Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gaheris

    S takovou milkou sluníčkářskou to slováci vyhrajou, a Halík ten starej šejdíř tam chyběl !!!

  • Ty jsi opravdu srandovní, to že je někdo adoptovaný do feudální rodiny je zárukou morálky??? Jak ty jsi mohl vychodit základku je mi záhadou!!!

  • No běž na ulici a neschovávej se za html , slabochu.

  • Proč mi to připomíná žehnání fráterníků v  křižáckých válkách za účelem šíření té jediné pravdy. Demo-grácie v přímém přenosu. A možná by blondýna mohla taky prosadit církevní restt. na Slovensku , to by byl teprve Mister stick!!!!!

  • Milý příteli dzixi:

    a) volič jsem

    b) mezi ty debily podle mého názoru nepatřím a nikdo mi zatím nedokázal opak.

    😉😀


  • Existuje milý Občane jedna písnička od V+W - o tom, že šaty dělaj člověka. Přehrajte si prosím její text. (asi budete znát).

    Je snad jedno, co nosím a jestli mám před jménem "von." To z nikoho ještě morální autoritu nedělá.

    Ale to Vy dobře víte. Jen chcete někoho "pošťouchnout?"😉

  • Vy pane Lesáku tu dámu nějak znáte? 

  • Doporucuji Halikovi, aby se vice venoval cirkvi, nez politice.

  • Myslí si snad pisatel, že lepší by byly ruble z CCCP, kontakty na korupční prostředí?


  • dzixy
    Občane, občas Ti zapálí, ale tentokrát jsi jaksi pomatený, když v Halíkovi a hraběti vidíš morální hodnoty. Ale je pravda, že každý má jiný zrak, sluch i mozek. Proč ne i Ty, občas.
  • dzixy
    Občane, jsi volič? Když ano, kde je záruka, že mezi ty "debily" nepatříš i Ty?
  • dzixy
    No Slovensko " S pánom Bohom", když ji žehnal Halík. Slováci dlouhou dobu snášeli Ficovou totalitu a proto zřejmě udělají chybu, že si zvolí pravý opak Ficovců. Mají však dost smůlu, protože prezident ani na Slovensku nemá nijak velké pravomoci. A mít prezidenta, coby morální figuru,  pro Slovensko není řešením. Ale ať to zkusí, když už jim není rady. A komu není rady, není ani pomoci. Přesto Slovákům přejí šťastnou ruku a hojnou účast u voleb.
  • Aha, takže "bývalí" komunisti a konfidenti StB jsou přátelé 😯

    Bývalý komunista a bývalý StBák je totéž co "bývalý" černoch.😉

  • Naši debilové nejsou v opozici, bohužel právě naopak. To je dáno tím, že mezi voliči jsou ze značné části debilové.

  • Myslím, že je v podstatě úplně jedno, kdo bude slovenským prezidentem. Stejně to nic nezmění. Jedině z estetického hlediska by bylo příjemné dívat se na nějakou hezkou prezidentku která by byla něco jako růže mezi záplavou toho chlapského trní.....🙂 

  • Bylo, v pohodě.

  • Tak držíme palce paní ,na slovensku jak se zdá mají poslední dobou lidé čuch na slušné prezidenty.

  • Dana

    Vy si myslíte, že propadne a půjde , tak jako ti naši debilové do opozice?

    To je možná věc, když ji tak chválí ti co nevyhráli nikdy žádné volby a to druhé a přímou volbou to je darda co???

  • Dana

    Jasně a srozumitelně , už zase rozdělujete a hledáte nepřítele, tam, kde není....

    U nás máme vystaráno a Slováci ať si sami zvolí , když si myslí, že potřebují paní co jí podporují naši , kteří nikde neuspěli, proč by jsme jim to nepřáli!

  • Dana

    Tak to ji dal požehnání Lucifer!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit