Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bylo by důležité vědět, zda pan senátor rozpozná čecha od čečence. Dělá jim to problém.
    • U některých rozdíl není. Jaký je rozdíl mezi prezidentem a hulvátem z nádražní putiky ?
      • Ten, ze hulvat z nadrazni putiky si "pussy" zive predstavuje a maluje ji po zdech a president
        /podle me spravne/ rika, proc "pussy" jsou pro nej "pusy" a proc je prave proto nevyznamenal, v.le, v.le Any. Rozdil mezi prekladem a predstavou neceho bys uz mohl chapat. Ja bych take
        "mr.ani za medvezonka" a "cpani kurete nekam do "pussy" nevyznamenaval*1*
      • Any: Ty nevíš? Tak to jsi na tom hodně špatně *1*
      • *2* *1*
  • Hmmm,to uz musi mit amici hodne stahnute sverace kdyz se boji naseho ceskeho Jelcina.
    • Ten nas /zatim/ CR za flasku vodky neprodava, a nevsiml jsem si, ze by za nej vznikl v CR
      Berezovskij nebo Chodorkovskij/ to spis za kikiny a jeho boys/. *3*
    • Nothing : Český Jelcin? Mam dojem, že to byl rus. Zeman se mu nepodobá ani náhodou.
  • Havel byl proamerickej hajzl, blbove tu vubec nic nechapou ty vole...
    • Tak ! Točna ! Maladec !! Blagadarju vas....
      • Dzerzinskij, Fistejn i Dobrovsky jsou stejne narodnosti. I s Kaganovicem, Porosenkem a Jasenjukem.
  • https://www.youtube.com/watch?v=W5Unk0MDTsE

    Tak myslim ze na ne nemame
  • je zajímavé že všichni jejich reprezentanti jsou mimořádně odpudivých obličejů, ten Kerry taky.
  • Odkaz pana Václava Havla dnes ve Spojených státech zazněl s velikou silou. Já i moje stará maminka, která si za komunistů dost vytrpěla věříme, že stejně tak morální hodnoty, které pan Havel vždy prosazoval opět stmelí národ proti Zemanovi a jeho destrukci všech norem vyspělé společnosti. Moc v to doufáme.
    • Havel prosazoval morální hodnoty tak vehementně,že mimo jiné pustil na svobodu tisíce darebáků nejhrubšího zrna,podílel se na totálním ekonomickém úpadku naší země etc-c.Byl to jen žvanil,který neměl ani maturitu,pouze plnou hubu řečí.Nemám důvod si jej vážit.Ipřevrat za něj udělali jiní a navíc on na tom žádnou velkou zásluhu neměl,tu už dávno započal Gorbačov svou poltikou,protože nechal všechny své satelitní státy bez podpory a jen průběh převratu si každá země prodělala po svém takže s nějakým Havlem běžte víte kam,vlezdoprdelka a opilec což potvrdila i jeho žena Olga v televizi v přímém přenosu.Byl to jen smutný komik a loutka.
    • Tohle je připomínka úžasné naivity, kterou neporazilo ani čtvrt století.
      Nestačím zírat, zda normální člověk může tohle vyslovit.
    • Pravda, prosazoval ale nedodržoval. V tom je původ dnešních problémů. Václav by l idealista a slaboch.
    • Romana Zukalová(anonym)
      Odkaz pana Václava Havla dnes ve Spojených státech zazněl s velikou silou. Já i moje stará maminka,....

      Prominte,nevedel jsem,ze mate tak bohate rodice,aby Vam poridili tak dlouhe vedeni.
      Zkontrolujte si laskave ,zda mate zavrena okna a poradek na zahrade,aby Vam ten transkontinentalni psouk z pekelneho odkazu pana Václava Havla ,ktery dnes ve Spojených státech zazněl s velikou silou,nezpusobil skody na majetku nebo neodnesl sklenik.
    • Pokud tady mluvíte o morálních hodnotách a nějakém odkazu alkoholika , tak jste na tom dost špatně se svým charakterem nebo jste absolvovala lobotomii !!!!
    • největší destrukcí všech norem vyspělé společnosti bylo humanitární bombardování bratrského Bělehradu, které náš pan prezident Havel tvrdošíjně obhajoval
      • to bylo nejstrašnější,bratry srby jsme zradili,naše odvěké spojence,stím se těžko můžu vyrovnat,havel byl srovnaný hned
        • ano, normální Čech to nikdy nepochopí
    • Všichni dem*nti, nemakančekové - havloidi a pravicová lůza za komunistů trpěli. A to je dobře. Alespoň vědí, co je v budoucnu spravedlivého čeká.
    • proč by měl něco tmelit proti zemanovi,zeman byl řádně zvolen v demokratických volbách,jenom havloidům a fon sajrajtům se to nelíbí,to je jasné havlův odkaz má od demokracie daleko,havel byl americký válečný štváč
      • Juro, soudruhu, teď jsi uhodil hlavičkou o hřebíček. Jenom si dávej pozor aby tě z toho rozčílení, že pana Havla ocenili naši američtí přátelé, netrefil šlak.
        Čest, soudruhu
        • američan nebyl nikdy můj přítel
    • Velice hezké, k tomu se rád připojuji.
      • Já taky ale pořádnou ťafkou do tvého rypce tečko.
  • Vlivný americký senátor John McCain by neměl podporovat takové, špatné postupy a míchat se do věcí i zemí v tom a tak.., co by on sám nechtěl, aby se jednou v úplně stejném principu stalo v jeho zemi a jeho spoluobčanům, což by si jistě nepřál nikdo rozumný se zdravým mozkem ..Jak by se mu líbilo, když by jednou Rusko, Čína a např.Indie a další.., což už by byla sakra obrovská, nátlaková síla, včetně jaderné.. se společně pragmaticky "usnesli", že USA jsou prostě taky nebezpečím míru, svobody a demokracie světa.., rozdělili by si u ní oblasti svých ekonomických, kapitálových, "výsostných a strategických zájmů" v tom, že by okolo začali taky stavět "mírové základny" a začali podporovat americké menšiny, černošské obyvatelstvo, tzv.nelegály, čiže otroky za pár šupů či i zadarmo..a jiné nespokojence.. v boji o "nezávislost, svobodu a demokracii" s cílem svrhnout systém i vlády a posílat tam zbraně a "poradce" s tím, že by jim ještě napařili "sankce" za drzost ? Nelíbilo že ?!!!..,ale přesně tohle USA od počátku své podstaty dělala "doma" a nyní i po celém světě a nutí do toho vydíráním i své spojence, bez ohledu na obyvatelstvo daných zemí i jejich zájem a kteří často jen brání svoji zemi i rodiny a do cizí nelezou s cílem celosvětově rabovat a vnucovat každému "výhodné", vazalské "půjčky" co pak nikdo nikdy už nesplatí a tak se tohle šíří jak mor !!!
  • Bolševici si tady udělali rudou "pitějnuju" a vztekle plivají kolem sebe. *1* *1* *1* *1* *1*
  • To je nástup nové totality tentokrát zprava, ufff
  • Zemanovi brzo soud nařídí ústavní léčbu, vzpomeňte na má slova. Delirium tremens - prvotní příčinou je návyk na alkohol, bezprostředním startérem deliria je přerušení užívání alkoholu – typicky pokud se pacient v opilosti zraní a je hospitalizován.
    Alkohol působí na přenos nervových signálů, především ovlivněním metabolismu kyseliny gamaaminomáselné – GABA a dalších neurotransmiterů. Při vysazení alkoholu chybí jeho tlumivý účinek a dochází k zvýšenému nervovému dráždění, neklidu, zrychlení srdeční činnosti, křečím a nemožnosti usnout. Nastávají poruchy emocí – může být nadnesená nálada, euforie či naopak úzkost či agrese. Mohou být přítomné bludy – např. pacient může být přesvědčen, že mu ostatní usilují o život. Může se objevit epileptický záchvat – křeče. *3*
    • Pises z protialkoholicke lecebny? Uz bylo na case, ze te vzali. Az budes preleceny tak se stav: dame ti neco i na tvou paranoiu. *4*
    • Jiříku, mluví z vás vlastní zkušernost? Pan Zeman rozhodně tak daleko nedospěl.
    • Jiříku, nesluší se chodit posr.ný na NET, protože tvůj smrad je cítit i toho co napíšeš. Já vím, že po tom fetu nevíš co plácáš,ale ani to tě neomlouvá. Nejlépe uděláš, když skočíš hajzlu a před tím někoho poprosíš, aby za tebou spláchl
    • Vážený pane Jiříku,
      ovšem máte svoji pravdu, ale názory se různí. Když byl pan Havel jako chlapec tak nikomu nevadilo, že ho na kolenou houpe sám ,,protektorát Čech a Moravy,, a to vám nikomu nevadí !
      Diskutovat neumíte jen sprostě nadávat a hlavně ,, do všeho povídat,,. Takže prosím, něco nejprve dokažte a potom můžete radit. Jednou jistě pochopíte myšlenku prezidenta, ale to bude pozdě. Petr
      • Vážený pane Petře, já myšlenky alkoholiků nezkoumám. Nejsou totiž svéprávní a chovají se všichni stejně, ať říkají co říkají. To je lékařsky prokázáno. A kdo koho kdy houpal na kolenou mne také moc nezajímá. Myslím si, že když chceš psa bít, klacek si najdeš. Jsem zkušený vyrovnaný člověk a nedám na nějáké žvásty ideologů. A komunistických obzvlášť. Jiřík
    • Dostaneš tečko jednu takovou že spolkneš protézu a skončíš v hospici.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší