Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prosím vás, Pietro, nezesměšňujte se, píšete pohádky o kapitalismu, to že se vám dnes daří, zítra nemusí být pravda . i mezi bezdomovci je dost a dost lidí, kteří na tom byli jako vy. a určitě zaměstnancům neplatíte spravedlivý díl, pro sebe ponecháváte větší kus, taklže závěr - spíše oni živí vás než vy je.,
  • Leacock napsal pěknou povídku o tom, jak se vydělá první milion . koupí se jedno jablko, prodá se, za výtěžek se koupí dvě jablka - a pak umře příbuzný milionář a milion odkáže,
  • Kde jsem k ní přišel ? Jednoduché . Vymyslel jsem o co mají lidé zájem a nabídl jim to a zaměstnancům řeknu CO a Jak mají dělat . Dodám jim materiál a zajistím to , že dostanou zaplaceno . Pokud nechtějí ať si vymyslí něco sami . Mají možnost . Já se uživím i sám , sice hůř ale uživím . Ti co bědují " není práce , státe postarej se " ne .
  • Zas tady cítím smradlavé tečkovy koule, zabte už toho zjeba!!
  • jasně, nebojoval se zloději, ale za zloděje, za ty svoje, aby byli u moci i za ty z USA, aby schlamstli nerostné bohatství a poslední zbytky Ukrajiny
  • Prezident Ukrajiny je Janukovyč, nikdo ho legálně neodvolal, takže jsou to lži!
  • o vaší inteligenci svědčí vaše slova např. "pohádky o osvobození.". Vděčíme SSSR za životy, všichni, jak tady dnes jsme v celé východní i střední Evropě. I ti Němci.
  • a na jaké podnikatelské toky jste napojen? na město,na kraj,nebo pří snad na eurotoky? nebo jste opravdu klasický selfmejdmen,sám od píky s pětikorunou v kapse kapitalistou?
  • Omyl . Majdan nebojoval se zloději . Bojoval s těmi co chtěli Ukrajinu zavléci do Putinova znovubudovaného SSSR .
  • vy dáváte práci? a kde jste k ní přišel? koupil jste ji? a z čeho jste živ, práci rozdáte, zaměstnancům jistě vyplatíte to, co opravdu vydělali, z čeho žijete sám?I zaměstnanci se živí vlastní prací a navíc živí všechny nad nimi včetně mnohdy parazitujícího majitele. Ti nejchytřejší z nás *3* veksláci a zelináři, ti byli taky úspěšní
  • to sem zvědav jak tenhle bude s rusy točit když 2/3 jeho fabrik jsou v rusku,zobaz z ruky jim bude,nebo skončí jak berezovskij.v londýně,s holým zadkem,židlí a delší kravatou...
  • Jo, dobře. Krátký dotaz . Jeden jediný důvod proč bych mít Rusy v oblibě ? Nevím o žádném . Pohádky o osvobození si nechte na besedu s jiskrami . 45. vyhánění čerta ďáblem .
  • Jelikož jsem na rozdíl od proletářů schopen se uživit vlastní prací . Vlastní ( ne zaměstnanec a bez dotací a podobných nesmyslů. nikdy jsem nepobíral žádné dávky )Dávám práci několika dalším lidem , tak to s mojí inteligencí asi nebude tak zlé .
  • asi byste si rozuměl s Hitlerem - a víte, jak dopadl
  • mne by zajímalo, kolik procent obyvatel původní Ukrajiny volilo,, pak jak to bylo v jednotlivých okrscích. Jinak si myslím, že Tymošenková to zase rozpálí, protože je to úchylná baba, a je moc směšné, že tak Majdan bojoval proti zloději, až si nechal zvolit jednoho z největších do čela státu.Ukrajinci jsou ještě hloupější než my
  • sněte dál, jen abyste pak vypral povlečení
  • jste hlupák, jinak byste to nemohl napsat
  • Ovšem to je jenom předpoklad. Že? Tak a teď něco oduševnělého bys ve tvém omezeném repertoáru neměl?
  • Jako první úkol bude muset nechat zavřít Jaceňuka s Turčynovem a vypráskat fašisty, co po majdanském puči nalezli do státní správy. A samozřejmě rozpustit ozbrojené komando eisatzgruppe uk. nazývané Národní garda.
  • No tak jistě. Konečně zvítězila revoluce na Majdanu. Při které fašisti křičeli jak má být Okrajina svobodná a jak zkoncují s oligarchy. Tak si teď jednoho zvolili do čela. Ty jsi vážně tak primitivní a myslíš, že tam jde o svobodu Okrajiny a lidi? Svatá prostoto... *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit