Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Už si měl užívat důchod a ne ujídat ze společného krajíce. Soudci hold nejsou nic chytrého
 • http://www.novinky.cz/krimi/272839-soudce-mohl-zemrit-nestastnou-nahodou-zraneni-na-krku-maji-na-svedomi-asi-psi.html
 • Mám pocit,že tady být soudcem bude rizikové povolání,ale možná ledasjaký si za to jak soudí bude moci sám. Nárůst bezohlednosti,arogance,zlodějen a různých jiných neřestí tady neustále narůstá a bude li to takhle pokračovat dál tak za nějaký čas už to nebude nikoho vzrušovat a to bude náš definitivní konec morálky v naší republice.
 • Boží mlýny melou, takový zlý člověk si nezasloužil nic jiného.
 • To má za to, že byl na svojí psí smečku zlej. Tak se hafani spolčili s vrahem. *6* *7* *8*
  • proč by měl být někdo podivin,když má 16 psů?A komu vadí psí štěkání,at se přestěhuje k autobusáku A PAK BUDE DRŽET HUBU.Že pan soudce vynesl drakonický trest v případě v případě vítkovských vrahů je takypravda.Tohle nedostane ani nejhorší vrah.A jinak psů mohu mít kolik chci-můj soused má 50 hus a takový rachot jste tedy ještě neslyšeli-a nikdo si nestěžuje.Ale také nevěřím,že by ty psy dobrovolně opustil-to chovate svým zvířátkům neudělá.4ys
  • Možná ho podřezal některý z těch psů, protože se o ně špatně staral. *6* *7* *8*
  • Také se divím, že policie nevysvětlila "mlčení jehňátek" = t.j. asi dvacetičlenné psí smečky při příchodu i při odchodu údajné cizí osoby... Některý pes mohl odnést a někam zašít sebevrahův zkrvavený nůž...
 • Podle věku měl být už dávno v důchodu. Proč se ve státní službě drží důchodci, když mladí nemají práci. Závěrem - chlap se sám nepodřeže. To je blbost. *11*
  • Člověk v důchodovém věku MŮŽE, ale nemusí přestat pracovat a pobírat rentu. Záleží jedině na tom, jestli může nabídnout práci, kterou někdo potřebuje a proto ji koupí.
   Aby měli mladí práci, tak se musí moc a moc učit, pak působit jako praktikanti za odpovídající plat a teprve když se naučí práci, kterou někdo potřebuje a proto ji koupí, mohou postoupit. Ti v důchodovém věku by v mnoha případech měli opustit své posty nikoli proto, že jsou "staří", ale proto, že jsou většinou spjati s komunistickou totalitou. To vůbec neznamená, že by ti mladí byli andělé.
   Závěrem - jde o to, jestli se ten chlap poDřezal nebo pouze POŘEZAL a následně vykrvácel. Pokud to byl skutečně podivín, není to vyloučené.
  • Otevření krkavic nožem bylo standardním seppuku samurajských ŽEN. Podle vás moravský chlap nedokáže co dokáže kdejaká japonská žena. *7*
 • Nejdříve se trochu pobodal a pak,když zjistil,že to nemá správný efekt se podřízl,načež jeden z jeho hafanů nůž sebral,odnesl a zahrabal.Pominu-li,že málokdo by asi volil sebevraždu formou podřezání poté,co si způsobí bodná poranění,tak ta verze o sebevraždě,je opravdu hodně přitažená za vlasy.Nevěřím,že si to udělal sám,nehledě na to,že nůž se nenašel.Nebo se snad odněkud zázračně vynoří?
 • Vždycky se říkalo, že o mrtvých jenom dobře. Ale pár poznámek: ten trest těm vítkovickým žhářům byl naprosto neúměrný, to svědčí o mstivosti soudce. Pokud byl skutečné takový jak uvedeno, byl to nesporně podivím, odborně psychopat. Bylo jeho věcí, jestli na zahradě neokopával kytičky jak by si představovali závistiví sousedé, kteří mu zvědavě koukali přes plot a z dlouhé chvíle ho kádrovali. Proč by nemohl mít doma psinec. Nevím, jak se o ty psy starat, ale měl dbát, aby neobtěžovali sousedy. Pokud tomu tak nečinil, svědčí to o bezohledné, sobecké a namyšlené povaze: on je přece "soudce" a nikdo na něho nemá. Takže summa summarum: na každou sv*i se vaří voda. A jeho skutky už nyní soudí Nejvyšší Spravedlnost.
 • Dle mého názoru šlo o sebevraždu,z výčitek svědomí.Asi mu došlo ,jakému lumpáckému režimu poctivě sloužil.Ty vysoké tresty,co dostali žháři,by spíše zasloužili ti političtí lumpové,kteří ve snaze vše po komunistech přeorat,udělali z pracujících cikánů povaleče na podpoře.U těch by tresty,přes dvacet roků vězení,případně doživotně kopat uran pro Temelín,sedly.
 • Nevěřím, že by si toto způsobil sám! Soudní znalec by nám to měl předvést v přímém přenosu.
  Nejlepší na tom je, že ho hodnotí jakýsi "uliční výbor" "Měl na zahradě binec-špatný soudruh".( Měl 15 psů-možná měl takové sousedy, že psy viděli vždy 2x.)
  Dodám: Lepší bordel na zahradě než bordel ve státě!
  • Soudců máme jako saček. Jen jde o to jestli byl spravedlivý nebo mstivý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit