Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • smutné čtení. Ta nenávist vůči starým lidem, demagogické argumenty. Pokud jim, důchodcům ,přejete brzkou smrt,určitě se dožijete stejného jednání i od vašich dětí a vnuků,tohle vám přeji,a taky se tak stane. Kdo s čím zachází, ten s tím také schází...Boží mýny melou pomalu ale jistě !!!!!
 • Tento mezigenarační spor ještě umocnil ten fracek Mádl s hloupou Issovou v režii Velkého Umělce Zelenky. Místo,aby ten klip zakázali jako rasistický,tak Mádl je hvězda bulváru a Zelenka měl teď premiéru v Národním divadle,což jsou paradoxy pane Václave Havle. Zdravím Vás a Váš Sanops na Hrádeček ze své králíkárny o dvou kotcích za 9887.Kc měsíčně a můj důchod je o 3OOkc vyšší! *14*
 • Jsou to jenom lži, každý měsíc každý měsíc stát vybera na důchody miliardy, vyplatí na důchodech nepatrnou část z vybraných peněz a občany krmí tím, že na důchody nejsou peníze. Ale vzápětí ukradnou úředníci další miliony a nikdo je na nich nevymáhá. Vládnoucí klika občanům jenom lže a okrádá je
  • ... již jednou generálně ODKLONILA vláda všechny peníze na důchody do st.rozpočtu a následně si celá ta papalášská pakáž zvedla dary za své nic nedělání (mzda, nebo plat je odměna podle množství a jakosti vykonané práce). To se dneska ve školách nevyučuje. Dnešní důchodci mají na své důchody dávno vyděláno ... "God save the Crown Czech, neboli Bože ochraňuj Korunu českou" ať máme na důchody, neboť Euro je cesta do důchodového pekla ...
 • Je potřeba jediné věci. A to začít u politiků a těch co tuto zemi rozkradli a zaprodali cizincům, kteří na našich lidech parazitují. Včera to poprvé v ČT 24 řekl jediný člověk v ČR - a to pan Komárek. Proto není ve státní pokladně dostatek peněz. Např. Němci dnes mají 80% zisku z českých dělníků. Takže to jediné, co je třeba udělat je nekompromisně začít čistit ulice od těhto sviní.
 • Všichni senioři si na svůj důchod našetřily a věřte, že to někdy stálo mnoho potu, slz i krve. Kdo kritizuje seniory, jako by plival do tváře svojim rodičům a prarodičům.
 • Zvažoval jsem zda mám reagovat,protože jste byl slušný tak doplním.Otec byl živnostník ukraden ,majetek ,já s vyznamenáním jsem se musel vyučit.Díky r.1968 jsem mohl studovat,pravda na VŠ z důvodu normalizace již ne.Z poza drátů jsem jezdil po Evropě každé tři roky.A pak nejraději NDR,Maďarsko,Bulharsko a připadal jsem si dobře,protože jsem na to měl.Do Rakouska v r.1969 byla měna 0,25 hal./1 schilink. a v r. 1989 1,25Kčs/1 schilink.Dnes bez drátů se nedostanu ani na týden,protože na to nemám.Nevím co to jsou drogy,málování na baráky ,vozy metra ,busů debilitiny,umírající lidi v kanálech,pod mostem,bez práce ,žebráky apod.To mi opravdu nechybělo.
 • Mládí proti starým a všichni proti všem. V posledních 20 letech dostává jiný rozměr celkový vztah mezi lidmi a děti jsou k němu vychováváni ! A jsem přesvědčen, že je to naším vzhlédnutí se (spíše vnuceném) západním stylu kultury a života ala USA. "Starání se sami o sebe" za jakoukoliv cenu a bez ohledu na ostatní, ať blízké nebo cizí.
 • Však se dnešní mladí také dočkají, jejich děti si velmi dobře pamatují, jak jejich rodiče zacházejí s babičkou a dědečkem a až přijde jejich čas, tak to vůči svým rodičům až se octnou v důchodovém věku také uplatní. (Jan Naruda. Dědova mísa)
 • Jestli je v tomto státě někdo na obtíž, tak je to tato zločinecká vláda, která štve proti důchodcům !!! Všichny je postavit ke zdi !! Jenom oni každý den vykradnou právě důchodové příspěvky které se vyberou !!
 • Je dobře si uvědomit, kdo je strůjcem těchto nálad a konfliktů. Za socialismu nikdy nic takového nebylo, takže to, že je kapitalismus nelidský (alespoň ten c ČR) je obžalobou všech, kteří připravovali uskutečnili a následně pro sebe usurpovali listopadový majetkový převrat v r.1989.I ta zášť mladých vůči starým je plodem Havlova hesla "pravda a láska....". Ale to vše je v režii mocných, protože staré Římské -"rozděl a panuj" platí stále o gauneři u moci to umně využívají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit