit za klobou a ikdyž to neustále kopírujete stejně nevyhraje .protože to bychom museli být pomatení abychom volili stejnou pakáž jaká tam teď je. *7*
    • Pan Remek 100 % souhlas. *2*
      • Takoví jako Ty ani neví komu ten 100% souhlas dali.
        Přeči si to pořádně a mysli, to bych chtěl asi moc po voličech Zemana.
        Neboj je Vás víc ?!?!
        *2*
  • Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou, kdo do pout jdoucí otroky, sám je otrok...
  • Volíte Knížete?...........Volíte Kalouska!!!
    • Nesmysl, stále se opakující.
      To už říkal i Gebls !!!
      100x opakovaná lež je pravdou.
      *2*
      • Goebbels.
  • +++To Tom a dalším individuím: Když se vám nelíbí jediný solidní a slušný kandidát, který zbyl a to kníže Schwarzenberg, doporučuji, ať si neděláte násilí a můžete klidně tuto zemi opustit!!! Tvrdit o knížeti, že může za odsuny sudetských Němců, že neumí česky a jiné bláboly..Hlavně, že vy všichni vulgární přispěvatelé umíte česky.. Kníže má české a švýcarské občanství, vy trubky!!!! Takže jakýpak cizák..A to že se soudruh Zeman paktuje se soudruhy z Moskvy vám očividně nevadí....To ano, pouze sprostě nadávat a lhát o věcech, které si přečtete v Blesku a jiným bulváru a jiných lživých komentářích na Facebooku a na Twitteru...Většina z Vás nezažila ani protektorát ani bolševický komunismus ani rok 1948, ani rok 1968 a ani rok 1989..!!! Takže jste ideální skupina pro soudruha Klause-Pružinského a soudruha Zemana, kteří takovéto jednoduché stádo ovcí, spíše mul, dokáže jednoduchými bonmoty a kravinami typu o ztrátě suverenity Vás a nás všechny zásobovat. Jakápak ztráta suverenity...Jsme plnoprávným členem EU, jste členem NATO a to se právě nelíbí agentu KGB Putinovi, který vidí ČR stále jako svoji gubernii. Kdyby jsme jako vyjednavače podmínek pro EU měli kvalifikované odborníky a ne absolventy VUMLU a ekonomických škol z Moskvy, kteří nedokáží prosadit více dotací pro zemědělce, kteří nás mají živit a uživit, tak bychom dneska nemuseli mít drahé základní potraviny, které navíc z větší části jsou ovládané STbákem Babišem, který vlastní přes 80% potravinářského průmyslu u nás....
    !!!!ZDE DÁVÁM DŮKAZ PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!

    !!!!!!STO TISÍC A JEDEN DŮVOD, PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!!!

    Namátkově vyberu - opoziční smlouva mezi ODS a ČSDD-Kikina-Klaus versus Zeman,
    akce Olovo - politická a skoro fyzická likvidace kolegyně Buzkové(bývalá ministryně školství) a pokus o likvidaci novinářky Sabiny Slonkové, když objevila spojitost Zemana s českým a ruským podsvětím!!!!! Mám pokračovat??
    ->Zde si ovšem a o všem můžete v klidu přečíst, jak se věci měly a mají dodnes!!!

    http://www.hrebenar.eu/2013/01/nevolte-zemana-je-proti-lidskym-pravum-lze-a-bude-hrat-roli-nacionalniho-klause-2-0/
    • Zeman 2002:

      Každý dokument, a Benešovy dekrety jsou takovým dokumentem, musíte posuzovat v daném historickém kontextu. Já jsem byl první politik, který jasně řekl, že Benešovy dekrety jsou vyhaslé a byl jsem za to mnohokrát kritizován a přesto jsem měl odvahu to říci prostě proto, protože si myslím, že je to pravda. (ČRo Radiožurnál 28.února 2002)..
    • Děvče máš zaseklou klávesu ctrl+v *16*
  • ****To Tom a dalším individuím: Když se vám nelíbí jediný solidní a slušný kandidát, který zbyl a to kníže Schwarzenberg, doporučuji, ať si neděláte násilí a můžete klidně tuto zemi opustit!!! Tvrdit o knížeti, že může za odsuny sudetských Němců, že neumí česky a jiné bláboly..Hlavně, že vy všichni vulgární přispěvatelé umíte česky.. Kníže má české a švýcarské občanství, vy trubky!!!! Takže jakýpak cizák..A to že se soudruh Zeman paktuje se soudruhy z Moskvy vám očividně nevadí....To ano, pouze sprostě nadávat a lhát o věcech, které si přečtete v Blesku a jiným bulváru a jiných lživých komentářích na Facebooku a na Twitteru...Většina z Vás nezažila ani protektorát ani bolševický komunismus ani rok 1948, ani rok 1968 a ani rok 1989..!!! Takže jste ideální skupina pro soudruha Klause-Pružinského a soudruha Zemana, kteří takovéto jednoduché stádo ovcí, spíše mul, dokáže jednoduchými bonmoty a kravinami typu o ztrátě suverenity Vás a nás všechny zásobovat. Jakápak ztráta suverenity...Jsme plnoprávným členem EU, jste členem NATO a to se právě nelíbí agentu KGB Putinovi, který vidí ČR stále jako svoji gubernii. Kdyby jsme jako vyjednavače podmínek pro EU měli kvalifikované odborníky a ne absolventy VUMLU a ekonomických škol z Moskvy, kteří nedokáží prosadit více dotací pro zemědělce, kteří nás mají živit a uživit, tak bychom dneska nemuseli mít drahé základní potraviny, které navíc z větší části jsou ovládané STbákem Babišem, který vlastní přes 80% potravinářského průmyslu u nás....
    !!!!ZDE DÁVÁM DŮKAZ PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!

    !!!!!!STO TISÍC A JEDEN DŮVOD, PROČ NEVOLIT SOUDRUHA ZEMANA!!!!!!

    Namátkově vyberu - opoziční smlouva mezi ODS a ČSDD-Kikina-Klaus versus Zeman,
    akce Olovo - politická a skoro fyzická likvidace kolegyně Buzkové(bývalá ministryně školství) a pokus o likvidaci novinářky Sabiny Slonkové, když objevila spojitost Zemana s českým a ruským podsvětím!!!!! Mám pokračovat??
    ->Zde si ovšem a o všem můžete v klidu přečíst, jak se věci měly a mají dodnes!!!

    http://www.hrebenar.eu/2013/01/nevolte-zemana-je-proti-lidskym-pravum-lze-a-bude-hrat-roli-nacionalniho-klause-2-0/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit