Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem to také jako žert pochopil a ve stejném smyslu jsem také odpověděl. Jistě to tak bylo chápáno.🙂

  • Já pí Čaputovou volit nebudu, protože nejsem občanem SR a nemám tam tudíž volební právo. Necítím proto potřebu tuto kandidátku hodnotit a "radit" Slovákům, zda ji mají či nemají volit. Pro mne osobně existují jiné, mnohem důležitější věci.

  • Jistě, psal jsem, že jde o žert. Také jsem nad tím nijak nemudroval. Třeba jen proto, že je pan Duka vyšší šarže. 😇


  • Pověz, občane, co příznivého ses dozvěděl? 

    Bylo to také toto?😈

    https://www.youtube.com/watch?v=SlioyI1M5k4

  • Těch - více jak 3 miliony původních obyvatel německé národnosti - se provinilo zejména tím, že ukradlo - a do roku 1945 využívalo majetek - co tu byli nuceni zanechat jejich bývalí židovští spoluobčané na území onoho Protektorat Böhmen und Mähren - ukradli i majetek Čechů, kteří byli nuceně odsunuti (nebo raději sami odešli po Anschluß českého pohraničí v roce 1938) z území, které do té doby obývali, a kde hospodařili.

    Těch - více jak 3 miliony původních obyvatel německé národnosti - se provinilo zejména tím, že PŘIJALI ŘÍŠSKONĚMECKÉ OBČANSTVÍ (a zřekli se občanství československého)!

    Byli tedy odsunuti na území nástupnického státu - do Spolkové republiky Německo, někteří do Rakouska - pokuď prokázali, že tam mají jakés takés kořeny!

    Vše podle hesla z roku 1938 - kdy řvali "Heim ins Reich" (česky "Domů do říše"),  jejich slogan objevující se už od roku 1920!

    Bylo jim tedy umožněno "Heim ins Deutschland" uskutečnit...

  • Znám z nedávné historie kněze, kteří hajlovali HItlerovi, znám také šlechtice, kteří loupili a mordovali až byli umravněni králem. Ztrátou hrdla. Jak Halík, tak ten druhý adept na ctnost jsou jejími opaky. 😈

  • Nejlepší v čem? Dolary z USA, kontakty na korupční prostředí? Svou neznámostí a nevýznamem? V čem?

    Vyhraje Harabin.😈

  • Co to znamená být aspoň trochu evropský? Já sice znám hodně evropských hodnot, ale málokdo je respektuje. Nejvíce je nerespektují ti, kteří je vyzdvihují do nebes. Takže máte slovo. Rád si čtu humorné příspěvky. 😈

  • Upřesnění.Není žádný pan Halík.Je všeobecně uznávaný záškvara, kterého část církve naprosto zavrhla.Prokázalo se navíc, že část jeho "jakože autentických publikovaných textů", jsou jen přepisy toho, co už někdo napsal.Navíc tady tento jakože kněz, je profesionálním pozývačem africké a muslimské havěti k nám.Naparovat se jako kněz, mu jde ze všechno nejlépe.Holka pokud ti tady tento požehnal, vyfičíš převelikou rychlostí.

  • Harabin není menší zlo, je to záchrana a balzám pro Slováky i pro nás.

  • josef.servit.9

    Čaputová má v tváři ublížený výraz od narození! Požehnání od Halíka je průšvih, ten je na slovensku neznámá figurka.V plné parádě a slunci.

  • Pan Halík je kněz a von Schwarzenberg je šlechtic, tak to samo o sobě vypovídá říká hodně o morálních hodnotách. A pokud se o pí Čaputové vyjadřují příznivě, tak to jistě má značný morální podtext.

    Kdyby ji však chválil nějaký "bývalý" komunista a konfident StB a ještě by k vyjádření použil bonmoty ze IV.cenové, to by však bylo na pováženou. 😉

  • Tak to tedy nevím proč nikoli pan Duka a proč pan Halík. Ale necítím potřebu nad tím dumat.

    Kdyby se mě páter Halík tak dotýkal s podivným výrazem v tváři, tak bych možná taky vypadal trochu "poděšeně". 😀😉

  • Zase trochu lehčeji a s úsměvem.

    Všiml jsem si "šťastného" výrazu té dámy.

    Asi bych také neměl radost, kdyby se mě páter Halík tak dotýkal s podivným výrazem v tváři. 😛 

    Není ta paní kandidátka trochu poděšená? Proč právě páter Halík? Proč jí nepožehnal pan Duka? 

  • Jndrich
    Paní Čaputová je nejlepší volba. Snad na Slovensku nezvítězí debilita jako u nás.
  • palec nahoru.
  • Podpora od Halíka a Schwarzenberga má silnou vypovídací hodnotu o jimi podporované osobnosti. Tato podpora vydává jasné poselství občanům v tom smyslu, že Čaputová je  pro slušné lidi nevolitelná. Jinak je samozřejmě věcí Slováků koho si zvolí, jen oni si ponesou důsledky své volby. Jenom mám trochu obavy, aby po zamoření Slovenska migračním marasmem nevyžadovala Čaputová od nás solidaritu s tím, abychom převzali aspoň pár stovek tisíc migračních nájezdníků a tak Slovensku aspoň trochu odlehčili. Stačí si vzpomenout na Merkelovou, která se nikoho neptala a pozvala milióny migračních nájezdníků a pak požadovala od nás solidaritu a pro Evropské státy povinné migrační kvóty. Dobrodružná vítací politika již naštěstí vychází z módy, příliš moc utrpení přinesla a příliš moc obětí.
  • Je zcela věcí Slováků koho si zvolí za presidenta/presidentku. Já tu
    paní neznám, ale to co se o ní dovídám v této době, to zní docela příznivě.

    Spíš bychom si měli uvědomit "co" my jsme si malou většinou pouhých 150 184 hlasů zvolili jako svůj "symbol".

  • Jak je to možné, že se ten křivák vměšuje do Slovenských voleb.

  • Vůbec tu dámu neznám. Je to opět kandidát médií a to je mi vždycky podivné. Marketingový produkt a věřím, že před třemi měsíci jí neznalo ani 97% obyvatel Slovenska. 

    No, ať tak nebo tak, je to na obyvatelích Slovenska koho budou volit.

    Jsou na tom podobně jako my - podle mě jde zase o výběr menšího zla, než vynikajícícho kandidáta. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit