Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes má svátek Brigita jdu si koupit Brigety
  • Pokuid se podíváme na to, co dobrého v Senátu dosud vzniklo, tak pořád platí to Peroutkovo "NIC:::" Kdyby někdo našel odvahu a bylo vyhlášeno referendum o potřebnosti Senátu, ale i počtu poslanců v Parlamentu. jistě by se výsledku politici podivovali, co si o tom myslí občané. Opravdu senát dnes není ani "páté kolo u vozu", když jej, podobně jako prezidentovo veto, může přehlasovat opět Parlament. Zbytečná vydání stovek milionů ze státní pokladny, které by jinak mohly být potřebné tam, kde schází - především pro občany.
  • My tady nemáme co žrát a vy si tam na západě řešíte takové prkotiny!
    • žerte se mezi sebou
  • dal bych jim eutanázii....
  • KIMCID
    Senát jako nepotřebná věc?
  • obecne se odchod do duchodu prodluzuje, takze proc diskriminovat starsi senatory, nevidim nic spatneho na tom, ze jsou tam zralejsi lidi, nakonec nepr. v Japonsku neohrnuji nos nad starsimi lidmi, naopak se snazi pracovni tymy namichat, mlady ma esprit, starsi zkusenosti. Na miste je spi to, jestli maji vsichni k tomuto dispozice a schopnosti nez vek...
    • To tady fungovalo do r.1989 také.Já si kolikrát vzpomenu na starší zkušené pracovníky od,kterých jsem se učil a měl k ním úctu.Nedávno u nás praskla voda a opravu prováděla všehochuť jen ne odborník,proto praskla znovu a tak to je ve všem.Jsem zvědav,kdo bude opravovat dálnice apod.,pochybuji,že to budou žvanilové a neumětelové ze senátu a parlamentu.
    • Něco na tom je. Senectus znamená latinský starý. Možná by bylo dobré posunout věk senátora ještě výše a výkon funkce považovat za čestný. Čekám námitky o jakémsi poltbyru starých páprdů, ale cožpak je možné, aby byl méně kvalitní než současný senát. A necpali by se tam zlatokopové jako nyní.
    • bi12;ze za nas rozhoduji v zavaznych bodech duchodci by nebylo na skodu,ale v posledni vete
      je zakopany pes a to nejen v senatu;vezmu politiky,kteri nejsou zrali na duchod,ale drzi se postu jak ******* kosile;treba Kalousek,vecne v lihu,byvaly ministr zahranici-dnes uklizeny v jedne strane-obcas neco zblebtne,vyroky nemaji hlavu ani patu;jini ve svem zajmu kopou
      za nekolik spolku.Struktura mladi a zrali je perfektni ,jen kdyz ti zkuseni maji co PREDAT.
      Ne kazdy spici politik je moudry a mlady hloupy.
  • tomu, židovská stopa
  • Senát není hlavním problémem ČR. Jsou tu jiné jedinci a jsou mnohem ohavnější.
    • I senát patří mezi hlavní problémy Česka.Protože pomáhá prosazovat do praxe lumpácké zákony.Proto je třeba vše co se prolhalo do zbytečného senátu,za zbídačení Česka ,odporážet na katovských mučírnách,za vlastizradu.
  • Zrušme tento domov důchodců a budou peníze pro potřebné !!!
    • Jsem také jednoznačně pro zrušení senátu, ostatně jako většina voličů, kteří svou neúčastí při volbách do senátu, dali jasně najevo, že je u nás senát jen černá díra na peníze...
    • jako pro kalouska nebo chrapenberga?
  • Ale to jsem už psala dávno, že je senát luxusní domov důchodců, do kterého oni senátorští důchodci ani nechodí...Jo, ale když se rozdělují zájezdy - senátoři pravidelně vyjíždějí do světa "uzavírat různé smlouvy" - to dorazí všichni...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit