Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdo křičí: prachatí odborářský dědkové a proč křičí, no musí se předvésti, aby si zajistili koryta a to znamená nějakou činnost a neutíkali jim příspěvky do kasičky - z té berou své tučné platy. To dokázali, jak na stávku kašlou, že nepočítali se čtvrtkem, ale s golfem a ani přes odklad si to neodpustili a někteří na golfu byli. POKRYTCI
 • Lidé jsou připraveni, ale vládnoucí garnitura tomu jaksi nechce chápat, ale brzy, velmi brzy to již začne.
 • Ať napíši co napíši a dávám pozor na didaktiku, vždy mi tam někdo udělá plno chyb.
 • Jsem pracující a nebojím se, kdo zas tuhle blbost vypustil, jsem za generální stávku, alespoň týdenní a pak jednat s těmi, co si osvojili patent na rozum, pak je nahnat do dolů a tam a´T zakusí hněv lidů (tenhle citát jsem si vypůjčil, ale asi se mi tu hodí). Opravdu se jako pracující nebojím.
 • Poslechněte si :-):-):-)
  http://www.youtube.com/watch?v=Zk8wOKHQAbo
 • Vládní koalice vyhlásila válku nejen odborům, ale i všem lidem, kteří s vládními kroky nesouhlasí. "Vláda si svým autoritářstvím hraje s ohněm a není vůbec jisté, zda si je rizik, jež s toho mohou pramenit, vědoma," Nenastal čas bouchnout rukou do stolu, zvednout se a dát najevo co chceme ? Dokud nás vláda Načase a Kraďouska neuvidí v hojném počtu v ulicích tak neuvěří a nepovolí.
  Co s tím lide uděláš?
  • Čeho nabyl občan pilný, to mu erár sebere!
 • opravdu, odbory by se měly starat o zaměstnance, vůči zaměstnavatelům a nechat politiky, která jim nesluší a nejsou tady proto, aby se míchaly do něčeho, do čeho jim nikdo nedal mandát. Je jednoduché, oblbovat lidi a za nic neručit. Nejsou žádná politická strana, která může mluvit do záležitosti státu a zastupují jenom hrstku lidí, kteří je živí - tak prostě vyvíjejí činnost, aby mohly mít důvod ke svým přijmům. Lidi nenechte se oblbnout rudými odbory, kam se uchýlili všichni ti, proti nimž jsme právě těmi klíči zvonili. Odbory, starejte se o to, k čemu byste měly být a ne o to, k čemu nejte ani trochu kompetentní.
  • Pavle, kolik máš let, že tak píšeš, buď píšeš za ODS, TOP 09 a nebo za VV, nesnaž se být nějak moc nad věcí, odbory se starají o zaměstnance a zaměstnanec je občanem tohoto státu, tak si běž dát gáblík a neser-e do věcí, kterým tě doma matka a fotr nenaučili, pouze prudíš.
 • !!!!!!!!!!!!! Slova Karla Kryla LEŽ A STRACH TO SOU SPOJENCI JAKÉKOLIV DIKTATURY JAKÉKOLIV TOTALITY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jsou aktuální i v dnešní době.
 • A co ukázat jinou sílu, podobnou té, kterou jsme docílili svržení nefunkční komunistické vlády v r. 1989? Určeme si dny, tzv. občanské neposlušnosti! Žádné nákupy, cestování, atd. Staňme se po určitý čas, tzv. mrtvými brouky! A žádné násilí, žádní ranění! A uvidíte ten šrumec ve vládě, nemluvě o ministerstvu financí. Žádám odbory, jestli mají k tomuto kroku odvahu, ať určí na zkoušku určitý den v roce! Toto navrhuji jménem mlčící, ( ne zbabělé) většiny.
 • Soudruzi odboráři by se měli především zajímat o vztahu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem. Absolutně jím nepřísluší mluvit do programu politických stran.Ty strany s tímto ptogramem vyhráli volby na 4. roky tak at se snaží. Odboráře nikdo nevolí, nemají žádný program se kterým by se profilovali a nemají žádnou zodpovědnost. Když tak to vidím, jak si počínají tak ani neumí zorganizovat stávku. Jen naprostý hnup zruší dopravu v celé zemi a pak se diví, že je na demonstraci sám.
  • Milý Jardo. Stávka je od slova STÁT, nebo ZASTAVIT. v tomto případě - zastavit práci. Ve čtvrtek se podařilo zastavit práci. stávka není o tom, že lidé vyjdou do ulic, ale o tom, že zastaví určitou práci. Myslíš, že se ve čtvrtek nezastavily vlaky, nebo metro? Takže si prosím nepleť pojmy s dojmy, nehledě na to, že Tvůj příspěvek je stejný, jako jeden již v tomto fóru napsaný, proto si jen myslím, že opět pruíš. jen pod jiným jménem.
  • "Lide, vláda Tvá se od Tebe odvrátila" -- toto je čím dál tím pravdidější. Vláda přehlíží výzkumy a náladu ve společnosti a to už od voleb. Volby vyhrála levice (ČSSD) sice ne přesvědčivě, ale to bylo přesně to co si lid této země přál. Žádné straně ani pravé ani levé nedali voliči tolik hlasů, aby mohla rozhodovat sama. Nechtěli žádné direktivní vládnutí, sledování žabomyších válek, utváření podivných koalicí a další podivné volby hlavy státu. Chtěli jen nadstranického prezidenta, který důstojně reprezentuje stát. Strany, které uspěly ve volbách a dostaly se do parlamentu se měly na všem dohodnout a tak dlouho jednat, zapomenout na své ega, nacházet kompromisy, použít co možno nejvyšší dávku diplomacie, aby byla spokojena většina národa. Přece si je všichni platíme ze svých daní, proto aby jsme měli klid na práci i odpočinek. Voliči, a je jedno jaká je jejich stranická příslušnost, vzdělání a zda jsou členy odborů, tím že zastavili dopravu si dovolili parlament upozornit, že jsou nespokojeni s jeho prací a měla by nastat změna. A jaký je výsledek ? Arogance, úsměšky, úšklebky, osočování, to na všechny co sledovali vystoupení k vyhodnocení stávky pana Nečase a Kalouska, jen sršelo. Argumentace, že odbory zastupují jen 15% národa je chabá. Nezajímá je názor voličů a nerespektují jejich přání. Průzkumy veřejného mínění také neberou v úvahu a ty ukazují 60% nespokojenost. Jak se má volič bránit, když ho jím volený a placený zástupce podvedl. Škoda jen, že u nás nejsou pracující zastoupeni v odborech tak jak je to v jiných zemích např. v Rakousku tam je 100% , v Německu a ve Švédsku je to až 70% tam se skoro nestávkuje, ale také se respektuje názor většiny voličů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit