Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vydržel jsem číst 3 odstavce blábolů. Fiala, ten se tedy zase vybarvil... Těch vtipů a sarkasmů co o něm koluje po internetu. Prý když byl Bůh unaven z opic, stvořil člověka (nebyl v té chvíli na steroidech?). Pak ale už neměl odvahu stvořit zase něco jiného.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Vždyť mají zákon na potírání nepohodlných názorů a v něm je i uvedeno, co se nesmí kritizovat, jakoby byly špatnosti rodinným stříbrem a názor vlády etalonem (Nejsme jako oni ? Kdo nejde s námi jde proti nám ?). Už asi před 20 lety jsem se dozvěděl názor, že minulý režim měl politickou diktaturu, ale ten současný má horší diktaturu - ekonomickou. Nyní už víme, že tento režim má i horší politickou diktaturu, a na to Češi nejsou stavění. Nakonec se mlčící většina projeví - až uvidí převažující politický trend, pozitivní mentalitu shromáždění a podobně. Lidé jsou z politiky nemocní, jak uvádějí psychiatři. Je to i záležitost dané chvíle, suma různých okolností.

    • schizofrenie našich eurokomnácků: válku začalo Rusko 24.2.2022, leč naše s, soudkyně odsuzují na léta báně lidi, kteří prý bojovali na Donbasu proti Ukrajině.  A co Voloďa podle svého plánu udělá s těmi miliony ukrajinských Rusů, do kterých se 8 let strefovali a

      tisíce jich pobili ?

      A co udělá se 100000 ukrajinských zlořinců, které 26. února nařídil propustit z vězení a dát jim osobní zbraně podle jejich výběru ?

    • Je poviností všech občanů,aby pravidelně sledovali ČT,kde se doví,co si maji myslet.Každé myšlení,které neodpovidá pravidlům ČT,lze považovat za nebezpečné.

  • Jsme upřímně rádi, že se ozvala známá vypravěčka bajek Jourová. Tentokrát přidala tu o Dlouhém, Zelinském a Bystrozrakém Fialovi. Ještě že takový Blesk tradičně a zásadně neotevře diskuze na téma UK. Nebo zprávy na ČT1. Na jaře byly ty válečné vždy na začátku vysílání. Takže si je stačilo zapnout po 15 minutách. Nekonečné válčení je otravné. Nikoho nezajímalo. Ani nezajímá. Aktuálně to redakce prskne neřízeně kdekoliv. Zákeřně se snaží vnutit válku za každou cenu. Která není naše a nás se netýká. Nebo jak nám Praha pečlivě tají cenu kapalného plynu z USA. Myšleno tu opravdovou konečnou. Včetně transportu, skladování, přečerpání. Cenu která brutálně pumpuje peníze z našich veřejných financí. Abychom navenek byli hrdinové. Trapní hrdinové. V době kdy tady krachují sklárny a podobné provozy. Když okolo nás jsou nepřátelského plynu haldy. Za původní ceny a v neomezených objemech.

    • Ale pořád je to docela pěkná holka na ozdíl od KanonenUschi.

      • Kdyby měla jeskyni pořádně vystříkanou na bílo, zpívala by i koledy pozpátku !!!

  • kocourXL

    Co je to dezinformace, jiný názor než mají ostatní? V demokracii
    zcela běžná věc. Jen diktátorům se to nelíbí.🙂

  • Vláda a námi placení úředníci by měli zvážit co říkají neboť běžní občané(zejména ti u cenzury) by si mohli vyložit pouhý odklon od přání vlády jako nepřátelský a desinformační nejen k politickým tématům. Vždyť já jsem toho příkladem, kdy pouhá technická poznámka a moje upozornění i na jiné řešení než jen Atom a odkaz na mé dřívější diskuze k vodíku a kritika po vymazání mého příspěvku, na oslu panu Wágnerovi, kterého si velice vážím, vyústila k zablokování mého počítače do diskuzních příspěvků k oslovi a nebyla mi ani sdělena příčina.

    Už více než 2 měsíce se snažím sdělit své technické řešení levné a dostupné energie zdarma a všem nejen zde na webu, a zápasit jak s umělou inteligencí, která tyto příspěvky maže zatímco "perpeta mobile se zapojením dvou motorů na jedné řemenici a jiné nesmysly ponechává", ale i s cenzory kteří nemají ponětí o chemii či elektřině ale jsou plni dojmů a představ pro "čistotu demokracie nebo to co se "nabiflovali ve škole i když naštěstí už dnes se učí že je země kulatá"" asi jako mladí svazáci v době mého mládí.

    • Rád bych se zeptal na Tvoji větu: " ...nebyla mi ani sdělena příčina..."

      Jak obecná, nejasná, neosobní a zavádějící je ona fráze "...nebyla sdělena..." 

      Pro vyjasnění demokratických diskusních principů, prosím, uveď, koho ses ptal, jakou si myslíš, že onen pan NEBYL má nebo má mít k žádané odpovědi kvalifikaci nebo oprávnění apod.

      Tyto neosobní fráze typu: ... bylo zjištěno, bylo stanoveno, bylo určeno ... jsou velmi zavádějící, protože bez důkazu a diskuse veřejnosti pouze předkládají NĚCO k věření. Proto těchto zamlžujících dogmat tak nepříjemně často používá političština a v mnoha případech i policajtština. Mám s tímto gramatickým tvarem - opisný trpný rod - svoji zajímavou pracovní zkušenost. 

  • Bojí se zákazů.Protoze je  otevře Fiala hubu tak lže 

    • Náš blazeovaný a všemi milovaný premiér? Vy si snad děláte legraci. 

  • Máte plnou hubu demokracie a svobody slova, ale ve skutečnosti jste jen banda bolševických chrochro co si lebedí u svého korýtka. Zatýkat jste už za názory začali, armádu jste si také pozvali. Teď ještě postavit pracovní a převýchovné tábory a je to.

  • Anděl zase promluvil.
    Zatím v jeho říši vládne tvrdá cenzura a pronásledují se lidé s jiným názorem, než je ten oficiální. 

    Fiala hodný policajt, Rakušan, ten zlý policajt. Dobře to mají kluci rozdělené. 

  • Správně, je potřeba čelit dezinformacím, která vydává sama vláda a média.

    • Dobrý názor. Strážník ve Švejkovi dokonce řekl: Veškerá panika se zakazuje !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit