Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Koho se mají lidé bát, stejně časem boháči jim všechno seberou, důchody, zdravotní péči, práci, důstojnost, prostě všechno. Tak stejně nezbyde, než vyjít do ulic. My půjdeme do ulic, Řekové taky a také Španělé, také Fransouzi . No a vládní garnitůry nám budou vyčítat, jak je to nezodpovědné, jaké škody to působí, jak boháčí příchází o velké peníze, jak to není demokratické, jak si bereme sami sebe za rukojmí a vyšlou protidemonstraci s transparenty, že jsme lenivci, že se nám nechce pracovat, že jsme lůza, že je třeba urychleně změnit zákon o stávkách, rozuměj zakázat stávky a demonstrace, protože je to proti demokracii, protože my jsme ti co si žili nad poměry a teď, když my jsme všechno projedli si musíme utáhnout opasky. Mimochodem ty opasky si utahujeme už od KLausovy vlády, už to bude 20 let utahování opasků. Ale, vládní garnitůra společně s vládnimi stranami nosí kšandy a ty si utahovat samozřejmě nebudou, ty jsou elastické a jak roste pupek kšandy se přispůsobují. Ale pozor, i kšandy jednou prasknou a to bude poprask!
 • Pokud má mít vedení odborů u obyčejných lidí stále větší podporu,tak musí s prolhanou vládou jednat hrdě a tvrdě.Řídit se zásadou:"Za námi je už jenom bída..Takže ustoupit není kam."
 • Generální stávku podporuji a budu to šířit dále.
 • !!!!!!!!!!!!! Slova Karla Kryla LEŽ A STRACH TO SOU SPOJENCI JAKÉKOLIV DIKTATURY JAKÉKOLIV TOTALITY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jsou aktuální i v dnešní době.
 • Vládní koalice vyhlásila válku nejen odborům, ale i všem lidem, kteří s vládními kroky nesouhlasí. "Vláda si svým autoritářstvím hraje s ohněm a není vůbec jisté, zda si je rizik, jež s toho mohou pramenit, vědoma," Nenastal čas bouchnout rukou do stolu, zvednout se a dát najevo co chceme ? Dokud nás vláda Načase a Kraďouska neuvidí v hojném počtu v ulicích tak neuvěří a nepovolí.
  Co s tím lide uděláš?
  • Čeho nabyl občan pilný, to mu erár sebere!
 • Lidem to dojde.....ale pozdě...jako obvykle *9*
  • Jako obvykle až to lidem dojde přijde vyúčtování a už vidím ty Krejčíře, Kožené, Dalíky, Pitry, Hušáky, Fejty, prostě všechny ty ikony dnešního systému jak budou kříčet, jak jim ty majetky, co oni poctivě nashromáždili, jak jim to někdo opět veme a oni to přece nashromáždili tak obrovsky poctivou prací, co prací, geniálním umem a dovedností, vůbec to nebylo nekalou činnosti, mafianskými způsoby, zneužitím informací, vyhrožováním, korupcí a tak dále....
 • Sami odboráři jsou si tím vini. Když vystupují nerozhodně a smířlivě k pravicovým stranám a vládě. Prohlášení odborářského předáka , že není levičákem také nepůsobí důvěruhoněji. Je třeba, aby se rozhodli jaký je cíl a podřídili tomuto své jednání. Dnes je v lidech takový nápor odporu a vzteku k současné vládě, že je třeba tohoto využít a vládu donutit k demisi..
 • Jsem pracující a nebojím se, kdo zas tuhle blbost vypustil, jsem za generální stávku, alespoň týdenní a pak jednat s těmi, co si osvojili patent na rozum, pak je nahnat do dolů a tam a´T zakusí hněv lidů (tenhle citát jsem si vypůjčil, ale asi se mi tu hodí). Opravdu se jako pracující nebojím.
 • Lidé jsou připraveni, ale vládnoucí garnitura tomu jaksi nechce chápat, ale brzy, velmi brzy to již začne.
 • Odbory se nechali koupit od továrníků nebo mafijí protože bylo li dost neprodejných výrobků tak se udělala stávka za kterou se nevyplatila mzda a hle po vyprázdnění skladu se stavka zrušila. Kdo dnes platí je to 5 kolona KSČ nebo zamaskovaní v jiných odstínech ? Soudruzi odboráři všímejte si v občanů dotovaných podnicích jaké máte vyžírky typu ombucmana a pak stávkujte ale u sebe před ředitelstvím.
  • Píšeš jako pořádný blb.Před jednadvaceti lety bys svoji troubovitost prodal.Ale brzo takové blbosti budou pouze na ubalení okovanou násadou po hubě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit