Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Podpora od Halíka a Schwarzenberga má silnou vypovídací hodnotu o jimi podporované osobnosti. Tato podpora vydává jasné poselství občanům v tom smyslu, že Čaputová je  pro slušné lidi nevolitelná. Jinak je samozřejmě věcí Slováků koho si zvolí, jen oni si ponesou důsledky své volby. Jenom mám trochu obavy, aby po zamoření Slovenska migračním marasmem nevyžadovala Čaputová od nás solidaritu s tím, abychom převzali aspoň pár stovek tisíc migračních nájezdníků a tak Slovensku aspoň trochu odlehčili. Stačí si vzpomenout na Merkelovou, která se nikoho neptala a pozvala milióny migračních nájezdníků a pak požadovala od nás solidaritu a pro Evropské státy povinné migrační kvóty. Dobrodružná vítací politika již naštěstí vychází z módy, příliš moc utrpení přinesla a příliš moc obětí.
  • Pan Halík je kněz a von Schwarzenberg je šlechtic, tak to samo o sobě vypovídá říká hodně o morálních hodnotách. A pokud se o pí Čaputové vyjadřují příznivě, tak to jistě má značný morální podtext.

   Kdyby ji však chválil nějaký "bývalý" komunista a konfident StB a ještě by k vyjádření použil bonmoty ze IV.cenové, to by však bylo na pováženou. 😉

   • Ty jsi opravdu srandovní, to že je někdo adoptovaný do feudální rodiny je zárukou morálky??? Jak ty jsi mohl vychodit základku je mi záhadou!!!

   • dzixy
    Občane, občas Ti zapálí, ale tentokrát jsi jaksi pomatený, když v Halíkovi a hraběti vidíš morální hodnoty. Ale je pravda, že každý má jiný zrak, sluch i mozek. Proč ne i Ty, občas.
    • Existuje milý Občane jedna písnička od V+W - o tom, že šaty dělaj člověka. Přehrajte si prosím její text. (asi budete znát).

     Je snad jedno, co nosím a jestli mám před jménem "von." To z nikoho ještě morální autoritu nedělá.

     Ale to Vy dobře víte. Jen chcete někoho "pošťouchnout?"😉

   • Dana

    Jasně a srozumitelně , už zase rozdělujete a hledáte nepřítele, tam, kde není....

    U nás máme vystaráno a Slováci ať si sami zvolí , když si myslí, že potřebují paní co jí podporují naši , kteří nikde neuspěli, proč by jsme jim to nepřáli!

    • Aha, takže "bývalí" komunisti a konfidenti StB jsou přátelé 😯

     Bývalý komunista a bývalý StBák je totéž co "bývalý" černoch.😉

   • Znám z nedávné historie kněze, kteří hajlovali HItlerovi, znám také šlechtice, kteří loupili a mordovali až byli umravněni králem. Ztrátou hrdla. Jak Halík, tak ten druhý adept na ctnost jsou jejími opaky. 😈

 • Jak je to možné, že se ten křivák vměšuje do Slovenských voleb.

  • palec nahoru.
 • Ajajajajaj. Pokud někomu žehná Halík, přítel migrantů a fanatický podporovatel nového světového řádu, tak to moc velký vlastenec nebude. Přeju slovákům, aby vzali rozum do hrsti a volili kohokoli jiného, než tuhletu.

  • naprostý souhlas
 • Upřesnění.Není žádný pan Halík.Je všeobecně uznávaný záškvara, kterého část církve naprosto zavrhla.Prokázalo se navíc, že část jeho "jakože autentických publikovaných textů", jsou jen přepisy toho, co už někdo napsal.Navíc tady tento jakože kněz, je profesionálním pozývačem africké a muslimské havěti k nám.Naparovat se jako kněz, mu jde ze všechno nejlépe.Holka pokud ti tady tento požehnal, vyfičíš převelikou rychlostí.

 • Dana

  Tak to ji dal požehnání Lucifer!

 • Jndrich
  Paní Čaputová je nejlepší volba. Snad na Slovensku nezvítězí debilita jako u nás.
  • Dana

   Vy si myslíte, že propadne a půjde , tak jako ti naši debilové do opozice?

   To je možná věc, když ji tak chválí ti co nevyhráli nikdy žádné volby a to druhé a přímou volbou to je darda co???

   • Naši debilové nejsou v opozici, bohužel právě naopak. To je dáno tím, že mezi voliči jsou ze značné části debilové.

    • No běž na ulici a neschovávej se za html , slabochu.

    • dzixy
     Občane, jsi volič? Když ano, kde je záruka, že mezi ty "debily" nepatříš i Ty?
     • Milý příteli dzixi:

      a) volič jsem

      b) mezi ty debily podle mého názoru nepatřím a nikdo mi zatím nedokázal opak.

      😉😀


  • Nejlepší v čem? Dolary z USA, kontakty na korupční prostředí? Svou neznámostí a nevýznamem? V čem?

   Vyhraje Harabin.😈

   • Myslí si snad pisatel, že lepší by byly ruble z CCCP, kontakty na korupční prostředí?


 • josef.servit.9

  Čaputová má v tváři ublížený výraz od narození! Požehnání od Halíka je průšvih, ten je na slovensku neznámá figurka.V plné parádě a slunci.

 • A proč jí to nikdo neřekl? Proč neví že tady tento zdejší kolík  je obyčejný vyvrhel. V cirkvi jej nikdo vážně nebere. Je vystudovaný-nevystudovaný, je ostrý sluníčkář který by sem přizval nejlépe celou Afriku. To už na tom musí byt holka dost zle, že si nechala požehnat od něčeho takového. A přitom vypadala tak slušně.

 • to snad nemyslí vážně !!!!! sluníčka, vítači, neziskovky, soros, kníže a teď vlk v rouše beránčím Halík !! přeji Slovákům upřímnou soustrast jestli vyhraje tato nádhera obdivující invazní druhy zvířat /králíci v Austrálii, americké včely a mravenci, sarančata apod./, rostlin /bolševník/ a parazity /lišejníky/.
 • Osmdesát roků po zradě Slováků (14.3.1939 vznikl "Slovenský štát")...

  České země se nikdy neměly se Slováky spojovat a měly tvrdě požadovat válečné reparace - stejně jako od Německa...

  • Kdyby Länder der Böhmischen Krone (Země Koruny České) a Felvidék (Horní Uhry) zůstaly součástí Österreichisch-Ungarische Monarchie (Rakousko-Uherská monarchie), nemuselo vůbec dojít k WW2.

   Avšak nacionalista Beneš (malé postavy!) se svými poskoky vycházeje z blábolů 19. stol. o příbuznosti podle jazyka (Kollár: "Všichni jedné matky slovanské jsme děti" atd.), nikoli občanské, t.j. tradiční, kulturní, civilizační atd., ti si vymysleli, že ČSR je prý "národním státem" jakéhosi prý "československého národa". A všichni původní občané, jejichž mateřštinou byla po předcích němčina, maďarština atd. se ve vlasti svých předků najednou stali cizinci.

   A pokud jde o reparace. Co těch víc jak 3 miliony původních obyvatel, kteří se "provinili" tím, že jejich mateřštinou byla němčina a po konci války byli okradeni o svůj majetek po předcích a brutálně vyhnáni ze země (mnozí to zaplatili i životem)? Obyvatelé Brna museli jít do Rakouska pěšky (!) a ti kdo nedošli (staří lidé) ti dostali "ránu z milosti" a byli při cestě zahrabáni do země. Kdy tito lidé, či jejich potomci dostanou reparace?

   • Těch - více jak 3 miliony původních obyvatel německé národnosti - se provinilo zejména tím, že ukradlo - a do roku 1945 využívalo majetek - co tu byli nuceni zanechat jejich bývalí židovští spoluobčané na území onoho Protektorat Böhmen und Mähren - ukradli i majetek Čechů, kteří byli nuceně odsunuti (nebo raději sami odešli po Anschluß českého pohraničí v roce 1938) z území, které do té doby obývali, a kde hospodařili.

    Těch - více jak 3 miliony původních obyvatel německé národnosti - se provinilo zejména tím, že PŘIJALI ŘÍŠSKONĚMECKÉ OBČANSTVÍ (a zřekli se občanství československého)!

    Byli tedy odsunuti na území nástupnického státu - do Spolkové republiky Německo, někteří do Rakouska - pokuď prokázali, že tam mají jakés takés kořeny!

    Vše podle hesla z roku 1938 - kdy řvali "Heim ins Reich" (česky "Domů do říše"),  jejich slogan objevující se už od roku 1920!

    Bylo jim tedy umožněno "Heim ins Deutschland" uskutečnit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit