Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nežiji z kapitálu ale pokud byste mě nazval proletářem , špatně , moc špatně byste dopadl . Živím se prací a na urážky jsem citlivy a proletář je jedna z nejhorších .
  • Já mám Rusy a jejich obdivovatele rád . Upřímně rád . Tedy za předpokladu , že jsou metr v zemi a na nich vrstva vápna .
  • Ja viiim,ja viiiim. Zaplatime to my *1* *1* *1* NT
  • To je dobrá zpráva. Teď je nutné s maximální tvrdostí zatočit s ruskými okupanty a teroristy. Ať táhnou do té špinavé díry s názvem Rusko.
  • Když Rusko připojilo Krym tak se ptali předsedy komunistické strany Krymu.A on odpověděl:Pro nás se nic nemění.Bojovali jsme proti ukrajinským kapitalistům a teť budem bojovat proti ruským kapitalistům ! Pro dělníky a vůbec proletáře/každý kdo nežije z kapitálu/ je to jedno jestli ruský,americký,český kapitalista stále stejná pakáž !!!
  • Tak sláva. Největší oligarcha z oligarchů konečně zvolen, teď už čeká Ukrajinu jenom klid, prosperita a otevřená náruč Evropy. *14*
    Jen mi pořád vrtá hlavou, kdo to všechno bude platit, respektive jestli vůbec existuje někdo kdo je ochoten a hlavně na to má.
    To jsem ale vrták co, pravdoláskaři ? Chápu, pravda a láska se přeci s takovými malichernostmi nezabývá. *15*
  • Tonda i nula-nula 9-ka mají úplnou pravdu. Náš, potažmo evropský tisk, trochu pozapomněl informovat o tom, že tom, že na barikádách v Kyjevě byli placení bojovníci - brali peníze podle toho, co dělali, jestli jen demonstrovali nebo měli vlajku nebo házeli dlažební kostky. Samozřejmě to samé se dělo a děje i na druhé straně. Běžných Ukrajinců je mi líto, neboť Porošenko rozhodně není nějaký vizionář a nadějný politik, ale tvrdý byznysmen, který se napakoval při privatizaci stejně jako naši oligarchové, u nás honosně nazývaní "úspěšní podnikatelé", že - Tykači a Dienstle? Je to takový jejich ekvivalent. Porošenkovu čokoládovou produkci přestalo Rusko odebírat, tak ji musí vyvážet někam jinam, bude to tedy EU, která navíc zrušila dovozní cla. Co musím připustit je to, že čokoláda značky Roshen (Po-Roshen-ko) není vůbec špatná, ale co jsem si jist, že Petro není pro Ukrajinu dobrá volba. Otázkou je, jestli Ukrajina vůbec nabízí někoho, kdo se nepodílel na korupci a rozkradení státu, obávám se, že tam nikdo takový není, že neexistuje morální autorita, která by se mohla stát demokratickým prezidentem demokratického státu. K demokracii má Ukrajina strašlivě daleko a míra korupce je tam téměř absolutní. A změnit myšlení lidí, aby začali platit daně, přesvědčit je, že za to něco od státu dostanou (např. kvalitní školství a zdravotnictví), bude asi největší a troufnu si říci - neřešitelný, problém. *7*
  • O to se už několikrát snažili Jaceńuk a spol. a jak se zdá, moc se jim to dosud nepodařilo. A s tím věšením rebelů jenom dokazuješ, že sám patříš k fašistům , kteří taková byli, jsou a budou.To ty ale víš, přece tě to učili fašoune!!!
  • Blbe....
  • Jako první úkol bude muset nechat pochytat (pro)ruské teroristy na východě Ukrajiny, jejich vůdce nechat pověsit a ostatní vypráskat heim ins Reich - domoj v rodinu.
  • Nemyslim ze budes dlouho prezidentovat ..
  • Lid Ukrajiny je stejně hloupej jako ten náš. Jednoho zloděje odstraní a hned si dosadí
    druhého. Chudobní volej ty co je okrádají.
    Janukovyč hrabal Tymošenková kradla a skončila v base a Porošenko zástupce mafiánských
    podnikatelů byl namočený do korupce i zlodějské privatizace v 90 letech.

    Před volbou si zaplatil fašistické bojůvky z pravého sektoru. Kdo byl proti němu toho
    komando poctilo návštěvou - zdemolovalo mu kancelář nebo ho zastrašovalo.
    Tisk vlastněný Porošenkem o tom občany samozřejmě vůbec neinformoval.

    A třešnička na dortu na konec - toto mafiánské panstvo budeme dotovat my Občané EU:
  • Jistě do byly volby dle všech demokratických pravidel. Alespoň to nám budou tvrdit naše "nezávislá" média. Soudný člověk ví, že šlo především o boj o moc mezi několika oligarchy, kteří jistě budou vládnout Ukrajině ku prospěchu svému. A tohle jsme chtěli v EU.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit