Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A kolikrát v životě takhle smekla klobouk? Aha. Asi třikrát. Takže si jdi kecat jinam.
  • tak to toho moc nenasmekáš *1*
  • Jeden jediný příklad kdy mě může Romská kultura či způsob života obohatit.
    • *1* Ej Ty jeden kujone *5*
  • Dobrý večer,chci poznat ty inteligenty,aby se jen neschvovávali,ale byli příkladem pro ty ostatní soukmenovce.Znám lidi ,co studovali s určitými úlevami za svůj původ a stejně byli nepoužitelní...Moje chytré dítě s velkým potenciálem doplatilo na nenadané spolužáky,odešlo na studia a skončilo to tragicky - nebylo s rodinou.
  • "Proto já smekám klobouk hluboce před každým současným vzdělaným a integrovaným Romem"
    .
    A má paní nějaký klobouk?
    • nepotřebuje
  • Domnívám se, že ředitelka romského muzea má štěstí, že po tom svém prohlášení o smekání klobouku toho moc nenasmeká. Dokonce i kdyby prohlásila totéž na ukončené střední vzdělání romů / bez maturity / ani tam by o ruku ze smekání nedošla. Právě v tom tkví věčná neschopnost romů se zařadit do většinové společnosti. Nemají zájem jak o vzdělání, tak ani o práci. Většina z nich. Proč? No přece proto, že různé druhy podpor, co jim stát vyplácí z našich peněz, jim vynáší mnohem více, než pracujícímu občanovi. To je ta jejich pozitivní diskriminace, když i bez práce jsou koláče. *7* *7* *16*
  • srdečně vás všechny gádže zveme do našeho muzea ,já v něm dělám průvodce *1* ,bo sem černý jako holínka *1*
  • honzin58
    Tak to jsi bez práce.
  • co ty víš o vzdělávání? Nedovedeš si představit kolik paseky nepříjemností a permanentního dusna dokáže udělat smečka romů ve třídě. Jak dokáží ostatním dětem mnohdy i romákům znepříjemnit přístup ke vzdělání.A pak tady přijde hlupaňa z ministerstva a chtěla by expedimentovat s inkluzí!Tedy včleňováním. To jako že ostatní děti budou nárazníky k těm darebáků? Pro nic za nic?Hnát to. Hnát to pryč. Všechny podané ruce vyčerpány. Zbývá jen izolace.
  • Nevim proc, kdyz cikani maji stejne moznosti na vzdelani, jako vsichni ...
    • to neříkej nahlaS nebo jsi rasista

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit