Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jste vy, byli jsme i my, co jsme my, budete i vy! *16*
    • to je trochu smutné konstatování. tomu mladý ostatně stejně nerozumí. je to realista. je třeba mu zastavit dávky od rodičů. a za pobyt na chatě rodičů s přítelkyní ať platí. a tržně.
      • Ale to je citát z bible, bývává to na hřbitovech ( u nás je to také vyryto v kamenné knize pod křížem s Ježíšem Kristem , jen nevím, z které pasáže, nečtu ji ) Lidé tam zapalují svíčky. Já jako ateista proti víře nemám nic, pokud mi nikdo nenutí, abych také se stal věřícím, tak nač bych měl věřící nenávidět, proč ? Řekl bych, že tenhle citát je je jednou z mála pravd, které toto učení obsahuje. Mě nevadí jako ateistovi poctiví věřící občané, naopak si jich vážím, ale koho si nevážím a proč, je církev svatá, která se zajímá namísto o duše věřících, tak hlavně prahne po majetku a neštítí se ani krádeží. Znám jejich program, nazývá se programem " aggiornamento ". t.j. přizpůsobit se světu a po tom si podmanit svět. Jejich požadavky v dnešní krizi na odškodnění jsou nestoudné, všichni musíme šetřit, jenom oni budou hodovat...Ale to patří již do jinéhom vlákna...
  • smutné čtení. Ta nenávist vůči starým lidem, demagogické argumenty. Pokud jim, důchodcům ,přejete brzkou smrt,určitě se dožijete stejného jednání i od vašich dětí a vnuků,tohle vám přeji,a taky se tak stane. Kdo s čím zachází, ten s tím také schází...Boží mýny melou pomalu ale jistě !!!!!
  • I ti nejprimitivnější důchodci by si měli uvědomit,že když nechali nejprve politickým lumpům vše rozprodat a rozkrást,tak na jejich důchody není a nebude.Pokud se neznárodní majetek všech lumpů,kteří jej nakradli,tak je čeká takový půst,že oproti němu je muslimský ramadám rájem hojnosti.Tam si mohou nacpat břicho alespoň po západu slunce.Důchodci si po západu slumnce mohou pouze lehnout na zem .otevřít pusu a čekat zda jim do ní nenapadá manna nebeská.Jako prý kdysi Židům v poušti.
    • Ono je třeba se pdívat, kdo zvonil v r. 89 klíči a kdo stál v čele oné "pseudosametové" revoluce.Dnešní 40 níci, co nejvíc křičí, že je to postihne nejvíc a pak dnešní zazobaní, co se jich to netejká. Tak na ně se váženej pane obracejte nejprve.....
    • Bože vy jste ale ukázkový hlupák, vyše příspěvky jsou ubohé a hloupé, IQ tupé tykve!
  • za tento stav mohou sami důchodci. svůj majetek předávají dětem či vnukům zdarma. mají vyžadovat tvrdé zaplacení svých nemovitostí, na úrovni tržní ceny, nebo prodat nemovitost cizinci. ti mladí by to pochopili. jsou tvrdosti uvyklí.
    • Jsi trouba, v jednom příspěvku to tady jsem vyčíslil, že takový malý baráček darovat dětem v hodnotě 1 milionu korun vyjde ty děti na daních a poplatcích na čtvrt milionu, tak kde jsi vzal to zadarmo. Zadarmo, t,j, to velký kulový dostanou jen ti důchodci, děti zaplatí státu pěkný majlant...
  • Mládí proti starým a všichni proti všem. V posledních 20 letech dostává jiný rozměr celkový vztah mezi lidmi a děti jsou k němu vychováváni ! A jsem přesvědčen, že je to naším vzhlédnutí se (spíše vnuceném) západním stylu kultury a života ala USA. "Starání se sami o sebe" za jakoukoliv cenu a bez ohledu na ostatní, ať blízké nebo cizí.
  • Vypněte na půl dne elektriku a mladým lidem se zhroutí svět.
    • Pak jim budou staříci dobří.
  • Cenzore chybí mi tady dost zásadní příspěvek.To za komančů nebylo a bylo i na pivo pravolevý volič.
    • Splním Vám přání. Tohle za komančů opravdu nebylo,aby se o starších a starých lidech mluvilo tak neuctivě a urážlivě. A komunista jsem nebyl, kdybyste mi to náhodou chtěl vrátit.
  • Je potřeba jediné věci. A to začít u politiků a těch co tuto zemi rozkradli a zaprodali cizincům, kteří na našich lidech parazitují. Včera to poprvé v ČT 24 řekl jediný člověk v ČR - a to pan Komárek. Proto není ve státní pokladně dostatek peněz. Např. Němci dnes mají 80% zisku z českých dělníků. Takže to jediné, co je třeba udělat je nekompromisně začít čistit ulice od těhto sviní.
  • Zvažoval jsem zda mám reagovat,protože jste byl slušný tak doplním.Otec byl živnostník ukraden ,majetek ,já s vyznamenáním jsem se musel vyučit.Díky r.1968 jsem mohl studovat,pravda na VŠ z důvodu normalizace již ne.Z poza drátů jsem jezdil po Evropě každé tři roky.A pak nejraději NDR,Maďarsko,Bulharsko a připadal jsem si dobře,protože jsem na to měl.Do Rakouska v r.1969 byla měna 0,25 hal./1 schilink. a v r. 1989 1,25Kčs/1 schilink.Dnes bez drátů se nedostanu ani na týden,protože na to nemám.Nevím co to jsou drogy,málování na baráky ,vozy metra ,busů debilitiny,umírající lidi v kanálech,pod mostem,bez práce ,žebráky apod.To mi opravdu nechybělo.
  • Jestli je v tomto státě někdo na obtíž, tak je to tato zločinecká vláda, která štve proti důchodcům !!! Všichny je postavit ke zdi !! Jenom oni každý den vykradnou právě důchodové příspěvky které se vyberou !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit