Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pana Zemana nám můžou jinde závidět, nebojí se proti lumpům vystoupit, sláva mu.
    • Ty mas ale inteligentni názor.
      Asi budes dosti v obraze,tak nam napis,procpak s tim soudruhem prasedentem letel svazak Necas do Ciny.
  • Pro Jitku ,

    nejen US hitlerčíci se pasovali do role vládců světa , ale i další západní hitlerovsky režimy !
    Bůh nás před touto bandou psychodiktátorů , světových teroristů a válačných zločinců ochrańuj !
    • Pro Pepina

      Máte pravdu, jenže způsob jejich manipulace s lidmi, národy - nevím, jestli to ten Bůh vidí. Už by nám mohl vnuknout myšlenku a osvítit ty bezmozky.
  • k u r v y americké,vy zmrdi,jak já vás nenávidím,až bude k vůli vám válka,a půjdu na rusa tak první postřílím všechny velitele kolem sebe
    • Ne, ne! Jura bude v týlu jako provianťák-PZH.
    • Jo mám v plánu to samé *3*
    • Vlastizradce?
      Tobe flintu do ruky nikdo neda,nebot BISka te ma pod kontrolou,a v pripade konfliktu budes zlikvidovan i s celou tvoji dementnirodinou. *3*
      • tebe bych zlikvidovál jako prvního,debile
        • Chapu,jenze na to rudej dobytku nemas housle.
          Tak ti doporucuji sebevraždu.Stejne jsi pro svet zbytecny... *10*
  • Amíci, ať je u nich slavný a vlivný kdo chce by se měli především starat sami o sebe. Měli by si zamést před vlastním prahem. Jenže je to podivný národ sběraniků a přistěhovalců a tak se rozlézají po světě, trousí rozumy a dělají především binec v jiných státech. Vždyť ty bojůvky a války co začali. Už mně štvou ty jejich vlivy a tlaky, TV ani nezapínáme - jen jejich kraviny jedou. Mám jich plné zuby.
  • Je třeba,aby naší pratele z USA nikdy nepovolili vstup na jejich uzemi vsem komunistum z CR,v první rade polistopadove luze proskolene v Prognostickem Ustavu KGB/StB/KSC/CSAV !!!
  • Na Tiscali je putyka 4.cenové skupiny a chodí sem komunistická lůza šířit fašistickou propagandu podle pokynů ruských tajných služeb.
    • Stále existují omezenci, co si pletou Musoliniho Itálii se SSSR o němž si myslí, že je to RF.
  • Ten lidský zmetek by měl přestat strkat svůj zlodějský čumák do cizích zemí a přestat se štvanicema na druhé. Majdan si může dělat v USA, když po tom tolik touží. Je krásné, když tento sedmilhář chce hodnotit morálku druhých.
    • Nejvíc je zajmá energetika ( dostavba Temelína) né Zeman. Tady mají placené provokatéry a hloupí lidé jim to žerou.
  • Zeman je zločincem,jako další prognostik s.Pruzinsky!
  • US zločinci jako je gauner Cain , Kerry , Obamgutan Hussein a další , měli už hodně dlouho viset na šibenicích !
    Stydím se za čechostánskou bandu kolaborantů , která pod vedením pucfleka Sobotky , oddaně líže US hitlerčíkům řitě !
    Fuj , hnojii !
  • A já jsem zase velmi znepokojen tím, jak se Americká vláda otevřeně se*re do svrchovanosti jiných států a svých spojenců, diktuje jim, jak mají postupovat a jak se mají chovat a pokud se chovají jinak, tak v těch zemích podporují protesty, nepokoje a revoluce a snaží se narušit jejich stabilitu. Viz toto pondělí a fanatickej dav proamerických zaplacených komunistů s červenými vlaječkami. Kdo jinej než komunisti používá takto červené vlaječky??
    • Máš recht Mařenko, je to hnus!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit