Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta Joudová nevím, ale Špidla když se usměje, vypadá jako pacient léčebny pro mentálně postižené, skoro mongoloidní typ. Asi jako opilí Belgičani nebo Holanďani - no hůř. To je ten pravý reprezentant.
  • Doufal jsem, že se republika již zbavila Špidly chudého na duchu, poté co dostal trafiku v EU. Bohužel jsem se mýlil, vrátil se. Jedině blbost je tu věčná. Nejenže vládu bude řídit hošík, který nikdy reálně nepracoval, ale k sobě si vybere až na výjimky poslušné pitomce? Pánbůh nás ochraňuj...
  • Hmmm, tak to tedy bude squadra ... :-)
  • že tomu Špidlovi neni stydno v Europarlamentu mněl 500000 měsíčně a ted se vtam zase rve jdi do duchodu ty politicky blbečku to je hhhnnnuuusss *16* *16* *16*
  • Tři lidi jsou ouvej Špidla, Dienstbier aa komediant Stropnický... projdou-li Babíš je stejný jako KalousoNečas
    ...
  • To dohadování o korýtka už je nudné a dlouhé. S tímhle šnečím tempem tu nová vláda
    bude ustavena tak v roce 2017. Funkce se zdvojují protože není dost
    korýtek pro straníky. Když ANO chtělo min. zahraničí tak ČSSD začla prosazovat
    pro Zaorálka funkci vicepremiéra pro EU. *1* *1*
  • Hrobař ČSSD Špidla opět na scéně ! Ten mohl prosadit v menšinové vládě vše z volebního programu (s podporou komunistů) Tu jeho koalici s US DEU a všechny ty svinstva (např. zákoník práce) následně přijatá, nelze nikdy zapomenout ! Jen tak dál ČSSD ! Jděte k čertu !
    • Něco v tomto smyslu jsem chtěl také napsat, dík za ušetřenou práci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit