Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Václav Havel byl skutečná OSOBNOST. Komunisti a kolaboranti Putinlandu ještě po jeho smrti vidí rudě při vyslovení jeho jména. A přitom by mu měli děkovat za jeho heslo "nejsme jako oni". V opačném případě by totiž skončili dílem v kriminále, dílem na nucené nekvalifikované práci a dílem v ústavu pro choromyslné. A místo toho si "naprivatizovali" majetek a jejich zločinecká partaj dokonce straší v parlamentě.
    • dzixy
      Ano, "nejsme jako oni" - muslimové.
  • ... musel bych být primitivní jako BIJEC, abych zde pořád pindal s každým ubožákem :)))
    • vidíš a budeš pindat, dokud budu chtít. Jsi nic. Odpad. Hnůj všech hnojů. Krásný pocit, co?
      • ... mýlíš se, píšeš o sobě, jsi zdrcen, jak na mě nemáš, ale to mě již nezajímá, debílku :)))
  • Skvěle se bavím zdejšími havloidními zvratky oslavujícími kolaboranta Havla. Za dvacet třicet let, až havloidi vymřou, se teprve ukáže, jakou škodu v tomhle státě napáchali. Tak jak za komančů oslavovali Chruščeva, tak nyní převlečeni oslavují komunistu Havla. Dobře jim tak *15*
    • ... autor tvých zvratků nepotřebuje k primitivnímu pobavení IQ přes 10, vypatlo :)))
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/417332-v-belgii-zemrel-prislusnik-stale-delegace-cr-pri-nato.html
  • to se povedlo! Prase z chlíva sedí na baru! A kde máš kopyta? Kam jsi složil tvůj prasečí rypák? Ty jen blafuješ.Prasata chodí na žlab. Ne na bar.
    • ... ohromně se pokaždé bavím, jak primitiv jako ty trpí, jak na mě nikdy nebude mít :)))
      • trefil jsi! Na tebe prase z chlíva opravdu nikdo nemá. Jsi jen takový obecní hnůj,co?
  • bijec teplouš Semjon Gayínek pitomečků má záchvat!!!
    To je fajn!!!







    CHICHICHI !!!
  • ... čau, hlasující primitive, já si na rozdíl od tebe dám havanu u kulečníku s minisukněma :)))
    • BINGO! Se povedlo. Tak prasnice nosí minisukně? Ale lížeš jen Simonce, že? Už jsi se tady dlouho nepochlubil.
      • ... nadosmrti nepřidáš žádné nové slovo, balíku, s*ru tě dokonale, ale už na tebe se*u :)))
    • ... jsem teplej, proto nosím minišukně :)))
      • ... ty nejsi teplej, nadosmrti si nevrzneš, kdo by šukal s posledním primitivem, špíno, že :))
  • ... BIJEC alias dalších 10 jeho jmen zde je jasnej primitiv, to zbývá jenom krabičák, tupane :)))
  • ... milý x, nejsem primitivní jako ty, abych se nedokázal 100x odreagovat lépe, makej :)))
  • V pyžamu bijec pitomeček se teplouš Semjon Gayínek stává tak nějak tvrdě americkej ................. pračůrák!!!






    CHICHICHI !!!
    • ... primitiv jako ty to má spočítané, nikdy z tebe nic kloudného nebude, bezmozku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit