Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čeští tržní studentíci jsou rok od roku stále hloupější. To vysvětluje proč podporují
    TOP 09. Ta chtěla prosadit školné a hned bylo křiku. Parta stoupenců Karla totiž
    chtěla školné ale ne pro sebe ale pro ty další co přijdou po nich. *15* *15*

    Dnes mají děcka už ve školce mobil s počítačem. Ale přečíst si knížku to považují
    pomalu za mučení. Jenže jinak se vědomosti získat nedají.
    Bohatým nejde o nic. Ti si diplom koupí na tzv. soukromé škole která bere od
    státu dotace. A já se domníval že soukromník je ten co podniká a žije za svoje - ne za státní.
  • Je to naprosty nesmysl, matematika je spatne vyucovana, takze neni oblibena, na to by se melo skolstvi zamerit spis nez na povinne maturity z tohoto predmetu...
  • PROČ v poslední době musí mít každý diskutující extra přihlášení?
    • ostapkotab
      jo?
    • Většina diskuzí je v poslední době omezena pouze na registrované uživatele (tzn. musíte být přihlášen) ze zcela jednoduchého důvodu - protože anonymové mají sklon k vulgaritám a útokům, které jsou v rozporu s úrovní, jíž se snažíme na Tiscali dosáhnout. Je nám samozřejmě líto, že pro slušné diskutéry to může představovat jisté nepohodlí, očekávat samoregulaci od davu se však bohužel nedá.
      • HA HA HA hahahahaha!!! mimochodem cenzura na tiscali dostoupila do té míry, že mne nepustí ani s tím velkými písmeny napsaným HAHAHA - Příspěvek obsahuje příliš mnoho velkých písmen (vypněte si CAPSLOCK). Kdybyste se snažili na Tiscali dosáhnout úrovně raději tím, že naučíte svoje "novináře" česky, aby nepsali "firmy si ztěžují, že..." jako v tomto článku (to není od ztížit, ale od slova stížnost). Jděte do konečné části zažívacího traktu, ano?
        *1* *1* *1*
  • Komentovat nápady pana Chládka se dají jen názvem filmu ,,Ještě větší blbec než jsme doufali".
  • ilir
    DEMOKRATICKY CENZUROVANÁ DISKUZE-!!!!!!!
    a taková inženýrka ekonomie již roky počítá např.198 + 23 = 175 na pozici ředitelka personálního odd. s platem 86.000,-Kč/měsíc ČISTÝHO-PO ZDANĚNÍ ,tak se musela přijmout sekretářka ,absolvent obchod.akademie,aby po ní přepočítávala,upravovala hrubky a sloh....za cca 13.600,-Kč/měsíčně -HRUBÉHO !!!
    Takže,jak již roky upozorňuji-platí jedno-MÁM VZDĚLÁNÍ,TITUL,CHCI TOMU ODPOVÍDAJÍCÍ POSTAVENÍ A PLAT-blbý může být jak poleno.....ostatně to tak vypadá i u lékařů-12 let studoval medinu a nebýt mamáá a papáá-oba doktoř,kontakty,známostii , jezdilo se na praseti a odráželo slivovicí,tak snad studuje dodnes.....
    Kolik takových dnes je.Otec ze I.republiky se musel vyučit,pracovat,ukázat,že umí a rozumí,pak mohl na průmyslovku a dělat mistra,pak vedoucího,ale ten musel znát vče v praxi a umět každého podřízeného zastoupit-dnes mistr,vedoucí,inženýr umí leda kravěnec-má vzdělání a chce plat !!!!!
    • PRO ILIR: Píšete mi z duše.Proč tady musí být všechno ode zdi ke zdi.Tolik vysokoškoláků,které dnes každoročně chrlí vys.školy zde nikdy nebylo a nebyli ani potřeba.Tak jak byl 40 let Sovětský svaz náš vzor,teď je USA náš vzor.Kdejaký trouba je titulovaný,ale nezaměstnatelný,protože titul ze soukr.školy "koupený /placený",buď taťkou,nebo státem což jsem musel nechtěně platit i já, je nade vše.Jakýkoliv..Hlavně ,že jsme splnili někým určený procentuální tabulkový stav vysokoškolsky vzdělaných neumětelů.
      VŠICHNI TITO TITULOVANÍ MAJÍ NASTAVENOU PAZOURU A CHTĚJÍ NÁSTUP.PLAT JAK TADY PÍŠETE.
      V USA má taky každý "vysokoškolské vzdělání".Sám to znám z rodiny.Vyučený nic moc instalatér si udělal VŠ s tím,že si střední dodělá dodatečně.Holt USA země neomezených možností.
      • Já naopak vím z vlastní zkušenosti něco jiného. V USA se sice respektuje akademický titul, ale mnohem důležitější je to, kterou (více či méně renomovanou) universitu dotyčný absolvoval a vůbec nejdůležitější je jak je schopen uspět v praxi. Naopak v CCCP kdo měl stranickou knížku, titul "kandidát čehokoli" nebo na rameni hvězdičku, ten byl automaticky "chytrý".
    • Přesně tak, dnešní degenere vysoké školství vychovává fachidioty, kteří nedosahují ani na tu fachidiocii, neboť nezvládají ani vlastní obor. Mladým lidem a starším "rychlokvaškám" jde pouze o papír. Část naší společnosti se naštěstí probouzí, vidí úpadek školství, který nemá v naší historii obdoby, již vědí, že to je trapnost nad trapnost a neskonalá ostuda, říkat někde veřejně, že jsem vystudoval vysokou školu. Zejména pak jenom blbec na kvadrát se může ohánět nějakou soukromou školou. Dnešní vysoké školy vystuduje i mírně cvičená opice. Hu, Hu, Hu, Hu, Hu, Hu, Hu...
    • PRO ILIR : Píšete mi z duše.Až jsem vypotil několikařádkovou souhlasnou připomínku,s vaším textem,tak mi vyběhlo,že nejsem speciálně přihlášen a vše se smazalo..Asi fakt cenzůra.
      • NAKONEC SE TO VYTISKLO.Tak asi ne cenzŮra,ale moje nešikovnost.Omlouvám se.
  • Jediná dobrá škola byl VUML, ale protože demokrati nemají rádi vysoce vzdělané lidi, tak tuto školu zrušili!
    • Ano, a naučili vás tam podojit kozla, což je preferovaná dovednost tady přispívajícího "člena KSČM", že ano? *2*
  • KIMCID
    http://www.novinky.cz/domaci/356147-duchod-ma-trvat-ctvrtinu-zivota-a-manzele-by-se-mohli-o-penzi-podelit.html

    nápad nad nápady
  • vše vyléčí válka
  • Otázkou ovšem je,čeho konkrétně by se maturita týkala.Pokud by to bylo jen v abstraktní poloze a maturant si neumí spočítat ani "výplatu"tak taková maturita nemá žádnou cenu. *16* *1*
  • nové koště dobře mete a Chládek se chce zviditelnit ač maturita z matematiky pro mnoho lidí bude na nic,ale zase nebude mít maturitu kdejaká lopata.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit