Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k minulosti ČSSD a potažmo Sobotka vůbec neměli vyhrát volby za všechna způsobená příkoří,neúnosným korupčním skandálům,zmršeným privatizacím atd ale vzhledem k tomu že jsme Češi máme přesně takového premiéra jakého si zasloužíme.
    • když privatizace,tak proč běhá Klauz po svobodě?
      • Milouši.J to ti vysvětlím jednou větou,ne-demokracie po česku.A víc k tomu není co dodat.Tady opravdová demokracie nikdy nebyla,není a velmi dlouho nebude,je zde pseudo-demokracie řízená naší prohnilou justicí a některými politiky.
  • No, já se přiznám že mám ohromnou radost z toho, že "profesionální" partaje, které neustále dokazují jenom to, že jsou úplně k ničemu, že jdou konečně do zadele. Myšlenka, že stát lze racionálně řídit lidmi, kteří se narodili v poslanecké sněmovně je naprosto zcestná. Mají praxi pouze v tom jak lhát, podvádět a krást.
    Ano, tito příživníci budou teď napříč politickým spektrem řvát o ohrožení demokracie.
    Sobotka je jenom ksicht jedné partaje. Té partaje, která má své Zaorálky, Dientsbiery, Hašky a další ksindl. S takovým "materiálem", kterým disponuje musí být zákonitě v pozici jaké je. *3*
  • Omyl. Sobotka se v očích lidí odrovnal tím, že se přitulil k pravdoláskovým a protičeským méédiím všeho druhu a přílišným podléháním kléru a Dienstbierovi. Bohužel je to jeho volba. . Ale nic mu nebude bránit v tom aby pbdpbí dokončil, žvlášť když si jede právě včil pro instrukce do ameriky - kdopak to domluvil agenti Bělobrádek nebo Švarcnberg...
  • Babiš je největší škůdce politiky, nechť táhne na Slovensko
    • Jo a kam by jste měl táhnout Vy............. ? Někam hodně daleko ! Možná zpět k rodičům. Tam Vám budou rozumět. Znáte to o tom jablku.....? Ale asi ne !
    • A z jakého důvodu. Sem s tou určitě geniální analýzou ! Nechám se i přesvědčit !!!!!Podotýkám, že zatím také stále očekávám co se z pana Babiše vyklube. Zatím si netroufám tvrdit, že něco kazí ,dělá super , ale už vůbec ne že škodí.
      • To musí být strašný, narodit se jako hloupá ovce *7* Vůbec ti Alešku nezávidím. Ale neboj, jednou ti docvakne *3* Jenom aby už nebylo pozdě...
        • á,chytrý blb který ví všechno,u PC
  • Sobotka je hlavně "sralbotka", který škodí státu i lidem (viz ukradené byty ostravských horníků) kteroužto zlodějnu vlastnoručně podepsal. Stejně tak celá ČSSD škodí lidem. *16* *16* *16*
    • určitě je mnohem lepší nežli Topolánek a Nečas
      • no ale..... teprve začíná a ještě nic kloudného z něj samého nevypadlo. Když mluví za sebe je to ouvej... rozumně mluví jen když Babiš neustoupí a on musí mluvit podle něj.... vož je bl bé.
  • V ČR se dlouho volalo po slušném premiérovi.Ten přišel po době,kdy oba pravicoví premiéři Topolánek a Nečas znechutili svým hulvátským vládnutím velkou část veřejnosti.P.Sobotka je tím slušným,pracovitým premiérem,který pozvedl kulturu vlády ne hulvátstvím mocných,ale odpovědnou prací pro lidi i obyčejné.Nemohu si pomoci ve srovnání,ale je to takový Obama v českém podání.Klacky pod nohy mu hází nejen opozice,ale i koaliční partner p.Babiš.Ten by byl bez p.Sobotky mnohem klidnější a ne tak viditelný.Měl by uklidnit své ambiciózní vášně po vládnutí.Jeho čas ,aby převzal otěže, je ještě daleko.
  • Sobotka je jen "řeča póťové", jak by ho nazvali na Hané. U Babishe platí to, co píše mairos
  • *ovada oba dva---proč??

    nejsou to DEMOKRATI----------jeden kapitalista druhý se tak tváří..........
    jsou to ANTILIDI !!
    • blbče
  • Proto se povedeným ptáčkům přistříhávají křidélka.Nedopustit špinit a pomlouvat ministra zdravotnictví,pokud není zjištěno,že z nákupu Cyber měl nějaký prospěch.Nemocnice,Lázně jsou pěkné stávby pozor na to !!
    • každá nemocnice má svůj rozpočet a jestliže ta Ostravská jej nepřekročila,tak co Babiš vyskakuje,ať se podivá na to své podníkání.Ten štváč by měl jit od valu.
    • No nejde jen o prospěch. Jde taky o to jestli má rozum a umí hospodařit se svěřenými penězi. Nevím jak vy, ale já když něco v bytě dělám, zadám si poptávku na víc firem, kouknu se na hodnocrní... výhody a nevýhody. I kdyby z toho neměl provize - které dle mě by se měly zrušit - byl to kiks nechopnosti nebo prostoduchosti či naivity .. no a takový člověk by o penězích rpzhodovat neměl.
      • Já jako praktik a manuálně zručný to dělám stejně,ale on je lékař a kvalitní a člověk,který něco dokázal na rozdíl těch co ho pomlouvají.Já jsem technik a on lékař a podřízený ministerstvu on navrhuje nový přístroj,ale kupují jiní.Doufám,že jsem to vysvětlil jasně.
        • No právě a v tom je háček. On je nebo by měl být vzděl\anější a neměl by tedy spoléhat na podřízené. Měl by je kontrolovat. To je ale probém všech doktorů u nás-- co vezmopu nejvyšší - prestižní post a zběhnou od profese. ....
  • v.kubica
    Sobotka může být rád, že má vedle sebe pana Babiše. Už by nebyl premiérem. On by to rozhodně neukočíroval. A Sobotka se může od pana Babiše učit, učit, učit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit