Přejít na výpis diskuzí

Sněmovna vřela: Komunisté se snažili zrušit lustrační zákon

5.2.2014 18:39
  78 příspěvků

Poslanci se dnes přeli kvůli návrhu KSČM na zrušení lustračních zákonů. Normy podle komunistů ztratily efekt, pravice je obhajovala s odkazem na ochranu demokratického řádu. Předloha KSČM bude čelit návrhu na zamítnutí už v úvodním kole, jak žádají ODS a TOP 09 a Starostové.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Již vzhůru psanci této země....
  Buržoazie popírá lidská práva a rovnost mezi občany. Je čas se s nimi vypořádat po vzoru Velké francouzské revoluce.
  Pravicová pakáž stále něco hledá na komunisty. Copak se takhle chovají třeba ve Franii? Tam to vymlátili a od té doby je to jako státní svátek. Nebo Anglie. To komunisté nespáchali vůbec. nic. Jenom to, že jsou komunisté. Ale komunismus je nejvyšší etapa lidské společnosti. Komunisté jsou zlatý !!!!!!!
  • Komunismus je větší zvěrstvo než ne nacismus. Komunismus má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých a toho nacismus ani zdaleka nedosáhl.
   Proč se neodstěhuješ do severní Koree? Tam už mají ten komunismu rozvinutý a dávají lidi sežrat psům.
   • Jdi už do hajzlu, ty blbe, už se ti tady ani nesmějou, že tě tvůj chlebodárce konečně nenakope do řiti.
 • mnoho povyku pro nic, ti nejvyšší pracovníci StB skartovali svoje složky hned v listopadu 1989 a dnes jsou z nich největší pravičáci a komunistobijci a děti nomenklaturních kádrů se předvádějí jako nejčistší pravičáci ( viz Nečas a další )
  • Klaus je v registrech dodnes
 • Už jsme poznali tu pravičáckou demokracii jen pro někoho, bohaté a s tou správnou stranickou knížkou. Už táhněte ODSáci a TOPáci konečně do pr*ele a vyskakujte si jen do svých pár procent voličských preferencí od zlodějů a podvodníků.
 • Nejkratší definice svobody: Svoboda je poznamná nutnost. Jednoduchý příklad.V orchestru musí každý hudebník hrát "SVOBODNĚ" podle not aby ta hudba za něco stála.A to je jak ve společnosti,když by si každý dělal co chce tak to je "ANARCHIE"! kde společnost ovládá malé množství boháčů.Jinak všechny zákony,které utlačují většinu padnou jako padnou tyto systémy které je nařizují a vývoj společnosti nikdo nezastaví a vývoj jde opravdu doleva !
  • Jo, svoboda je poznaná nutnost. To je Hegelova formulace svobody, jejíž základ převzal K. Marx a doplnil ji o možnost člověka využít tohoto poznání ve svůj prospěch. Buržoasie si vypůjčila právě tuhle Marxovu tézi a snaží se svoje panství vydávat právě za tu "poznanou nutnost". Jenomže panství buržoasie a zlodějů není žádnou nutností, naopak poznanou nutností se stává těze, že je potřeba oné falešné "nutnosti" se zbavit. A to mohou udělat pouze masy lidí, kteří si to uvědomují. A to zločinci vědí a proto udržují většinu světa ve strachu... Hlavními teroristy světa jsou proto samotné USA, vyhrožující po celém světě každému a vraždící nevinné lidi. USA tak překonávají samotný nacismus a Hitlera, jehož jsou největšími obdivovateli...jenom se to snaží zatajit...
  • To topol: To je ovšem účelově pokřivená marxistická definice tak, aby "vědecky" ospravedlňovala komunistický útlak.

   SVOBODA JE MOŽNOST VOLIT, ROZHODOVAT A JEDNAT „PODLE SVÉ VŮLE“ A NÉST ZA TO ODPOVĚDNOST.
   • Jak volíš, hloupá tečko, když není koho volit? Máš 23 stran a hnutí a pracně vybíráš menší zlo a musíš si na to vzít mikroskop, abys to jakž takž vyhodnotil, jako to menší zlo. Prostě není koho volit, tak to vyjde skoro na stejno, když byla jen jedna strana. Je to stejný hnůj akorát ne jednobarevný ale pestrobarevný. A jakou zodpovědnost za to neseš , když jde o lháře a podvodníky a jakou zodpodvědnost nesou oni, zloději? Tečka - vždy blb. ovšem dobře placený za ty cancy. .
  • Takže když Česká republika asi svobodně přispívá do nějakého spolku i když je to direktivně přikázáno a pak dostane příspěvek a opět ji direktivně nařídí jak má utrácet, když direktivně říkají co se má vyrábět a kde a kdo to bude vyrábět, když život občanů se šmíruje na každém kroku, (kamery, karty atd) a to je ta svoboda a demokracie. Je demokracie slučitelná se ?svobodou, např. ekonomickou? Pokud budu ekonomicky svobodný, mohu se svobodně rozhodovat bez ohledu na nějakou demokracii. A opravdu si někdo myslí, že tyto diskuze se nemonitorují a nevyhodnocují? S toho tady čerpají informace o náladě obyvatelstva.
   • Vyhodnocují, monitorují a nic si z toho neberou, že lidi jsou pěkně naštvaní a naprosto oprávněně.
 • Nemohl by mi někdo říci, co to je ta svoboda a ta demokracie a protože žijeme v konzumní společnosti, tak kde ji koupím?
  • Neseženeš, na celém světě neexistuje , jenom se o ní blábolí, ale všude jenom vládnoucí třídě překáží. Takže za ní klidně vydávají třeba i humanitární bombardování, kde USA vraždily raketami v Srbsku děti ve školách a říkali tomu svoboda a demokracie...Přečti si pravdu, kterou zveřejnil na internetu náš profesor docent Rajko Doleček, po matce Srb, který byl přímým svědkem té americké "humanity ", svobody a demokracie. !!! Nu a vládcem v Kosovu je nyní kosovský mafiánský obchodník s lidskými orgány, který tak prodává orgány vražděných Srbů. Jmenuje se Thači....
  • Nejvíce svobody si ji koupili kmotři Janoušek, Rittig, Dalík, Šlouf, všichni ODSáci , Topáci a oposmluvníci z ČSSD . Tak se jich zeptej, ale zřejmě se kupuje u naší skvělé justice a na některých odd. policie.
  • Zeptej se masinfiro, toho blba tečky, ten ji kupuje tady od cenzora a chlebodárce přímo v tunách. Má jí už na rozdávání. Je z toho přímo zfetovaný - svobodně, demokraticky i lidsko-právně.
  • Masinfiro, trefil jste to. Svobodu a demokracii si můžete koupit, když na to máte dost peněz. A tím je taky řečeno, pro koho je tady ta svoboda a demokracie. Jinak ta druhá svoboda, svoboda pro nás, přečtěte si dole, co o tom píše blb Tečka.
  • Dole píše Tečka nějakou úvahu o svobodě.
   • Už to blb Tečka uveřejnil jako nový příspěvek.
  • zeptej se Janouška
 • Ten zákon vůbec nesplnil a ani neplní svůj ůčel...Ti co se podle něj dostali ke korytům, funkcím i jiným penězotokům.. jako "lustračně čistí a prověření ", totiž zcela paradoxně napáchali této zemi, ekonomice, celému hospodářství i lidím obecně ty největší škody, zrady i jiné prasárny na několik generací a i ti skuteční a největší Stbáci, jsou dnes proti nim úplní žabaři a usmrkaní kluci..Jeho jediný význam zpočátku lidové a hodně naivní euforie i jakési víry v lepší časy byl, aby se zakryla špína a celá ta dle scénáře "někoho" řízená šaškárna po 89 roce, kde se do vedení státu díky Havlovi dostali ke korytům mnohde takoví, neskuteční vejlupci, karieristé a všelijací kámoši co s ním chlastali a šoustali mezi sebou na mejdanech.. a nebo co rychle zahodili knížku KSČ , kterou měli i za totáče stejně akorát k tomu, aby byli kvůli výhodám "u komunistů" a sami dnešní komunisté by je od sebe dneska vyhnali svinským krokem. Je to jenom taková falešná, ohlodaná kost, aby lidi měli "někým" ten správně naočkovaný pocit, že tu máme "tento zákon, demokracii, spravedlnost a svobodu", ale ti praví fešáci si to vždy dokázali a stále dokáží zařídit úplně jinak a tento zákon jim je doslova u prdýlky tak či tak..Mimochodem ti největší, praví a skuteční režiséři té doby jsou na úplně jiných seznamech "někde jinde".. či se postarali zavčas o "výmaz" i novou identitu v podnikatelské sféře v zahraničí, jak na západě, tak i na východě a ty naše "čisté politiky" si prostě najímají, jak obyčejné s.r.o na zakázku pomoci svých "lobbystů"....
  • ahoj Otíku,jen pro upřesnění:chudák,Havel byl pouze kašpárek pro demokratický svět.Hrdinu s něho udělali estébáci a"Charta" pro lidská práva.Nebýt estébáků,tak by Havla asi nikdo neznal.
   • Jistě taky prognostgiku máš na mysli ty křišťálově čisté, co si skartovali materiály v noci ze 17. na 18. listopadu a vyšli z toho pak bílí jako lilie. a spojili se s Havlem a jeho smečkou , protože USA a EU si to žádala a oni se chovali vždy jako na burzách - jeli v trendu, protože jen ten přináší peníze a zisk. Jít proti trendu se nevyplácí, to by přišli i o spoďáry. .
 • Vojtovi muži "jedou", nepářou se s tím. Lustrační zákon byl prosazen Havlovým ožralou, aby uchránil místa ve státní správě pro chartistické nichtsmochry, kteří svými "znalostmi" nesahali socialistickým úředníkům ani po kotníky! Snad se podaří Vojtovi a jeho mužům tento pseudozákon spláchnout jak h..no do žumpy. Ať žije KSČM, jediná strana, hájící zájmy obyčejných občanů! Ať žije předseda Vojta!
 • Zbytečnej zákon kterej nikdy neplnil to co by měl, byl a je jen proto aby mohli na někoho svalovat vlastní vinu...je to jen paskvil.. *16* *16*
  • nejen zákon,ale vzniklo plno zbytečných úřadů,soudů které před sametovou revoluci nebyly a vše fungovalo a nyní se nevyřeší nic,jen se kauzy přesouvaji od jednoho soudu k druhému a trva to nekonečně dlouho,nebo trestný čin státní zastupitelsvo prostě zastavi.Nač vznikl ústav pro zkoumání totalitních režimů a přivedl,kolik lidí zaměstnává a platí s peněz daňových poplatniků.Je takový ústav třeba?Zamysleme se v jakém paskvilu po sametové revoluci žijeme a kdo nás k tomu přivedl,komunisté jistě ne.
 • Pravice je jako obilí, musíme ji vymlátit, jinak chcípneme hlady!
 • Lustrační zákon vůbec nepostihl kariérní členy KSČ. Oni a jejich potomci dnes podnikají
  a mají se ještě lépe protože je při kradení už tak neomezuje stranický bič.
  Nedávno tu někdo psal že 90 procent exekutorů na Ostravsku jsou ex rudí členové.
  Tato banda měla v roce 89 peníze a moře kontaktů. Občan s nima nestál na rovné
  startovní čáře ale byl o mnoho kroků pozadu.
  Mají nakradeno a hrají si na smetánku. Pro ně se dělá soukromá škola kde se kupuje diplom
  a luxusní placená zdravotní péče. Ožebračený občan na to peníze nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit