Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak jsem psal již dříve, tento člověk si nezaslouží takovou úctu, jaká mu má být prokázána přijetím zákona. Jen bych opakoval co zde bylo již napsáno, ale každý normální, tiskem a bulvárem neovlivněný, člověk ví, že Havel patřil k těm, kterým nešlo o nějaké blaho této republiky ale naopak, kázal vodu ale sám pil víno. Byl to jeden z hráčů na poli politickém, který přispěl k celkovému i morálnímu úpadku této republiky, za což byl na Západě vždy dobře odměňován, asi každý ví o čem mluvím. Zradil tento národ, přihlížel jak se tato země ničí, tuneluje a rozkrádá a sám neoprávněně získal majetek (vzpomeňte či dohledejte si jeho první projev) bez ohledu na minulost. Tomuto člověku má být projevována úcta?????? Nikdy!!!!!!!!!
  • Václav Havel je symbol mravní čistoty, humanitární obr a prezident, kterého nám závidí celý svět.
    • Anonyme, naprostý souhlas, sám jsem se o tom ve světě přesvědčil.
  • To znamená že kdyby teoreticky bylo zpětně dokázáno že rodina havlových kolaborovala tak se nic nestane protože podle zákona to bude nepostižitelné nějak nerozumím potřebe vydávat takovýto zákon.
    • Romku, přesně tak. Zákon má vyjadřovat PRAVIDLO CHOVÁNÍ a nikoli konstatovat, že něco je nebo není. To jako kdyby se vydal zákon, že Zeměkoule obíhá kolem Slunce.
  • Kdyby Havel žil, mohl se kouknout na demonstrující studenty a utrousit. .."v národě je blbá nálada. Je to moje zásluha!.....
    • Možná se dívá a píše další veledílo "Stávka" *1*
  • Ono si nevyberete.
    Je jedno jestli se jedná o zákoně, které jsou pro nás zbytečné, nebo o tom komu udělit řád za co koliv. Hlavně, že to nám nijak nepomůže snad jen k tomu, aby nás to štvalo. A na druhé straně, aby byla prokázána nějaká jejich práce. Tak se prostě na nás přitvrdí atˇ je to daňový sistém, poplatek na povodně a další bejkárny, aby bylo co rozkrádat.
    Je třeba si uvědomit, že tato vlády lidem nepomůže a jen je obírá ze všech stran.
  • Místo toho aby jednali, jak se potichu rozpustí, aby ušetřili státní kasu, tak tvoří zákony o jednom velikém h...ě. Zřejmě budou muset být vyhozeni oknem......
  • Jediná zásluha toho šmejda spočívá v tom, že na rozdíl od svých zlodějských kumpánů, je on už po smrti. *16*
  • Co takhle schválit zákon že Hurvínek nemůže mít děti protože ho má dřevěného.Potřebnější by byl zákon o povinném prokazování nabytého majetku finančnímu úřadu tak jak je to v Rakousku .Taky je třeba urychleně zrušit anonymní akcie na doručitele . Na tyto nejdůležitější zákony v boji proti korupci ale čas nemají. Uměle vytvářený kult Havlovy osobnosti vede k tomu že občany bude Havel spíše iritovat než že by k němu cítlli uzákoněnou úctu.Umne ten humanitární biombarďák nikdy žádnou úctu neměl a ani nebude mít i když bude uzákoněna.Čest práci exsoudruzi. *12*
    • Hezky si to napsal. Protože to, o čem píšou, že s o to Havel zasloužil tu ani jedno, ani druhé není ( svoboda,demokracie) je tady jen jeden velký neskutečný chlív a vytunelovaná a rozkradená země!!! Vláda má dělat v první řadě zákony prospěšné pro lidi této země a ne takové paskvily vyplozené různými Bendy a jemu podobobným, kteří neumějí ani opsat diplomku.
  • Se zákonem o Havlovi by bylo možno souhlasit za předpokladu, že by zněl takto: "Havel se zasloužil o svobodu pro zločince,které amnestoval a kteří dále vraždili ,o svobodu a demokraciii pro zloděje,rozkrádače a korupčníky a svobodu a demokracii pro bezdomovce a chudé a jejichž dětem,bohatí mohou nadávat SOCEK .Nastartoval rozdělení republiky
    • Musím jen souhlasit i když Havel byl jen nastrčená figurka.Psal jsem to jinde,když začal v 89 tak jsem přestal kouřit abych ho přežil! To se mi splnilo a nekouřím stále a třeba se dožiju doby kdy padne tento zlodějský systém !!! Jsem o trochu mladší než byl ten zloděj ale třeba mi to vyjde !!!
  • Takže to ted znamená, že kdokoliv bude kritizovat a zpochybnovat Havla, může jít do vězení. Je to stejný princip, jako svého času uzákonění vedoucí úlohy KSČ, kde toto bylo vloženo do ústavy v roce 1960. Kam jsme to dospěli ??? !!!!
    • Internet je plnej informací o tom co byl vlastně zač,stačí jen chvilku hledat.Opilec kterej se svými "přáteli" propíjel peníze který dostával ze zahraničí na podporu odboje proti komunismu.Jako potomek kolaborantů přesto dostal nazpátek majetek zabavený Benešovými dekrety a spousta dalších poměrně zajímavých informací.Je možné,že ledacos z toho není pravda,nebo jsou řekněme poněkud upravené,ale říká se "na každým šprochu,pravdy . . ." Proč tohle "špinění" našeho hrdiny nepostavit mimo zákon že.Obzvlášť když nám po něm pojmenují letiště.Celou tuhle vládu gaunerů postavit ke zdi. *16*
      • Ještě se po něm pojmenují obce, města, hrady, zámky, auta, jízdní kola, možná i hospody atd. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit