Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... neskutečně si užívám neskutečně ubohého primitiva, ale má charita nyní skončila :)))
  • ... už jsem v podstatě odtud odejděnej, protože není důvod zabývat se primitivy jako ty, ale neskutečná tupost hlupáků jako ty, kteří se narodili velkým nedopatřením, ve mě vyvolává vždy občanskou povinnost udělat vše pro to, aby byly prasata jako ty pobíjena, ty trosko :)))
  • mám tady v prasečáku takovou kreaturu v ženských hadrech,která si říká bijec pitomečků,má hrozně malý pero,koktá,má tiky,uhrovitou a mastnou plet a rád se obnažuje před prasaty i jiným dobytkem.Naše prase Vašek si ho oblíbilo a chodí ho prcaat do prdeele .
  • Zajímalo by mě co na té zrůdě veš krnová viděla
    • ... viděla v něm zrůdu, na které se dá vydělat :)))
    • ... tebe, deb*le :)))
      • matkomrde,dostaneš bití..již brzy *1*
        • ... kdepak, ohromně jsem si tě užil jako najvětší trosku na netu, jsi bezmocný ču... :)))
      • alou zpátky do prasečáku ty dobytku
  • PS: Až nabereš váhu a kuráž, chcípáku, napiš, kde a kdy tě umlátím, jinak mě nezajímáš :)))
    • uřežu ti tu tupou palici a pak ti nasseru do krku ty mrdko
  • a zas napiš co ty prase z chlíva děláš s noblesou. To jsou největší perly dne! Prase s noblesou. A připiš jak jsi daleko s tou Simonkou.
    • ... napiš, až budeš umírat ve zvratcích, ubožáku, pochčiji s radostí tvůj ubohý skelet :)))
  • ... není nad bezmoc nejprimitivnějších primitivů na jejich celoživotní dráze k sebevraždě :)))
  • ... jsem tak šťastný, že mezi zdejší zdegenerovance již nikdy nezalezu, deb*le Nr. 1 BIJEC :)))
    • ... ano, píííííííííííííííííííííča hlasuje na primitivním tiscali.cz, machr si vychutnává Danielse :)))
  • Teplouš Semjon Gayínek by se už zase pral, jenže jako mrzák to nedá!!!








    HA HA, HE HE, CHI CHI !!!
  • ... čau, hlasující, opuštěný, primitivní, omylem splozený, celý život se trápící výkale :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit