Přejít na výpis diskuzí

Sněmovna vřela: Komunisté se snažili zrušit lustrační zákon

5.2.2014 18:39
78 příspěvků

Poslanci se dnes přeli kvůli návrhu KSČM na zrušení lustračních zákonů. Normy podle komunistů ztratily efekt, pravice je obhajovala s odkazem na ochranu demokratického řádu. Předloha KSČM bude čelit návrhu na zamítnutí už v úvodním kole, jak žádají ODS a TOP 09 a Starostové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Neseženeš, na celém světě neexistuje , jenom se o ní blábolí, ale všude jenom vládnoucí třídě překáží. Takže za ní klidně vydávají třeba i humanitární bombardování, kde USA vraždily raketami v Srbsku děti ve školách a říkali tomu svoboda a demokracie...Přečti si pravdu, kterou zveřejnil na internetu náš profesor docent Rajko Doleček, po matce Srb, který byl přímým svědkem té americké "humanity ", svobody a demokracie. !!! Nu a vládcem v Kosovu je nyní kosovský mafiánský obchodník s lidskými orgány, který tak prodává orgány vražděných Srbů. Jmenuje se Thači....
 • Jo, svoboda je poznaná nutnost. To je Hegelova formulace svobody, jejíž základ převzal K. Marx a doplnil ji o možnost člověka využít tohoto poznání ve svůj prospěch. Buržoasie si vypůjčila právě tuhle Marxovu tézi a snaží se svoje panství vydávat právě za tu "poznanou nutnost". Jenomže panství buržoasie a zlodějů není žádnou nutností, naopak poznanou nutností se stává těze, že je potřeba oné falešné "nutnosti" se zbavit. A to mohou udělat pouze masy lidí, kteří si to uvědomují. A to zločinci vědí a proto udržují většinu světa ve strachu... Hlavními teroristy světa jsou proto samotné USA, vyhrožující po celém světě každému a vraždící nevinné lidi. USA tak překonávají samotný nacismus a Hitlera, jehož jsou největšími obdivovateli...jenom se to snaží zatajit...
 • Komunisté by místo dohadování se o lustračním zákonu,měli upozorňovat na to,že nadále svištíme do státního bankrotu a prosazovat,aby se začalo jednat o ukončení zadlužování této země a nastoupit cestu svižného splácení starými lumpy nasekaných dluhů a to i za cenu,že uvedené bude lumpy a hlupáky hodně bolet.Filip,buďto svým lumpáctvím,nebo svojí troubovitostí, dělá vše proto,aby brzo rozzuřený národ ,v ulicích,linčoval komunisty jako první.|Komunisté by si měli udělat mimořádný sjezd strany a všechny lumpy,kteří se jim od údajné revoluce vyvalujjí u koryt vykopat a nahradit tvrdou levicí mladé generace.Jedině tak mohou být komunisté přínosem pro tuto zemi.
 • Že všechny tzv. pravicové strany jsou prosáklé estébákama, to ti nevadí, ubožáku?
 • Socky kvičí na diskuzi. Běžte makat.
 • Donedávna jsem myslel, že ten pověstný v plotě kůl pana Wericha zde zastupuje pouze značka tečka.Nyní zjišťuji, že i JUDr. může býti vůl!Ale nakonec on každý kleštěnec a nebo "buzík" je svým způsobem postižen!
 • On používá na 50 nicků.Já píši pod jeho tečkou proto, aby nemohl opakovat a krást můj nick, takhle musí psát svoji "tečku" také. A je nás tady teček víc, aby ten blb nemohl používat naše nicky. Z textu už poznáte, kdo je kozomrd a kdo ne....
 • Jistě, zato Hitler, Himmler a podobní byli velcí lidumilové, které obdivuješ, že ??? Asi bys potřeboval opravdu už psychiatrické vyšetření- mám pocit, že jsi zralý na ústav. Po plyšáku už zemřel přes milion lidí bídou !!! I díky takovým, jako ty !!! Každoročně umírá u podvýživy a zimou kloem 50ti tisíc lidí, takže ten milion není vůbec za 24 let nadsazený...
 • Tento způsob státu se mi zdá poněkud nešťastný.Po tzv. sametové revoluci byl tento stát totálně vytunelován a rozkraden.Podle lustračního zákona byla většina lidí , kteří se podíleli na tom, že na každého obyvatele připadal majetek 150 tisíc uznána za zločince, a my jsme se přes různé transformace vedené tak zvanými demokratickými stranami, počínaje ODS a konče ČSSD dostali do situace, kdy dnes na každého obyvatele připadá dluh 170 tisíc, Máme téměř 700tisíc nezaměstnaných, obrovskou armádu bezdomovců, jeden a půl milionu obyvatel žije pod, nebo na hranici chudoby, mnohé děti nemají peníze na učební pomůcky a na obědy. o lyžařských a plaveckých kurzech nemluvě.téměř z panického strachu, že by někdo mohl opět dosáhnout toho, že budeme potravinově soběstační, že děti budou dostávat školní pomůcky zdarma, nebudou nezaměstnaní a bezdomovci, bude bezplatná lékařská péče a hlavně proto, aby nemohli býti jakkoli postiženi ti, kdo republiku rozkradli a vytuneloval je nutno uchovávat lustrační zákon v platnosti.Povšimněte sobě, jak jednotni jsou v tom "Lidovci", ČSSD, ODS, TOP09 stejně jako byli jednotni v oné devastaci celé naší země.Myslím ,že většina rozumných lidí už konečně pochopila, jak byla podvedena a sice pozvolna, ale důsledně se začne přiklánět k tomu, aby všichni ti posametoví zločinci byli po zásluze odsouzeni a potrestáni.Tomu žádný lustrční zákon nezabrání, byť se tomu různí Kalouskové, Bělobrádkové, Sobotkové i zkomírající "odešesáci" snaží a vsoučasné době až průhledně trapně zabránit!
 • Je třeba tyhle lidi omluvit. Vždyť i ona celá Justicia je slepá, jak to má nakonec i v oné starověké sošce...
 • ...Bylo by velkou chybou umožnit těmto lidem fungování ve veřejných službách,...
  Ubhožáci. Ti nejhorší z KSČ už dávno "úspěšně" podnikají a úkolují naše státní představitele daleko efektivněji - jak říkají -přes ekonomiku....
 • Kapitalistickým bestiím (kléru, zaprodancům, židům atd...) náramně vyhovuje tento paskvil. Je to jejich nástroj na odvedení pozornosti při jejich rozkrádačkám ČR.
 • nejen zákon,ale vzniklo plno zbytečných úřadů,soudů které před sametovou revoluci nebyly a vše fungovalo a nyní se nevyřeší nic,jen se kauzy přesouvaji od jednoho soudu k druhému a trva to nekonečně dlouho,nebo trestný čin státní zastupitelsvo prostě zastavi.Nač vznikl ústav pro zkoumání totalitních režimů a přivedl,kolik lidí zaměstnává a platí s peněz daňových poplatniků.Je takový ústav třeba?Zamysleme se v jakém paskvilu po sametové revoluci žijeme a kdo nás k tomu přivedl,komunisté jistě ne.
 • a že nevadí ve vládě Stbácky donašeč Babiš,vždyť ten lustrační zákon je jen kamufláž a stbáci sedí nadále na vysokých postech,tak nešpiň komunisty frajere.Kolik semestrů advokácie máš vůbec za sebou že používáš titulu JUDR?
 • Co si to dovolují, komunistický ksindl,mají na rukou jedině krev
 • Nejvíce svobody si ji koupili kmotři Janoušek, Rittig, Dalík, Šlouf, všichni ODSáci , Topáci a oposmluvníci z ČSSD . Tak se jich zeptej, ale zřejmě se kupuje u naší skvělé justice a na některých odd. policie.
 • Ano , na tečkovi se vyřádila přímo pedagogická pazoura neviditelné ruky trhu bez přívlastků v našem Palermu pod Řípem. .
 • Zbytečnej zákon kterej nikdy neplnil to co by měl, byl a je jen proto aby mohli na někoho svalovat vlastní vinu...je to jen paskvil.. *16* *16*
 • Jistě taky prognostgiku máš na mysli ty křišťálově čisté, co si skartovali materiály v noci ze 17. na 18. listopadu a vyšli z toho pak bílí jako lilie. a spojili se s Havlem a jeho smečkou , protože USA a EU si to žádala a oni se chovali vždy jako na burzách - jeli v trendu, protože jen ten přináší peníze a zisk. Jít proti trendu se nevyplácí, to by přišli i o spoďáry. .
 • Je to starý dědek já ho pamatuji z Atlasu, už tam prudil stejnýma hovadinama, pak tam zavedli povinnou registraci a on přešel na Tiskali Jeho první nick byl Petr a pak XYZ tady je zase tečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit