Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co kdyby důchodci vzali rozum do hrsti až půjdou k volbám. Bohužel znám mnoho nemajetných důchodců co podléhají falešné agitaci.Tak hlavu vzhůru a rozum ne do hrsti, ale do hlavinky
  • Jo, šlo by to a již to i historie zná. Ale dnes se o tom nesmí psát, to by bylo posuzováno jako navádění k terorismu. Ono dnešní zákony platí asi tak, že vládní věrchuška a mafiánští kmotři mohou beztrestně zabíjet, uplácet a okrádat, zatímco pozvednout hlas za lidská práva jsou terorismem...
  • Ách jó, holt tady má někdo vedení dlouhé až někam do Antarktidy. Proč myslíš, že tomu milovníkovi kapitalismu doporučuji právě to kapitalistické Řecko, co tam mají právě ten " kapitalistický ráj" na zemi...
  • Asi jte nezažil ty hrůzy socializmu, zřejmě ty informace máte z medií nebo z doslechu.Já jsem si na to sáhnul. Na Bytízu, v Ostravě po rehabilitaci jako voják, ale né všechno bylo tehdy špatné a makat se muselo fest, aspoň u lidí které jsem znal a bylo jich hodně
  • Jsi trouba, v jednom příspěvku to tady jsem vyčíslil, že takový malý baráček darovat dětem v hodnotě 1 milionu korun vyjde ty děti na daních a poplatcích na čtvrt milionu, tak kde jsi vzal to zadarmo. Zadarmo, t,j, to velký kulový dostanou jen ti důchodci, děti zaplatí státu pěkný majlant...
  • Ale houby z chamtivosti tedy ano, ale to nejsou běžní důchodci. Jsou to tatíkové, či maminky těch zbohatlých podnikatelů a mafiánů, kteří je zaměstnají u své firmy. A nikoho jiného z vás, protože ti jejich tatíci dělají hovno, jenom berou velké peníze ( jdou přece do rodiny ), a podnikatelíček si jejich obrovské platy odečte z daní jako nákladovou položku. A daně . či VZP a DP za ně neplatí, bere je do práce v rámci "švarcsystému", ne ? On jejich synáček/dceruška nejsou blbí, jako ti, co si myslí, že jim zabírají místo. Blbost, to místo je jen fiktívní, na papíře, podnikatel má právo si soukromě místa tvořit a rušit, jakmile tatík onemocní a už nemůže dělat, tak se jeho místo zruší, nemyslíš ??? Takže si nedělej iluze, že důchodci někomu něco zabírají, když tam jde jen o zisk do rodinného rozpočtu, ne o opravdovou práci. A do tohoto jim ani finnačák nemá co kecat, tak to je..
  • Ale hovno, nerozumíš ničemu. Majetek se dnes dětem nedává, ale nechává se jej dětem zdědit. Důvodem jsou zkurvené zákony, protože když dáš dětem třeba barák ( třeba i s vejminkem, to je jedno ), tak ty děti musí zaplatit notáře, ( a ti jsou dneska mastní jak špek ), potom daň 5% z převodu nemovitosti, zaplatit odhad ( také slušný výdaj ) + k tomu to největší, a to je daň z příjmu 15%, trumbero. Takže dohromady je takový dar doslova "danajský", při hodnotě např. 1 milionu korun za domeček se zaplatí 1)( Notář asi 10.000,-Kč), pak 2)( odhad asi 5.000,- Kč ), Dále daň z převodu nemovitosti 5% = 50.000,- Kč a daň z příjmu 15% = 150.000,- Kč, takže takový dar přijde děti na celkem 215.000,- Kč !!!, aniž by se vlastně nějaké peníze vůbec mezi rodiči a dětmi předávaly. K tomu pak je ještě daň darovací asi 3%, takže takový dáreček přijde bratru za čtvrt milionu pro nic za nic. Je tumpachovej blbec bude něco dětem darovat. Až když to zdědí, zaplatí jen notáře, a při dědictví po rodičích, kteří v baráčku bydleli platí osvobození od daní, takže to vyjde jen za notářské poplatky a za odhad, přičemž i to lze ušetřit podle soudního řádu shodným prohlášením dědiců o prodejní ceně nemovitosti, tudíž kolem 10.000,- Kč za baráček v hodnotě 1 milion. A to je snad rozdíl. Jó chce to nebejt blbej a číst zákony, víš ??? Jinak k té dceři, co zavraždí tatíka to moc k dědictví nepomůže, protože vražda ruší dědické nároky, také si přečti zákon hochu...
    A na závěr: Víš jaký je rozdíl mezi Francií a ČR ??? Ve Francii mají zdaněné kur.y a my máme zkurvené daně....
  • Co to povídáte za nesmysl!!! Chyba je v tom, že ty peníze na důchody, každý měsíc někdo ukradne. To je vše.
  • A přemýšlejte až půjdete volit!!!!!!!!! přeji méně závisti a více štěstí a zdaru v životě*14* *14* *14*
  • Vy zestárnete i bez seniorů, ono je to tak nějak od přírody. Ale vy nebudete mít ani čas jakési stáří prožit, neb do penze nedojdete /70letí a více, tj. k smíchu nebo k pláči, jak chcete/ a mezi sebou se pobijete o brambor vezdejší...
  • Ti důchodci kteří blokují místa mladým to dělají buď z chamtivosti jak káže náš velký ekonom každý za sebe, nebo pro to, aby mohli dávat peníze mladým a udržet si tak jejich náklonnost.Vím co je to samota a staří lidé ji snášejí ještě hůř.Je pro ně trestem když nevidí vnoučata a své blízké.Vím o čem mluvím dcera se provdala v Austrálii a jedn syn pracuje někde na Aljašce a druhý je ani nevím kde mail tak jednou za měsíc a fotka vnoučat jen o svátcích.
  • Mám za to, že chyba j v nás starších, a to ta, že téměř honě peněz dáváme mladým. Někdo na jejich snadný rozjezd, někdo aby si udržel jejich přízeň.Je to velká chyba.Ze svých zkušeností vím, že když jsem se oženil tak jsme s manželkou měli pouze naše úspory. Asi po roce jsem dostal od podniku byt 1+1 II kat. Na zařízení jsme si vzali novomaželskou půjčku.Všeho jsme si vážili, protože jsme si na to na všechno museli sami vydělat.
  • To s tebou souhlasím,že v Řecku je ráj,když takový hlupáci jako ty jim na to přispívají.Rád bych viděl co z EU máme a co jsme tam každý rok doručili.Asi bychom se divili.
  • Tebe zastřelit je málo. Dej si pozor, aby se ti to jednou nestalo, ono jsou vždycky dvě možnosti...
  • Tak ono jsme chlapečku kus téhle zkurvené doby také zažili, až důchod nás vysvobodil. Nedělá z nás boháče, jen můžem ještě dožít nějaký rok, podruhé se nikdo z nás nenarodí a ty také ne. A za tuhle zkurvenou dobu mohou studenti, dneska už jsou zazobaní, jak si nakradli a na vaši generaci mladších serou úplně stejně, jako na důchodce. A chtějí nás postavit proti sobě, aby se obě naše věkové skupiny, které shodně nazývají "lůzou" navzájem potloukli a oni že jako by ještě víc zbohatli. Jenomže se mýlí, protože ti nejvyšší mafiáni dneska okradou i je a jim dají také kulové. A že někde sedí 100letý důchodce je nesmysl, stoletých je v republice asi jen 5. Ale jestli někde jsou důchodci, co vám zabírají místa, tak věz, že jsou to rodiče těch zlodějů, aby toho mohli nakrást víc. My, obyčejní, žijeme jen z důchodu a nikomu nic nezabíráme, nikdo nás přece také nezaměstná, jako vás. Jenom máme (zatím) jen to, že neumíráme hlady...jediná snad výhoda. A za komunistů důchodci jezdili do divadel a na koncerty, užívali si stáří v poklidu, zatímco my jen otáčíme v ruce každou pětku a počítáme, za co ji utratit, aby jsme se nemuseli zadlužovat, nesplatili bychom nic...
  • mladí se nám kapku nepovedli. snad jsme měli adoptovat skromné afričany. s tím nic nenaděláme. ale proč se s nimi , tedy s afričany, nedohodnout dnes?
  • Za mínusy ta mladická naivita nestojí,protože je přirozená. Jen si ten Váš příspěvek někam zapište a přečtěte si ho za třicet let. Zrovna dnes v noci, při stařecké nespavosti ,jsem přemýšlel o sobě a svých postojích před třiceti lety a bylo mi stydno a rád bych se hlavně rodičům za svou naivitu omluvil...
  • nebojte, vy moc škodit nebudete. důchod nejdříve v 72 letech.
  • Tento mezigenarační spor ještě umocnil ten fracek Mádl s hloupou Issovou v režii Velkého Umělce Zelenky. Místo,aby ten klip zakázali jako rasistický,tak Mádl je hvězda bulváru a Zelenka měl teď premiéru v Národním divadle,což jsou paradoxy pane Václave Havle. Zdravím Vás a Váš Sanops na Hrádeček ze své králíkárny o dvou kotcích za 9887.Kc měsíčně a můj důchod je o 3OOkc vyšší! *14*
  • žádný minusy. proč taky? nemůžete přece za to, že jste se matce přírodě kapku nepoved. baruch spinoza již dávno v minulosti zjistil, že na bohaté hostině přírody není pro každého prostřeno. máte holt smůli. s tím nic nenaděláte. hledejte klid v duši.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit