Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Voláme věrné a oddané straníky, aby pod vedením Marka Bendy, absolventa prestižní právnické fakulty na plzeňské univerzitě zmobilizovali své síly a pozvedli naší rodnou stranu ODS na patřičnou úrověň abychom se zase mohli dostat ke státním financím.
  • A kde se ztratila ta kravka, co prý v sámošce kradla rohlíky a její synáček využíval její služební vozidlo???? zase prodává knížky? paní vystudovaná dojička kraviček....s ambicí vládnout našemu absudirstánu
    • Sestra Mirka, zvaná "101" se na radu zemského rabína a vrchního polního kuráta uchýlila na čas do nejmenovaného ženského kláštera, aby nabrala sily do dalšího politického boje o záchranu ODS.
  • Tak to dopadá, když taxikář je ministrem vnitra a meteorolg premiérem....... *1*
    • Nebo stolař, truhlář, hospodkej povaleč, či vlastizrádce prezidentem....
      • Jděte makat, na splácení toho bude dost hnoji nacistickej
  • Fiala je super kašpárek i se Stanjurou,to je dvojka k pohledání,já se vždycky u těch jejich keců skvěle nasměji. *1* To by ani malé dítě nyvypustilo z huby co všechno musíme od nich poslouchat.Jen tak dál aspon je veselo s blbečkama.
  • Pro mslanicka jako estébáka a nacistické prase: Co je řizovatel? Vy už vidíte tak modře hnoji, že vám vypadávají písmenka vy nacistická zrůdo!
    • Heh, raději vypadnuté písmenko, než být tak sprostý, nenávistný a porušující zákon. Staďte se! Vy mne opravdu neurazíte, poněvadž se nejspíš řídíte, podle sebe soudím tebe. Takže nám tu ukazujete, kdo či co vlastně jste. A že porušujete zákon? No to si pište, vyzvat někoho k napadení či zabití za politický postoj či členství, to je na ohlášení policii, nebojte, redakci jsem na Vás již upozornil. Nebude-li konat, bude konat Policie ČR, mám už dost lidí, jako jste Vy!
      • Nikdo nikoho nenabádá, vy zde obhajujete tr čin a tudíž jste spoluviník. Tr oznámení jsem již podal.
        • To že bys dokázal, i když asi máš zkušenosti z dob nesvobody, asi jsi práskal sousedy, když nevyvěsili vlajku na výročí VŘSR???
          • Já jsem s tím nezačal. S tím začal stbáckej hnůj nade mnou. Je přesně vidět jak jste inteligentní. Já internet považuji za svobodný ale futrál na hnoje ne
  • Nechci straně ods radit, ale snad by u voličů zabral volební klip, na modrou, Fialovou kr@vu......
    něco jako Milka *1* *1* *1* *1*
    ps. samo s sebou,fialová kr@va by musela mit obličej pana předsedy a vytetovaného jejich ptáka..... *3*
  • Byl jsem jedním ze zakládajících členů regionální ODS. Politiku této strany jsem si představoval jako pravicovou, konzervativní, s hlavním důrazem na slušnost. V době, když se do čela dostali vy c h c a n í svazáčci, kteří při volbě kandidátů do voleb odpovídali na otázky slušných členů, zda byli v SSM (na KSČ byli mladí) tito odpovídali - jak dlouho se ještě budeme zabývat tím, zda byl někdo v SSM (dobrá škola pro podvodníky a zlodějíčky) jsem ODS opustil (cca v roce 2000). Uchovával jsem úctu ke Kausovi, kterou jsem ztrácel po jeho avantýrách s letuškou a úplně ztratil po líbačkách s medvěděvem, o přiblblé amnestii a současných senilních projevech tohoto pána ani nemluvě. Proto s tvrzením autora článku - "Fiala na rozdíl od něj zdědil politickou mrtvolu napojenou na přístroje s regionálními buňkami líných prospěchářů", plně souhlasím. Tím nechci říci, že by na tom socani byli lépe.
    • A víte že jsem si to podle vašich kydů zde, myslel. Alespoň máte dost odvahy se přiznat. Co takhle zaplatit vaše dluhy vč václav havel apt a dar církvi co?
      • No, ty jsi taky dost odvážnej, to musím uznat, když se takhle prezentuješ v době, kdy by normální slušnej člověk komoušovi nedal svoji dceru za manželku, protože by to byla velká hanba rodiny a kdy si lidi myslí, že bolševici se měli za to, co zde prováděli houpat jako v 56. v Maďarsku. Asi si myslíš, že nadešla vaše doba. ale to se hluboce mýlíš, věř mi, to už se NIKDY nevrátí!!!
    • Jo,jo, Jiřyne, byl jsi, jsi a budeš pravicovej čur@k........
      ps. ale musí ti být sakra na blití, když vidíš, jak ta banda zlodějů tu naši zemičku zdevastovala.....uloupnul jsi si také?????? *3*
      ps. Lži student Benda je jistě stále tvůj vzor,ty ptáku jeden.
      • No pravicovej jsem, to jsi uhodl, asi proto, že jsem pracovitej, slušnej, inteligentní a dost chytrej, pravicový politiky mám před sebou na zdi - Margaret Thatcherovou, Ronalda Regana a George Busche seniora. Jinak jsem si nic neuloupl, žiju ze skromné penze, když mi chybí, přivydělám si (hlavou). A hlavně jsem rád, že nejsem levicovej příživník, kterej by nejraději schopnejm a pravicovejm bral a povalečům dával. Nemám rád Jánošíka, Nikolu Šuhaje loupežníka, Lénina, Stálina, Marxe a debily, kteří říkají čur@k, jiřine, okurek, atd. Čést vořechu!
        • Přivyděláváš si hlavou, to ti docela věřím, jen nám prozraď, do čí prde-le,Jyřyne, ji strkáš a za kolik. Děkuji za Tvou odpověd.
          ps. nemůže nikdo,kdo si doma pověsí zmíněné osoby na stěnu,být zcela při smyslech......zduř,Jyřyne pravicový bezmozku
          *1*
          ps.II co má společného kondom s tvýma botama,Jyřyne? nevíš???? tak já ti to řeknu: v obém stojí čur@k.......
          hezký podvečer....
        • Pracovitej slušnej, inteligentní a dost chytrej pravičák - to je vtip dne *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Stanjura + Fiala.Kluci děkujeme! Děkujeme že to držíte tak pevně v rukou!Jste takoví kašpárkové.Ale jinak spolehlivé figurky hnojů této země.Prostě napořád už bude jméno Topolánek,Klaus,Nečas symbolem toho největšího křiváctví a odpadu.Z vás musí mít rodina doma radost.Každý si na vás může ukázat prtem.A že nezajdete někdy na pivo nebo tak mezi lidi?To by bolelo,co?To by bylo poctivých českých facek.Divám se do šrajtofle kolik facek bych si mohl dovolit.Rád moc rád zaplatím pokutu.Na místě a blokovou.
  • Pro mslanicka jako obr hnoje, jste nahlášen!!!!! Prase zlodějský a mlčte, nebo podám i to tr oznámení. Nacistické srandy zkoušejte na vašich nacistických sjezdech bonzáku estébáckej
  • Nejlepší je, když gauner, zloděj a vrah káže o morálce! A futrál na póvl mslanicka, co? a elsa.
    • Vy máte co druhým vyčítat, prosím Vás, zalezte někam do kouta a styďtese.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit